Bramy, okna, drzwi i ogrodzenia – WIŚNIOWSKI nowa kolekcja

Posesja bez kompromisów!

Prostota, harmonia i funkcjonalność: te trzy słowa najlepiej oddają istotę aktualnych trendów w architekturze i są jednocześnie wyznacznikami współczesnego kanonu budowlanego piękna. Bramy, okna, drzwi, ogrodzenia WIŚNIOWSKI idealnie wpisują się w tę nowoczesną stylistykę.

Jeszcze kilka lat temu znalezienie spójnych stylistycznie i kolorystycznie bram, okien, drzwi i ogrodzeń było praktycznie niewykonalne. Nawet jeśli udało się znaleźć producenta, który oferował wszystkie te elementy, nie były one spójne wizualnie pod wieloma względami. Dziś, z marką WIŚNIOWSKI, nie stanowi to już najmniejszego problemu. Nowa kolekcja Home Inclusive 2.0 to doskonały sposób na harmonijną bryłę budynku.

Home Inclusive 2.0
Kolekcja Home Inclusive 2.0 to nowa generacja znanej od 2014 roku kolekcji bram, okien, drzwi i ogrodzeń w jednym, spójnym wizualnie stylu. Z Home Inclusive 2.0 bramy segmentowe, okna aluminiowe, drzwi wejściowe, drzwi tarasowe, ogrodzenia i furtki są ze sobą skoordynowane poprzez to samo wzornictwo i kolor.

 

fot. WIŚNIOWSKI

WIŚNIOWSKI stawia w swojej kolekcji na niezawodność, funkcjonalność i nowoczesny design. Oprócz wyboru elewacji, istotne decyzje podejmowane są w kwestii wyglądu bramy garażowej, okien i drzwi. Znajdują się one w bryle budynku, a więc należy zadbać o to, aby podkreślały jego walory i dodawały klasy wzajemną spójnością.

 

Zacznij od początku!
Ponieważ wizja domu jako całości pod kątem wizualnym jest bardzo istotna dla przyszłego komfortu właścicieli, warto tę kwestię rozważyć już na etapie wyboru okien. Wówczas także dobrze jest zastanowić się nad kolejnymi ważnymi wyborami: drzwiami, a także bramą garażową i ogrodzeniem. Bramy, okna, drzwi i ogrodzenie – oprócz tego, że łączy je wzór i kolor – muszą pozostawać wobec siebie w odpowiednich proporcjach. Przemyślany wybór rozmiarów bramy garażowej, okien i drzwi, a także wysokości ogrodzenia, gwarantuje, że posesja będzie prezentowała się nie tylko spójnie, ale i harmonijnie. Żaden z elementów nie będzie dominował, co tym bardziej podkreśli prostotę, elegancję i niewymuszone piękno domu.

 

fot. WIŚNIOWSKI

Kolekcja Home Inclusive 2.0 jest dużym ułatwieniem w tworzeniu spójnego zestawu okien, bram, drzwi i ogrodzeń. Zakupienie wszystkich tych elementów u jednego producenta gwarantuje spójność kolorów i wzorów, a także pozwala uniknąć sytuacji, w której jeden z elementów zestawu starzeje się szybciej niż pozostałe. Przemyślenie stylu bram, okien, drzwi i ogrodzeń już na samym początku i zakupienie ich u jednego producenta oszczędza również czas, a także pomaga uniknąć żmudnego poszukiwania pasujących do siebie elementów u różnych dostawców.

 

Piękne, funkcjonalne i trwałe?
Na szczęście dziś już nie trzeba dokonywać takich wyborów. Bramy, okna, drzwi, ogrodzenia WIŚNIOWSKI są tak samo funkcjonalne, jak i trwałe. Pośród wielu zalet wyboru Home Inclusive 2.0 warto zwrócić uwagę na fakt, że marka WIŚNIOWSKI korzysta z technologii malowania proszkowego, która gwarantuje najwyższą ochronę produktów. Metoda ta jest równocześnie całkowicie bezpieczna dla środowiska – jest energooszczędna i nie wymaga używania szkodliwych substancji.

 

fot. WIŚNIOWSKI

Warto podkreślić, że bramy, okna, drzwi i ogrodzenia pochodzące od tego samego producenta są zawsze w tym samym odcieniu wybranego koloru. Reagują także na zużycie w ten sam sposób. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że za 20 lat drzwi nie będą miały innego koloru niż okna lub furtka, nawet jeśli mieszkamy w miejscach o nieoptymalnych warunkach klimatycznych i potencjalnie niesprzyjających, takich jak silne nasłonecznienie, ekspozycja na działanie soli morskiej lub częste złe warunki pogodowe. WIŚNIOWSKI oferuje także 10-letnią gwarancję antykorozyjną na bramy ogrodzeniowe, furtki, segmenty i słupy ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo.

Nie musi być szaro-buro!
Kolekcja składa się z 16 oryginalnych i niepowtarzalnych kolorów, podzielonych w 4 podgrupy:
HIEARTH: KOLORY ZIEMI
HISTEEL: KOLORY METALI
HISTONE: KOLORY KAMIENIA
HIRUBY: WARIANTY CZERWONEGO

 

fot. WIŚNIOWSKI

Powierzchnie kolekcji Home Inclusive, lakierowane specjalnymi farbami o jedwabno-matowym odcieniu i delikatnej strukturze piaskowej (sandgrain) charakteryzują się metaliczną strukturą 3D.
Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość dopasowania produktów pod kątem charakterystycznych przetłoczeń. Tak ogromny wybór sprawia, że każdy znajdzie coś, co idealnie wpasuje się w jego wizję własnego domu.

Postaw na inteligentne rozwiązania!
W dzisiejszych czasach życie nie toczy się już w obrębie kilkuset metrów od domu. Jesteśmy coraz bardziej mobilni, więcej czasu spędzamy poza domem i chcemy mieć pewność, że wszystko mamy pod kontrolą – zwłaszcza ze nie jest to trudne dla ludzi będących cały czas w zasięgu sieci internetowej. Rozwiązaniem na miarę XXI wieku jest smartCONNECTED oferowana przez firmę WIŚNIOWSKI.

 

fot. WIŚNIOWSKI

Dzięki smartCONNECTED oraz bramom, oknom, drzwiom i ogrodzeniom połączonym ze smartfonem, można mieć ciągłą kontrolę nad swoim domem. Dzieci nie muszą nosić kluczy, bo ich rodzic może otworzyć im drzwi zdalnie z każdego miejsca na świecie. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu. Dzięki opcji geolokalizacji, brama wjazdowa/garażowa otworzy się samodzielnie, jeśli tylko właściciel domu znajdzie się od niej w odległości na przykład 30 metrów (odległość można ustawić zgodnie z indywidualnymi preferencjami). To naprawdę nie tylko praktyczne, ale też bezpieczne i wygodne!

Więcej informacji o kolekcji Home Inclusive 2.0 marki WIŚNIOWSKI dostępnych jest na stronie www.wisniowski.pl/dla-domu/home-inclusive

33-311 Wielogłowy, Wielogłowy 153, woj. małopolskie
tel. +48 18 44 77 111 ,


Liczba odwiedzin: 2128 | Data publikacji: 2019-05-16

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Bramy Wiśniowski, ogrodzenia, drzwi, okna – oferowanych...
W nowoczesnym budownictwie segmentowe bramy garażowe stają...
Od bram przemysłowych, np. do hal produkcyjnych,...
Nowoczesne technologie codziennie zmieniają oblicze branży budowlanej....
Szeroki wybór produktów oraz fachowe doradztwo to...
Budowane masowo u schyłku ubiegłego wieku srebrne...
Coraz więcej mówi się o inteligentnych domach...
08.06.2016 | Automatyka domowa
Automatyka na dobre wkradła się do każdego...
06.12.2020 | Stolarka otworowa
Projektowanie z poszanowaniem ekologii i w zgodzie...
27.03.2018 | Stolarka otworowa
Często decydujemy się na zakup produktów do...
23.01.2017 | Stolarka otworowa
Dobór stolarki dziś, gdy oferta rynkowa jest...
okna
25.09.2018 | Stolarskie usługi
Właściwie przeprowadzony montaż okien pełni kluczową rolę...
13.10.2017 | Techniki zamocowań
W styczniu 2017 roku weszły w życie...
Co można rozumieć pod pojęciem nowoczesne wnętrza...
29.05.2020 | Domy drewniane
Coraz większą popularnością cieszy się wypoczynek blisko...
Fakt, że słowo energooszczędność jest dziś jednym...
02.04.2020 | Domy ekologiczne
„Dom skandynawski” to hasło, które elektryzuje każdego...
06.08.2019 | Domy drewniane
Domki drewniane letniskowe to dla wielu osób...
29.03.2019 | Stolarka otworowa
Dofinansowanie do termomodernizacji w 2019 roku stało...
Jednym z elementów, które odpowiadają za największe...
„Energooszczędność” – to słowo, które na dobre...
Budownictwo energooszczędne to przyszłość – takie zdanie...
Po początkowych oporach inwestorów wobec technologii prefabrykacji,...
Elewacja to wizytówka każdego domu. Dobór odpowiednich...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. łódzkie
woj. pomorskie
woj. pomorskie
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. wielkopolskie
woj. mazowieckie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. podkarpackie
woj. śląskie

Słowa kluczowe: bramy wiśniowski, drzwi wiśniowski, ogrodzenia wiśniowski, okna wiśniowski, stolarka okienna, ogrodzenia, wiśniowski, smartconnected, home inclusive
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy