Dachówka ceramiczna to znany od setek lat sposób na stworzenie pięknego oraz trwałego pokrycia dachowego. Jej uniwersalność sprawia, że nigdy nie wyszła z mody. Pasuje zarówno do tradycyjnych budowli, jak również do nowoczesnych obiektów. Warto jednak zadbać o to, by wybrana przez nas dachówka była jak najlepszej jakości i jednocześnie, by jej wygląd nadał naszemu domowi niepowtarzalnego charakteru. Ręcznie wyrabiana dachówka firmy Heritage Roof Tiles z pewnością spełni wymagania nawet najbardziej wybrednych użytkowników.

 

dachówki ceramiczne dachówki ceramiczne
dachówki ceramicznefot. Heritage Roof Tiles

 

Naturalne i ręcznie wykonane
W dobie wszechobecnego plastiku i sztucznych produktów zrobione z wyłącznie naturalnych surowców dachówki są czymś unikalnym. To polski wyrób najlepszego gatunku, w całości wytworzony ręcznie w oparciu o sprawdzoną, tradycyjną technologię. Niepowtarzalności dodaje dachówkom firmy Heritage Roof Tiles wypalanie w piecu kręgowym, opalanym węglem – żaden robiony taśmowo produkt nie będzie tak interesująco wyglądał. Dzięki temu jest to też dachówka bardzo dobrej jakości, którą potwierdzają nie tylko zadowolenie klienci, ale także badania wykonane w niezależnych, renomowanych instytutach.

 

dachówki ceramiczne dachówki ceramiczne
dachówki ceramicznefot. Heritage Roof Tiles

 

Dachówka Heritage i Settler
Dachówki Heritage są od wielu lat bardzo popularne w Wielkiej Brytanii, ale od kilku lat przebojem zdobywają także inne europejskie rynki, ponieważ wszędzie coraz bardziej ceni się klasyczną elegancję i unikatowy charakter ręcznie produkowanych wyrobów. To piękny, designerski produkt w wielu odcieniach. Dbałość o każdy szczegół zdecydowanie wyróżnia ten wyrób, a szeroka gama akcesoriów dachowych pozwala na całkowite pokrycie dachu ceramiką, bez użycia blachy. Istotną role mają w tym dachówki koszowe i grzbietowe, dzięki którym uzyskany efekt zawsze robi wrażenie, a cała konstrukcja dachowa jest spójna i estetyczna. Dachówka podstawowa posiada wymiary 265 x 165 mm. Powierzchnia krycia to 60 sztuk na metr kwadratowy. Dachówką Heritage można kryć dachy od 35 do 90 stopni, co oznacza, że można układać ją również na ściany. Te dachówki sprawiają, że dach staje się wyrafinowaną i trwałą ozdobą każdego domu.

 

dachówki ceramiczne dachówki ceramiczne dachówki ceramiczne
dachówki ceramiczne dachówki ceramiczne dachówki ceramiczne dachówki ceramicznefot. Heritage Roof Tiles

 

Dachówka Settler to zdecydowanie wyrób jedyny w swoim rodzaju. To, co ją wyróżnia, to charakterystyczna faktura, przypominająca korę drzewa. Brak nosków pozwala na dowolne, nieregularne ułożenie tych dachówek. Dachówka Settler występuje w trzech odcieniach: Red, Brown i Dark, wszystkie odcienie są uniwersalne i z łatwością dopasujemy do nich każdy możliwy kolor elewacji. To produkt unikalny, doskonale wygląda w każdym otoczeniu. Świetnie komponuje się z drewnem i kamieniem, podkreślając ich naturalne piękno. Ciekawy efekt daje pokrycie jednego dachu dachówką Settler w różnych odcieniach: otrzymany wówczas efekt jest tak niepowtarzalny, jak tylko można to sobie wyobrazić. Powierzchnia krycia dachówki Settler to 30 sztuk na metr kwadratowy.

 

dachówki ceramiczne dachówki ceramiczne dachówki ceramicznefot. Heritage Roof Tiles

 

Solidność i precyzja
Decydując się na pokrycie dachu dachówką ceramiczną warto postawić nie tylko na jakość produktu, ale również na umiejętności i doświadczenie wykonawcy. Firma Heritage Roof Tiles oferuje kompleksową obsługę takich inwestycji, zaczynając od etapu projektowania, poprzez montaż dachówki, aż po szkolenie dekarzy i nadzór nad wykonaniem na placu budowy. Terminowość, solidność i profesjonalizm zapewniają satysfakcję i zadowolenie klientów przez długie lata.

 

dachówki ceramiczne dachówki ceramicznefot. Heritage Roof Tiles

 

Ofertę firmy Heritage Roof Tiles prezentuje strona www.heritagerooftiles.com

 

63-500 Ostrzeszów , ul. Kościuszki 23, woj. wielkopolskie
tel. 691 161 464,