Gąsior modułowy  – nowy produkt oznaczony patentem
– Końcowego efektu nadają zawsze detale. Tak jest i w przypadku dachów. Dlatego nasza firma postanowiła o wprowadzenia do produkcji gąsiora, który jest jednym tego typu produktem na polskim rynku – mówi Krzysztof Janoszek, właściciel firmy Glinmet.
Firma Glinmet wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zaprojektowała całkowicie nowy i innowacyjny produkt na rynku światowym. Jest nim gąsior modułowy VEGAS.

 

gąsior modułowy gąsior modułowyfot. Glinmet

Gąsior nadaje dachowi charakteru. Wygląda tak, jak dach wykonany z ekskluzywnej dachówki ceramicznej, zachowując zalety pokryć lekkich. Gąsior chroniony jest prawem patentowym.
Gąsior modułowy VEGAS został wykonany z wysokiej jakości produktów. Do jego produkcji użyto blach z powłoką MAT z huty ArcelorMittal o grubości 0,50 mm i grubości powłoki  35mµ oraz blach o powłoce HPS 200 z huty TATA o grubości 0,65 mm i grubości powłoki 200 mµ.
Długość robocza gąsiora (0,365 m) ułatwia montaż i składowanie.

 

gąsior technicznyrys. Glinmet

 

Blachodachówka modułowa – innowacyjny sposób na pokrycie dachu
Blachodachówka GALLA, proponowana przez firmę Glinmet jest synonimem sprawnego i szybkiego montażu, niezależnie od rodzaju dachu.- Nowe blachodachówki GALLA uczynią dach zarówno praktycznym jak i klasycznym. Co więcej, będzie on ponadczasowy i niebywale ekskluzywny – mówi Krzysztof Janoszek.

 

galla blachodachówkafot. Glinmet

Krawędzie arkusza blachodachówki zostały wyprofilowane w taki sposób, by połączenia między arkuszami były niewidoczne. Dodatkowo krawędzie przednie cięte są nożem 3D. Dzięki temu dach wygląda jak z klasycznej dachówki ceramicznej.
Niewątpliwą zaletą Blachodachówki Modułowej Galla jest niewielki wymiar, dzięki czemu jej zakup i transport są szybkie i bezproblemowe. Jest ona produkowana z tych samych materiałów co gąsior VEGAS., czyli blach z powłoką MAT z huty ArcelorMittal o grubości 0,50 mm i grubości powłoki  35mµ oraz blach o powłoce HPS 200 z huty TATA o grubości 0,65 mm i grubości powłoki 200 mµ.
Pole krycia roboczego jednego arkusza wynosi 0,784 m2 (0,7m x 1,12m). Na uwagę zasługuje również niska masa pokrycia, która wynosi ok. 4 kg/sztuka.

 

blachodachów galla montażrys. Glinmet

 

Blachy od A do Z
Firma Glinmet jest jednym z polskich liderów w produkcji i sprzedaży blach dachowych. Asortyment, którym dysponuje firma to produkty wysokiej jakości, cieszące się dobrą opinią wśród kontrahentów. Glinmet jest partnerem renomowanego producenta stali Arcelor Mittal z oddziałem w Polsce oraz firm: OptiLook, Kaczmarek, Kaskada, Corus, Wkręt-Met i innych. Zmiany organizacyjne dokonane w ostatnim czasie doprowadziły do zwiększenia mocy produkcyjnych, poprawy jakości oferowanych produktów, a także poziomu obsługi klienta. Zakup nowych linii produkcyjnych pozwolił zwiększyć asortyment produkowanych wyrobów.

 

HPS 200 RAL 7016 HPS 200 RAL 8004fot. Glinmet

Glinmet produkuje szeroką gamę wyrobów z blachy stalowej ocynkowanej i powlekanej:
– blachy płaskie (200cm x 125cm) (lub wymiar na życzenie klienta- z folią lub bez folii);
– blachy trapezowe T 7;
– blachy trapezowe T 14;
– blachy trapezowe T 14 Elewacja;
– blachy trapezowe T 18;
– blachy trapezowe T 35;
– blachy trapezowe T 35 Elewacja;
– blachodachówka DONA;
– blachodachówka MONZA;
– blachodachówka MONZA EXCLUSIVE;
– blachodachówka TEMIDA;
– blachodachówka AFRODYTA;
– obróbki blacharskie (obróbki standardowe i na życzenie).

 

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.glinmet.pl

 

42-141 Przystajń, ul. Powstańców Śląskich 1, woj. śląskie
tel. 343236637,