Koszulka kołka uniwersalnego SFX firmy Klimas Wkręt-met

Innowacyjne rozwiązanie w pracach montażowych

Do tej pory wszelkie prace budowlane mogły przysparzać wielu problemów. Trudności pojawiały się już na etapie doboru odpowiednich narzędzi. Zwłaszcza elementy potrzebne do montażu mogły spędzać budowniczym i majsterkowiczom sen z powiek. Wszystko dlatego, że trzeba było dobrać odpowiedni kołek do podłoża. Pojawił się jednak na rynku nowy produkt, dzięki któremu wszelkie prace montażowe przestaną być kłopotem.

Unikatowa koszulka kołka uniwersalnego SFX, której producentem jest Klimas Wkręt-met, gwarantuje stabilność i wytrzymałość mocowania, sprawiając, że każdy remont staje się łatwiejszy. To wyjątkowa propozycja wśród dostępnych systemów zamocowań.

Rozporowy kołek uniwersalny do wszystkich podłoży
Koszulka kołka zaprojektowana została z myślą o zastosowaniu w podłożach, do których  montowane są różnego typu instalacje i elementy wykończenia wnętrz. Dzięki uniwersalnej koszulce SFX, kołek dopasowuje się do każdego typu podłoża – pełnego, np. betonu, ale również posiadającego pustki, jak pustaki ceramiczne, a także płyt kartonowo-gipsowych, płyt OSB czy sklejki. Produkt gwarantuje zaklinowanie nawet w  podłożu o grubości 10 mm!

 

kołki uniwersalne wkrętmetfot. Klimas Wkręt-met

 

Kołek rozporowy zawiązujący się w supeł
To, co wyróżnia koszulkę SFX to jej unikatowy kształt po montażu w pustym podłożu: podczas wkręcania łącznika następuje charakterystyczne zwinięcie jego koszulki – tworzy się węzeł, który powoduje stabilne mocowanie w otworze. Standardowe kołki rozporowe, które pojawiły się do tej pory na rynku, nie zawsze spełniały oczekiwania nabywców. Istniała obawa, że mogą się wysuwać z podłoża pod wpływem ciężaru zamocowanego na nich elementu. Dlatego tak istotne było dopasowanie typu kołka do rodzaju materiału budowlanego. Wybierając kołek z koszulką SFX unikamy tego problemu. Bez względu na to, z jakim materiałem budowlanym mamy do czynienia – koszulka pozostaje stabilnie umiejscowiona.

 

kołki uniwersalne wkrętmetfot. Klimas Wkręt-met

 

Innowacyjna konstrukcja koszulki kołka
Pewne oparcie kołka w materiale dodatkowo zapewnia powiększona średnica kołnierza. Kołek nie osadza się zbyt głęboko w ścianie – kołnierz zatrzymuje go na jej brzegu, jednocześnie dociskając do podłoża. Z kolei średnica początkowa została pomniejszona – tym sposobem kołek łatwo montuje się w wywierconym otworze. Należy jednak pamiętać o czyszczeniu otworów w podłożach pełnych przed montażem kołka.
Pod kołnierzem znajdują się specjalne „płetwy” stabilizujące. Unieruchamiają one  kołek w każdym materiale budowlanym i zapobiegają jego obracaniu się podczas wkręcania. Efekt ten wzmacniają liczne „wypustki”, którymi pokryta jest koszulka kołka . Opierają się one o podłoże powodując, że gdy zamontujemy wkręt, będzie on pewnie trzymał się w podłożu.

 

kołki uniwersalne wkrętmetfot. Klimas Wkręt-met

 

Kołki uniwersalne z koszulką SFX – prostota i oszczędność czasu
Produkt firmy Klimas Wkręt-met przynosi korzyści zarówno sprzedawcom jak również klientom. Oszczędza czas, jaki sprzedawca musi przeznaczyć na obsługę klienta, ponieważ nie ma potrzeby, aby wypytywał on o rodzaj podłoża – od razu może zaproponować kołki uniwersalne z koszulką SFX. Oszczędza to także powierzchnię magazynową. Sklep nie musi być zaopatrywany w komplety wielu rodzajów kołków i systemów mocujących, z których każdy przeznaczony jest do innego typu podłoża.  
Zalety produktu dostrzegą także klienci. Miło zaskoczy ich łatwy i pewny montaż bez ryzyka jakiejkolwiek usterki. Kupujący oszczędza czas oraz minimalizuje koszty, jakie musiałby ponieść w przypadku doboru nieodpowiednich kołków do podłoża. Dokonuje tylko jednorazowego zakupu, ponieważ ma pewność, że produkt sprawdzi się w konfrontacji z każdym materiałem budowlanym.
Wybór jednego spośród ogromnej ilości dostępnych na rynku kołków może być nie lada wyzwaniem. Rozwiązanie, jakie proponuje firma Klimas Wkręt-met ułatwia ten wybór każdej osobie, która rozpoczyna prace remontowo-budowlane, zarówno profesjonalnej ekipie remontowej, jak i zwykłemu majsterkowiczowi. Z montażem przy pomocy kołków z koszulką SFX poradzi sobie każdy, bez względu na to z jakim rodzajem podłoża ma do czynienia..

Ze szczegółową ofertą firmy Klimas Wkręt-met można zapoznać się na stronie: www.wkret-met.com.pl

 

kołki uniwersalne wkrętmetfot. Klimas Wkręt-met

 

Firma Klimas Wkręt-met jako największy producent technik zamocowań w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej chętnie wspiera także przedsięwzięcia niezwiązane z branżą budowlaną. Jednym z nich jest sponsoring wydarzeń sportowych. W tym roku Klimas Wkręt-met został sponsorem Finału Pucharu Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn oraz kwietniowego turnieju finałowego siatkarskiej Ligii Mistrzów. Udział firmy w tego typu imprezach jest zawsze dużym wsparciem dla polskiego sportu.

42-233 Mykanów - Kuźnica Kiedrzy, ul. W. Witosa 135/137, woj. śląskie
tel. +48 (34) 377 71 00,


Liczba odwiedzin: 2117 | Data publikacji: 2016-05-06

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


25.06.2020 | Techniki zamocowań
Jak ułatwić sobie prace montażowe i zapewnić...
Szybko i tanio – to podstawowe wyzwania,...
Nie szata zdobi człowieka, ale bez wątpienia...
18.11.2019 | Chemia budowlana
Łazienka powinna cieszyć ładną aranżacją, będąc przy...
03.02.2016 | Domy drewniane
Jeśli marzenie o własnym domu jest właśnie...
31.03.2021 | Techniki zamocowań
Połączenie krokwi z murłatą to jedno z...
18.11.2020 | Techniki zamocowań
Co w skrócie charakteryzuje firmę MetalMix Stanisław...
13.11.2020 | Techniki zamocowań
Energooszczędność, izolacyjność termiczna i akustyczna, wyeliminowanie zjawiska...
18.02.2020 | Techniki zamocowań
Słupy drewniane występują w większości więźb czy...
26.11.2019 | Techniki zamocowań
Remont zawsze stanowi pewne wyzwanie, nawet ten...
31.07.2019 | Techniki zamocowań
Firma Bandimex to niemiecka precyzja i dokładność...
13.10.2017 | Techniki zamocowań
W styczniu 2017 roku weszły w życie...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. śląskie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. wielkopolskie
woj. mazowieckie

Słowa kluczowe: Koszulka kołka uniwersalnego, kołki rozporowe, kołek rozporowy, kołek uniwersalny, kołki uniwersalne, kołek SFX
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy