Firma Wimont Jerzy Wiśniowski specjalizuje się w produkcji bram segmentowych i rolowanych od 1998 r. Dzięki doświadczeniu, jakie Wimont zebrał przez lata, firma może dostarczać produkty praktycznie do wszystkich gałęzi przemysłu. Dzięki elastycznym rozwiązaniom oferta może być kierowana do klientów wymagających indywidualnych projektów i realizacji. 

– Dbając o jak najwyższą jakość, oferowane przez nas produkty są wytwarzane zgodnie z obowiązującymi normami krajowymi i europejskimi co potwierdzają odpowiednie oznakowania. Wysoką jakość bram osiągamy dzięki stosowaniu wysokiej klasy osprzętu, materiałów czołowych europejskich producentów, starannej produkcji oraz wyspecjalizowanej kadry pracowników – mówi Jerzy Wiśniowski, właściciel firmy.

 

Z myślą o przemyśle

Bramy segmentowe doskonale nadają się do różnego rodzaju hal, warsztatów i obiektów przemysłowych. Bramy tego typu są preferowanym przez inwestorów rozwiązaniem dla pomieszczeń ogrzewanych ze względu na swą izolacyjność cieplną. Wszystko to dzięki stosowaniu paneli o grubości 40 mm, które są wypełnione bezfreonową pianką poliuretanową o dużej gęstości. Dodatkowo dla zabezpieczenia przed utratą ciepła, brama jest uszczelniana na całym obwodzie uszczelkami, które są wykonane z wysokogatunkowych, niestarzejących się profili gumowych o odpowiednio dobranych kształtach.

 

wimont bramy przemyslowefot. WIMONT

 

W bramach Wimont stosuje się  mnogość rozwiązań, które nie tylko dopasowują każdą z nich do wymagań klienta, ale również podnoszą atrakcyjność produktów, co jest niezmiernie ważne na konkurencyjnym rynku. W ramach wyposażenia dodatkowego stosowane są: różnego rodzaju przeszklenia także w ramach aluminiowych, drzwi serwisowe, napędy elektryczne, systemy zabezpieczeń. Dodatkowo segmentowe bramy przemysłowe można wykonać w różnych wariantach prowadzenia od niskiego do pionowego, a także wzdłuż pochyłości dachu.

 

brama z oknami z drzwiami do magazynu bramy segmentowe na zamowienie produkcja bramfot. WIMONT

 

 

Nie tylko jakość, ale i bezpieczeństwo

W ramach zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa użytkownikom firma Wimont stosuje w swych produktach elementy, które spełniają wszelkie warunki stawiane przez Unię Europejską oraz polskie organy kontroli.

– W naszych bramach  stosujemy: zabezpieczenia krawędziowe, listwy fotooptyczne, zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem palców pomiędzy segmentami, zabezpieczenie przed opadnięciem bramy w przypadku pęknięcia sprężyn oraz inne – mówi Jerzy Wiśniowski.

 

brama z drzwiami segmentowa do magazynu brama wjazdowa do magazynu wimont bramy segmentowefot. WIMONT

 

Kompleksowa obsługa

Oferta firmy nie kończy się na bramach przemysłowych. 

– Obecnie możemy zaspokoić Państwa potrzeby nie tylko w zakresie bram przemysłowych ale także w zakresie bram segmentowych garażowych , żaluzji zewnętrznych różnego typu oraz bram posesyjnych – mówi Jerzy Wiśniowski – Proponujemy także pełny wachlarz automatyki do oferowanych przez nas produktów. Dysponujemy własną ekipą montażową i serwisem co pozwala na kompleksową realizację zamówień – dodaje.

 

Z ofertą firmy Wimont można zapoznać się na stronie: www.wimont.com.pl 

 

41-709 Ruda Śląska, ul. Niedurnego 107, woj. śląskie
tel. 322400396,