Meble metalowe w firmach

Meble metalowe najczęściej trafiają do szatni, na zaplecza kuchenne, do placówek medycznych, do warsztatów samochodowych i do pomieszczeń produkcyjnych. Mogą być ustawiane nie tylko wewnątrz, ale też na zewnątrz pomieszczeń, bo są odporne na działanie czynników pogodowych – deszczu, mrozu czy słońca.

W wielu firmach pracownicy mają zapewniony dostęp do własnych szafek BHP malowanych proszkowo. Są to meble znajdujące się w szatniach i pomieszczeniach socjalnych, oferujące dostęp do wieszaków i półek na odzież zamienną. Pracownicy mają do nich własne klucze lub indywidualne kody, co zapewnia maksymalną kontrolę dostępu.

Zalety mebli metalowych

Do najważniejszych zalet mebli metalowych zalicza się ich wysoką trwałość. To odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także działanie wysokich temperatur czy kontakt z substancjami chemicznymi. Nietrudno o nie w laboratoriach czy zakładach chemicznych.

Dużą zaletą mebli metalowych, docenianą zwłaszcza w gastronomii czy zakładach zajmujących się przetwórstwem żywności jest to, że nie chłoną one substancji, nie przebarwiają się i nie nasiąkają zapachami. Co ważne, ewentualne zabrudzenia na ich powierzchni można łatwo usunąć, nawet bez konieczności stosowania specjalistycznych preparatów.

Powierzchnia mebli metalowych pozostaje lśniąca przez długi czas. To ważne, bo wtedy prezentują się one estetycznie i elegancko, a dzięki nim również całe pomieszczenie wygląda nowocześnie.

Współpraca z producentem mebli metalowych

W zależności od tego, jakie będzie przeznaczenie mebli metalowych mogą być one zamykane lub otwarte, wyposażone też w solidne blaty robocze. Niekiedy zachodzi konieczność zastosowania systemów elektronicznej blokady (otwieranie szafki kodem) lub zamków obsługiwanych kluczykami. Wtedy najlepiej jest zwrócić się bezpośrednio do producenta mebli metalowych, który wykona szafę zgodnie z potrzebami inwestora.

Przy składaniu zamówień u producenta mebli metalowych – PlastStol można dokładnie zdefiniować, jaki ma być ich rozmiar, układ, przeznaczenie, wyposażenie. Dodatkowo można też skorzystać z usług dodatkowych takich jak malowanie proszkowe. W ten sposób meble nabierają takiego wykończenia, jakie życzy sobie klient i jeszcze lepiej wyglądają. Malowanie proszkowe ma znaczenie nie tylko ze względu na estetykę, ale też jakość mebli, bo poprawia ich trwałość i wydłuża żywotność. W ten sposób zabudowa idealnie dopasowuje się do miejsca docelowego, służąc pracownikom oraz kontrahentom firmy.

77-424 Zakrzewo, Czernice 34, woj. wielkopolskie
tel. +67 266 74 93, 608 028 726,