Oszczędności dzięki oświetleniu LED

Eco-Green Energy - pomagają oszczędzać

Przewaga oświetlenia LED nad zwykłym zauważalna jest na wielu płaszczyznach, nie tylko tej ekonomicznej. Dzięki małym rozmiarom oraz różnym barwom światła ledowe otwierają możliwości rozwoju designerskich projektów architektonicznych. Są również odporne na wstrząsy, co umożliwia ich wykorzystywanie na mostach czy wiaduktach. Dzięki temu tego typu rozwiązania coraz częściej i chętniej stosowane są również do oświetlania przestrzeni miejskiej oraz w przemyśle.

Od samego początku działalności firma Eco-Green Energy wyznaczyła swoją misję, mającą na celu podniesienie świadomości w firmach oraz gminach na temat oszczędności płynących z zastosowania oświetlenia typu LED.

– W swojej ofercie postawiliśmy na produkty najwyższej jakości i bezawaryjne, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Na chwilę obecną obsługujemy kilka tysięcy firm z całego kraju, a dziennie ta liczba powiększa się o kilka nowych. – mówi Beata Klimek, właścicielka firmy Eco-Green.

Oświetlenie LED dla firm i gmin
Coraz więcej firm oraz gmin dostrzega daleko idące oszczędności płynące z wymiany tradycyjnego oświetlenia na oświetlenie typu LED. Oświetlenie LED to nie tylko dużo lepszej jakości światło, ale przede wszystkim oszczędności sięgające nawet 80%. Dodatkowo bardzo długa żywotność produktów niesie za sobą oszczędności wynikające z rzadszej konserwacji w stosunku do tradycyjnych źródeł światła.

Świetlówki LED – innowacyjny produkt
Wymiana tradycyjnych świetlówek na świetlówki typu LED to proces bardzo prosty, dający szybko odczuwalne efekty.
Świetlówka LED sama w sobie zużywa o połowę mniej energii – łatwo więc policzyć, że w naszej kieszeni pozostanie 50% dotychczasowych wydatków dedykowanych na oświetlenie firmy.
Dodatkową korzyścią jest brak potrzeby zmiany istniejących opraw. Z posiadanych opraw należy zdemontować tylko startery oraz transformatory, a samą świetlówkę podłączyć bezpośrednio pod napięcie. Korzyści to oszczędności wynikające z wyeliminowania z oprawy elementów często ulegających awarii, a także 10-15% oszczędność energii, wynikająca z demontażu transformatorów.
– Warto zwrócić uwagę na żywotność produktów, sięgającą 50.000 godzin pracy, a także na 3 letnią gwarancję. Ponadto świetlówki LED nie nagrzewają się, a tym samym – jeśli w naszej firmie pracują klimatyzatory – zyskujemy dodatkowe oszczędności – podkreśla Beata Klimek.

 

świetlówki ledfot. Eco-Green Energy

 

Lepsze światło – dla każdego korzystne rozwiązanie
W odróżnieniu od świetlówki tradycyjnej, świetlówka LED oświetla powierzchnię pod kątem 120 stopni. Dzięki temu cały strumień świetlny jest kierowany bezpośrednio na oświetlaną powierzchnię. Zyskuje się przez to zdecydowaną poprawę jakości światła.
– Posiadamy świetlówki w 3 dostępnych na rynku temperaturach barwowych: barwa ciepła (3000K), barwa neutralna (4500K), barwa zimna przemysłowa (6000 K) oraz 3 rozmiarach: 60cm, 120 cm, 150 cm – informuje Beata Klimek.

Oświetlenie uliczne EkoRoad – 190 lm/W – polski produkt
Lampy EkoRoad są doskonałym zamiennikiem oświetlenia ulicznego sodowego, a wymiana lamp niesie za sobą szereg korzyści.
– To innowacyjne, poprawiające bezpieczeństwo oświetlenie, które pozwala generować oszczędności w zużyciu energii i na konserwacji. Nie bez znaczenia jest też fakt, że lampy EkoRoad są produkowane w Polsce, dzięki czemu klient zyskuje stały dostęp do serwisu oraz możliwość zregenerowania lampy po zakończonym użytkowaniu- mówi Beata Klimek.

 

oświetlenie uliczne ekoroaduliczne oświetlenie ekoroadlampy uliczne leduliczne lampy ledowefot. Eco-Green Energy

Do wyprodukowania lampy EkoRoad zastosowano wyłącznie wysokiej jakości komponenty mechaniczne i elektroniczne, które gwarantują bezusterkowe działanie sprzętu, niezwykle istotne w przypadku lamp ulicznych. Opatentowany kaskadowy system zasilający oparty jest o najnowocześniejsze układy światowego lidera w produkcji kontrolerów zasilających diody LED -firmy POWER Integrations. Dzięki temu lampa EkoRoad ma zasilacz, który daje możliwość prostej redukcji mocy z wykorzystaniem trójfazowego zasilania lamp z dołączonym zerem sieci. Lampy te uzyskują sprawności na nieosiągalnym dla tradycyjnych źródeł światła poziomie 400mW z 1W. Wyniki te osiągane są dzięki zastosowaniu technologii Chip on Board (30 do 50 szt. diod LED na jedno źródło światła), a także specjalistycznych soczewek z hartowanego i polerowanego szkła optycznego.
Podczas projektowania lamp EkoRoad uwzględniono również czynniki wizualne, co pozwala na harmonijne wtopienie się tego typu oświetlenia w estetykę otaczającej przestrzeni. Lampy te mają ponadto zmniejszoną wagę i rozmiar dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji anodowanego aluminium, gwarantującego również wysoką trwałość oprawy.

 

oświetlenie uliczne ledfot. Eco-Green Energy

 

Lampy halowe LED w przemyśle- 190 lm/W produkt polski
– Większość hal produkcyjnych w naszym kraju jest oświetlana za pomocą lamp sodowych dużej mocy, sięgających 400W. Zamiennik LED – EkoHall  stosowany do tego typu obiektów to 160W- 200W. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż większość firm pracuje w systemie 2 -3 zmianowym, to oszczędności płynące z wymiany oświetlenia sięgają dziesiątek tysięcy złotych. Lampa EkoHall – podobnie jak EkoRoad – produkowana jest w Polsce, dzięki temu klient zyskuje stały dostęp do serwisu oraz możliwość zregenerowania lampy po zakończonym użytkowaniu- mówi Beata Klimek.

 

oświetlenie led do hal lampy halowe led przemysłowe lampy ledfot. Eco-Green Energy

Podobnie jak w przypadku ulicznych lamp ledowych, jedną z najważniejszych cech lamp w obiektach handlowych, logistycznych i przemysłowych jest ich bezawaryjność. Dlatego też lampy EkoHall również posiadają opatentowany system zasilający, który pozwala użytkownikowi nie tylko na prostą redukcję mocy lampy, ale spełnia również najbardziej rygorystyczne wymagania w zakresie odporności na skoki napięcia pojawiające się w obiektach przemysłowych.
– Zastosowanie najnowocześniejszych diod LED topowej serii G1 uznanego amerykańskiego producenta – firmy Bridgelux, pozwoliło na uzyskanie nominalnej wydajności źródła światła dochodzącej do rekordowych 190 lumenów z 1W energii elektrycznej – podkreśla Beata Klimek.
Oprócz czynników ekonomicznych czy niezawodności lampy EkoHall, warto też zwrócić uwagę na jej unikalny kształt, niedużą wagę i rozmiar, jak również na łatwość montażu, zagwarantowaną przez jednopunktowy system mocowania. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcyjnym anodowanego aluminium, zapewniającego wyjątkową trwałość oprawy, można ją montować do dachów o niskim dopuszczalnym parametrze obciążenia technologicznego.

 

lampy led do halifot. Eco-Green Energy

 

Oświetlenie LED – Jak zacząć współpracę?
– Wszystkie zainteresowane oszczędnością podmioty zapraszamy do kontaktu. W każdym przypadku zostanie bezpłatnie sporządzona kalkulacja oszczędności wraz z obliczeniem czasu zwrotu inwestycji. Na tej podstawie będzie można podjąć kroki zmierzające do skutecznego obniżenia rachunków za oświetlenie i poprawy jakości światła – informuje Beata Klimek.
W przypadku lamp EkoHall oraz EkoRoad jest możliwość skorzystania z leasingu. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, gdyż firma nie angażuje swoich własnych środków, a spłata odbywa się z oszczędności w zużyciu energii.

Więcej informacji na www.leddlafirm.pl

 

59-800 Lubań, Rybacka 25, woj. dolnośląskie
tel. 516605910,


Liczba odwiedzin: 986 | Data publikacji: 2014-04-14

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


15.02.2017 | Oświetlenie
Oświetlenie obiektów przemysłowych to prawdziwe wyzwanie. Oprócz...
18.11.2016 | Oświetlenie
Place, skwery, parki i ulice polskich miast...
03.03.2021 | Oświetlenie
Szybkość, z jaką technologia LED stała się...
08.10.2020 | Oświetlenie
Nasze wrażenia wizualne mają ogromny wpływ na...
07.04.2020 | Oświetlenie
Najnowsze technologie są dziś stosowane w każdej...
07.05.2019 | Oświetlenie
Elementem, który bezdyskusyjnie tworzy atmosferę wnętrz, jest...
27.07.2018 | Oświetlenie
Wśród zalet oświetlenia LED na pierwszym miejscu...
14.06.2017 | Oświetlenie
Standardy i normy – to słowa, które...
28.10.2016 | Oświetlenie
Dekoracyjne oświetlenie światłowodowe to dziś jeden z...
24.03.2015 | Oświetlenie
W XXI wieku można wcielać w życie...
Firma Conexx®, specjalizująca się w budowie hal...
W branży leśnej, drogownictwie i firmach komunalnych...
Farby ekologiczne do ścian Ralston to produkty...
domy drewniane
20.11.2018 | Domy drewniane
Czy możliwe jest połączenie nowoczesności i naturalności...
28.06.2018 | Oświetlenie
Miasto nie zasypia wraz z zapadnięciem zmierzchu....
26.04.2018 | Meble - ogrodowe
Taras to nieosłonięta część domu, z której...
Schody w domu, czy też na zewnątrz...
13.10.2017 | Ogrody zimowe
W naszej strefie klimatycznej lato jest krótkie,...
21.09.2017 | Oświetlenie
Oświetlenie jest jednym z bardzo istotnych elementów...
Tarasy z deski tarasowej, tarasy z kompozytu,...
21.04.2015 | Baseny, fontanny
Niejeden właściciel basenu marzy o jego modernizacji....
01.04.2021 | Automatyka domowa
Prawdziwie nowoczesny dom to dziś dom inteligentny...
25.03.2021 | Oświetlenie
Ilu z nas nie wspomina nocy spędzonej...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. dolnośląskie
woj. pomorskie
woj. małopolskie
woj. mazowieckie
woj. śląskie
woj. łódzkie
woj. małopolskie
woj. pomorskie
woj. pomorskie

Słowa kluczowe: świetlówka led, oświetlenie led, uliczne lampy led
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy