Aurora Technika Świetlna jest nietypową firmą oświetleniową, ponieważ sprzedawane przez nią produkty i rozwiązania są uzupełnieniem ofert firm konkurencyjnych.
– Naszym szczególnym atutem, jako jedynego polskiego dystrybutora firmy Astro Lightning, jest bardzo szeroki wybór oświetlenia łazienkowego, którego na naszym rynku jest bardzo mało. W każdym mieszkaniu i w każdym domu jest przynajmniej jedna łazienka i brak oferty w tym zakresie jest palącym problemem – mówi Marzenna Zacharzewska, właścicielka firmy – Nasza firma rozwiązuje ten problem i odpowiada oczekiwaniom rynku poprzez szeroką gamę produktów takich jak podświetlane: lustra, lusterka powiększające, oświetlone szafki oraz rozwiązania w postaci kinkietów, lamp stojących czy lamp LED-owych – dodaje.
Jednak gama produktów nie kończy się tylko i wyłącznie na rozwiązaniach przeznaczonych do łazienki. Aurora Technika Świetlna specjalizuje się również w oświetleniu architektonicznym. W ofercie posiada nowoczesne oprawy oświetleniowe typu LED oraz wiele oryginalnych, ekskluzywnych oraz designerskich lamp, luster, krzeseł i stolików.
– Oprócz tego, że jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Astro Lightning, współpracujemy również z takimi renomowymi markami jak MM Lampadari, Elesi Luce, Cariboni/Fivep, Thorlux Lighting – mówi Marzenna Zacharzewska.
  

aurora-oswietlenie-1.jpgfot. Aurora Technika Świetlna

 
Proste formy wzbudzają zachwyt
Na rodzimym rynku oświetlenia rodzi się obecnie przekonanie, że nie tylko eleganckie meble, czy inne elementy wyposażenia wnętrz mogą być synonimem dobrego gustu czy wysokiego poziomu życia, ale również odpowiednio dobrane światło może spełniać rolę efektywnego elementu wystroju. Oczywistym jest również fakt, że projektanci oraz klienci w kwestii wyboru produktów kierują się przede wszystkim własnymi gustami i preferencjami. Według Marzenny Zacharzewskiej największą popularnością cieszą się formy czyste i proste, które przede wszystkim prezentuje kolekcja firmy Astro Lightning.
– Dzięki swojemu stylowi kolekcja tego brytyjskiego producenta pasuje praktycznie do każdego wnętrza i elementy oświetlenia tej marki można dowolnie łączyć z różnymi stylami wystroju. Właśnie taki design cieszy się obecnie największą popularnością, zwłaszcza wśród klientów z klasy średniej. Według moich obserwacji jest to moda ponadczasowa i trwa od kilku lat – stwierdza właścicielka firmy Aurora Technika Świetlna.
 

aurora-oswietlenie-2.jpg aurora-oswietlenie-3.jpgfot. Aurora Technika Świetlna

Kompleksowe oświetlenie łazienki
Od momentu włączenia do swojej oferty produktów Astro Lightning, firma Aurora Technika Świetlna jest w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom klientów przede wszystkim w zakresie rozwiązań oświetlenia łazienkowego o wymaganej klasie szczelności IP44 oraz IP65.
W związku z tym, że w łazience szczególną wagę przywiązuje się do odpowiedniego oświetlenia luster, kolekcja Astro Lightning zawiera szeroką gamę rozwiązań przeznaczonych właśnie do tego celu. Wśród nich szczególne miejsca zajmują oprawy Tallin, Kashima oraz Cabaret.
Pierwsza z nich charakteryzuje się elegancką formą i solidnym wykończeniem. Polerowany chrom i szkło oraz energooszczędne świetlówki sprawiły, że oprawy nad lustro Tallin 300, 600, 900 i 1200 cieszą się szczególny zainteresowaniem. Idealnym dopełnieniem takiego zestawu może być plafon Taketa. Natomiast oprawę do podświetlenia obrazów przypomina swoja formą produkt Kashima o dwóch długościach 360 i 620 mm.
W zakresie wspomagania, w wykonywaniu makijażu Aurora Technika Świetlna szczególnie poleca oprawy marki Cabaret, które ze względu na szczególny design oraz doskonałe światło chętnie wybierane są przez klientki firmy. Pozostając w tym temacie nie można zapomnieć o podświetlanych lusterkach powiększających trzy i pięciokrotnie.
– Wśród nich najbardziej reprezentacyjnymi produktami są Niimi Round oraz Niimi Square podświetlane diodami LED – mówi Marzenna Zacharzewska – Wygodnym rozwiązaniem są także różnego rodzaju podświetlane lustra o różnych kształtach. Klienci cenią sobie szczególnie produkty z serii Flair, Fuji, Imola i Calabria – dodaje.
 

aurora-oswietlenie-4.jpg aurora-oswietlenie-5.jpgfot. Aurora Technika Świetlna

Światło bezpośrednio na lustrze
Zgodnie z najnowszymi trendami łazienkowego wzornictwa wielu projektantów proponuje montowanie oświetlenia bezpośrednio na tafli lustra. Uzyskuje się w ten sposób ciekawy efekt wizualny. Lampa wraz z lustrem tworzą jedność, a światło rozchodzi się bardziej równomiernie i intensywniej niż w rozwiązaniu konwencjonalnym.
Firma Astro Lighting stworzyła dwa systemy umożliwiające zrealizowanie takiego połączenia. Pierwszy z nich służy do montażu klasycznych kinkietów, drugi zaś umożliwia montowanie długich opraw.
 

aurora-oswietlenie-6.jpg aurora-oswietlenie-7.jpgfot. Aurora Technika Świetlna

Podświetlany sufit i system uszczelniający
W ofercie firmy Aurora Technika Świetlna znajduje się również szeroka gama downlight’ów przeznaczonych do montowania w sufitach podwieszanych, z których zdecydowana większość ma klasę szczelności IP65. Najnowszym, ciekawym rozwiązaniem w tym zakresie jest produkt Trimless, do zabudowania i zagipsowania, a także lampa wisząca Kyoto Pendant reprezentująca najnowsze trendy w łazienkowym design’ie.
Firma Astro Lightning wzięła także pod uwagę potrzeby klientów, którzy mają zamiar zamontować w łazience kinkiety takie same jak w sypialni. Specjalnie dla nich stworzono zestaw uszczelniający, który zmienia szczelność oprawy z IP20 na IP44.

Z pełną ofertą firmy Aurora Technika Świetlna można zapoznać się na stronie: www.aurorats.pl

05-110 Jabłonna, ul. Zegrzyńska 20A, woj. mazowieckie
tel. 228725510,