Wybór donic powinien być dyktowany przeznaczeniem danego obiektu. Inne wybierzemy do przestrzeni komercyjnych: hoteli, restauracji, kawiarni czy biura, inne na taras prywatnego domu czy salonu. Często bywa jednak tak, że decyzje projektantów i dekoratorów wnętrz są determinowane względami praktycznymi. Ale czy naprawdę jedyną alternatywą jaką mamy, jest wybór między estetyką a trwałością? Absolutnie nie! Odpowiedzią na najbardziej zróżnicowane potrzeby klientów jest oferta donic stalowych, z włókna szklanego i z PCV firmy Nju Creation Sp. z o.o., dostępna na stronie belario.pl, która w ostatnim czasie poszerzyła asortyment również o stylowe elementy małej architektury.

 

nowoczesne donice i ławkifot. Nju Creation Sp. z o.o.

 

Eleganckie donice stalowe i z włókna szklanego
Trudno wyobrazić sobie marketową donicę, zdobiącą hol luksusowego hotelu.
– Powiew klasycznej elegancji można nadać takim obiektom, jeśli rośliny posadzimy w donicach stalowych, które są nie tylko trwałe, ale również – dzięki oszczędnej w wyrazie formie – bardzo stylowe. Możliwości są ogromne, bo wśród naszych kolekcji znajdują się zarówno różne kształty (cylindryczne, owalne, w formie walców czy stożków), jak i zróżnicowane gabaryty oraz bogata paleta barw, choć niezaprzeczalnie stal nierdzewna najpiękniej prezentuje się w naturalnym kolorze – mówi Monika Raztawicka z belario.pl.

 

nowoczesne donice i ławki nowoczesne donice i ławkifot. Nju Creation Sp. z o.o.

 

Szlachetność tego materiału pozwoli też w sposób niebanalny zaaranżować przestrzeń biurową i domową. Donice stalowe mogą posłużyć jako oryginalna ściana oddzielająca od siebie różne części pomieszczeń, pomogą zasłonić taras przed niechcianymi spojrzeniami, a wystawione przed wejściami do budynków i na parkingach staną się przykuwającym uwagę elementem małej architektury. Kilka kolekcji Nju Creation – w tym autorska linia donic ze stali ocynkowanej Moderno, która łączy modernistyczny design z różnorodnością kształtów i kolorów, otwierają ogromne pole do popisu dla projektantów, architektów i dekoratorów wnętrz, dla których jedynym ograniczeniem może być w tym wypadku własna wyobraźnia.
Nowością w ofercie Nju Creation jest linia ekskluzywnych donic z włókna szklanego, które dzięki dużym rozmiarom doskonale prezentują się w przestronnych wnętrzach biur, hoteli, restauracji, prywatnych domów. Nietuzinkowe wzornictwo i faktury sprawiają, że wyroby te przypominają małe dzieła sztuki, dobrze wpisujące się w kanony wielu stylów aranżacyjnych. Niezaprzeczalnie jednak szczególnie spodobają się tym, którzy chcą uzyskać nowoczesny czy wręcz futurystyczny charakter kompozycji.

 

nowoczesne donice i ławkifot. Nju Creation Sp. z o.o.

 

Stylowe donice plastikowe
Donice plastikowe przez wiele osób doceniane są za wysoką trwałość, lekkość oraz łatwość utrzymania w czystości. Na ogół jednak rzadko myślimy o nich w kontekście aspektów wizualnych i możliwości dekoracyjnych. Jak wiele się w tej materii zmieniło, pokazują kolekcje firmy Nju Creation, obejmujące donice plastikowe. Znajdziemy tu smukłe, eleganckie donice Venus, które dostępne są również w wersji z podświetleniem, finezyjne wyroby w kształcie amfory, łączące estetykę z funkcjonalnością donice Bikepot, które pełnią rolę stojaka na rowery czy stożkowate donice Juno, dobrze korespondujące zarówno z aranżacjami klasycznymi, jak i tymi w duchu nowoczesnego minimalizmu.

 

nowoczesne donice i ławki nowoczesne donice i ławkifot. Nju Creation Sp. z o.o.

 

– Donice plastikowe są bardzo odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, a przy tym stabilne i lekkie. Bogactwo kształtów i barw sprawia, że jest to rozwiązanie dla prawdziwych koneserów i tych, którzy nie boją się łamania aranżacyjnych schematów – podkreśla Monika Raztawicka.

Mała architektura dla hotelu, restauracji i odbiorcy prywatnego
Planując urządzenie przestrzeni domu czy obiektu publicznego, konieczne jest zgranie wszystkich dodatków, które muszą być dobierane wedle przemyślanej strategii – tu nie ma miejsca na przypadek! Obok donic ciekawie można też zagrać elementami małej architektury, bo o sile wyrazu całej aranżacji decyduje także subtelna moc dodatków.
W asortymencie firmy Nju Creation znaleźć można szeroki wybór stylowych dodatków: zegarów ściennych, podświetlanych ozdobnych kul, które mogą stać się alternatywą dla tradycyjnej lampy wewnątrz i na zewnątrz.

 

nowoczesne donice i ławkifot. Nju Creation Sp. z o.o.

 

Nowością w ofercie są także kosze na śmieci, które są najlepszym przykładem na to, że funkcja praktyczna i użytkowa nie musi niekorzystnie odbijać się na estetyce. Przeznaczone zwłaszcza do obiektów komercyjnych stalowe kosze na śmieci mogą być skomponowane z tworzywami sztucznymi, drewnem lub ze szkłem. W ofercie znajdą coś dla siebie zarówno zwolennicy klasycznych, ponadczasowych wzorów, miłośnicy śmiałej ornamentyki, jak i ci, którzy poszukują koszy prostych, wręcz minimalistycznych, które swoim wyglądem wpiszą się w nowoczesny styl.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.belario.pl, www.donicestalowe.pl

 

05-800 Pruszków, ul. Kolejowa 11, woj. mazowieckie
tel. 609-715-313,