Roboty koszące do Twojego ogrodu

Roboty koszące to innowacyjne rozwiązanie, które zyskało uznanie wśród użytkowników. Są w stanie skutecznie i szybko skosić trawnik, oszczędzając czas i wysiłek. Jednym z największych atutów robotów do koszenia trawy jest ich wygoda. Wystarczy ustawić maszynę, a resztę zrobi za nas robot. Ponadto, nie trzeba martwić się o wyrzucanie koszonej trawy, ponieważ większość robotów kosi ją na tyle drobno, że można ją zostawić na miejscu jako naturalny nawóz dla trawnika.

Stalco to polski producent urządzeń RMP650 oraz RMP950 – nowoczesnych robotów do koszenia trawy linii Stalco Perfect, stanowiących idealne połączenie jakości, parametrów pracy oraz atrakcyjnej ceny. To wydajne urządzenia, które gwarantują skuteczne i precyzyjne koszenie trawy. Posiadają zintegrowany panel wyświetlacza oraz przycisków, pozwalających na łatwą obsługę. Wyposażone są w silnik, który zapewnia cichą i bezobsługową pracę. Emitują hałas na poziomie poniżej 55dB, dzięki czemu nie zakłócą spokoju ani nam, ani sąsiadom. Robot koszący Stalco Perfect jest w stanie pokonać nachylenia do 20 stopni i poradzi sobie nawet z trudnymi terenami.

Inteligentne zarządzanie

Wśród wielu zalet, które przyciągają uwagę klientów, znajduje się możliwość zdalnego sterowania za pomocą aplikacji mobilnej. Umożliwia to kontrolowanie urządzenia z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Użytkownik jest w stanie szybko i łatwo dostosować ustawienia robota do koszenia trawy do swoich potrzeb. Z pomocą aplikacji można sporządzić indywidualny plan koszenia na poszczególny dzień, włączyć lub wyłączyć urządzenie, sprawdzić poziom naładowania akumulatora lub obecny stan pracy maszyny. Aplikacja pozwala też na ustawienie aż do 4 stref koszenia, a nawet określenie, po jakim czasie po opadach deszczu robot ma wznowić pracę.

Roboty, które „koszą” konkurencję

Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu i algorytmowi koszenia robotów Stalco Perfect trawa koszona jest zawsze pod innym kątem, przez co trawnik pozostaje czysty i zdrowy. Funkcja koszenia krawędzi pozwala na utrzymanie odpowiedniej długości trawy również na obrzeżach trawnika. Wysoka klasa wodoodporności pozwala na czyszczenie robota za pomocą wody, a stacja ładowania nie musi znajdować się pod zadaszeniem. W razie potrzeby, można w każdym momencie przerwać pracę urządzenia poprzez naciśnięcie czerwonego przycisku. Robot do koszenia trawy Stalco Perfect posiada także funkcję automatycznego ładowania – po zakończeniu koszenia wraca do stacji ładowania samodzielnie, co ułatwia jego użytkowanie. Wykorzystuje technologię mulczowania, dzięki której skoszona trawa przekształca się w wysokiej jakości nawóz i nie trzeba martwić się o to, gdzie ją wyrzucić.

Czujne urządzenie – bezpieczne użytkowanie

Urządzenie jest także bezpieczne w użytkowaniu. Robot wyposażony jest w wiele czujników, które umożliwiają ominięcie przeszkód. Czujniki te są w stanie wykryć obiekty znajdujące się na drodze robota, co pozwala uniknąć niepotrzebnych uszkodzeń i wypadków. Co więcej, sprzęt posiada też czujnik deszczu, dzięki czemu automatycznie wróci do stacji ładującej, gdzie przeczeka deszcz do czasu, aż trawnik wyschnie, po czym ponownie rozpocznie koszenie. Czujniki przechylenia lub przewrócenia powodują, że maszyna wyłącza się automatycznie, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie pracy. Zabezpieczenie kodem PIN chroni maszynę przed nieautoryzowanym uruchomieniem lub zmianą ustawień.

Robot do koszenia trawy – opinie użytkowników

Roboty koszące posiadają co najmniej kilka zalet, które sprawiają, że cieszą się one pozytywnymi opiniami użytkowników. Jednym z największych atutów robotów do koszenia trawy jest fakt, że wykonują one pracę za nas, co pozwala na zaoszczędzenie czasu oraz wysiłku. W przypadku tradycyjnego koszenia trawnika, cały proces może trwać nawet kilka godzin, w zależności od wielkości ogrodu. Kolejny aspekt to precyzyjne koszenie trawy – dzięki temu trawnik wygląda estetycznie i jest skoszony równomiernie. Automatyczne ładowanie zapewnia samodzielny powrót urządzenia do stacji ładowania po zakończeniu koszenia, co znacznie ułatwia użytkowanie. Roboty koszące są bardzo łatwe w obsłudze i nie wymagają żadnych specjalnych umiejętności. Wystarczy jedynie skonfigurować urządzenie za pomocą panelu sterowania lub aplikacji mobilnej.

Koszenie trawy z wykorzystaniem robota jest bardziej precyzyjne w porównaniu z tradycyjnym koszeniem. Nie bez znaczenia jest także aspekt ekologiczny – sprzęt zasilany jest energią elektryczną i nie emituje szkodliwych gazów. Robot do koszenia trawy to inwestycja, która pozwala na oszczędność czasu i zwiększenie komfortu w użytkowaniu ogrodu. Dzięki precyzyjnej nawigacji, niskiemu poziomowi hałasu, ekologicznemu zasilaniu oraz łatwej obsłudze, roboty koszące Stalco Perfect są dobrym wyborem dla każdego, kto szuka innowacyjnego sposobu na utrzymanie estetycznego wyglądu swojego ogrodu.

Więcej informacji na stronie: www.stalco.pl oraz na stalco.pl – Roboty koszące Stalco Perfect

Katalog

Skawina, ul. Ofiar Katynia 1, woj. małopolskie
tel. +48 12 276 82 01,