Produkowane w firmie Mastertec kontenery, pawilony biurowe i handlowe oraz różnego typu kioski handlowe i gastronomiczne to nowoczesne obiekty, w których ciekawe rozwiązania architektoniczne łączą się z wysoką jakością wykonania i komponentów. Dzięki możliwości zastosowania różnych systemów elewacyjnych, klienci firmy zyskują elastyczne możliwości wpływania na finalny wygląd i wykończenie obiektów.

 

obiekty modułowe obiekty modułowefot. Mastertec

 

Obiekty modułowe –  szybko, wygodnie, elastycznie
Obiekty modułowe sprawdzają się szczególnie wówczas, gdy szybko musimy zorganizować przestrzeń biurową czy handlową. Jednak nie wystarczy sam dach nad głową. Ważne jest też, aby takie budynki były funkcjonalne i wykonane z odpowiedniej jakości materiałów, co zagwarantuje nam długotrwałą, bezpieczną i wygodną eksploatację.
Modułowe pawilony Mastertec wykonywane są w konstrukcji stalowej, którą zabudowuje się płytą warstwową z rdzeniem poliuretanowym, styropianowym lub z wełny mineralnej. Jeśli chodzi o systemy elewacyjne, to do wyboru jest szereg możliwości, np. panele kompozytowe alucobond, deski elewacyjne, panele żaluzyjne, profile faliste czy kasetony elewacyjne. Wielu klientów decyduje się również na zestawienia różnych materiałów, co pozwala uzyskać nieszablonowe rozwiązania, przyciągające wzrok ciekawym designem. Mogą to być na przykład obiekty z dużymi przeszkleniami lub też takie, w których elewacje wykonane są z eleganckich i funkcjonalnych kasetonów elewacyjnych.

 

pawilony modułowe mastertec pawilony modułowe mastertecfot. Mastertec

 

Ekonomiczne i estetyczne budynki mobilne
Obiekty modułowe, które mają mnóstwo zastosowań, są doskonałą alternatywą dla tradycyjnego budownictwa nie tylko ze względu na cenę. Korzystnie wypadają również pod względem czasu realizacji inwestycji, jak również łatwości wykonywania późniejszych modernizacji. Dzięki temu, że bez trudu można je demontować, sprawdzą się również wówczas, gdy stawiane są na terenie wynajmowanym.
Obiekty architektury przenośnej i modułowe Mastertec są prefabrykowane, co oznacza, że wykonywane są przez producenta poza miejscem ich montażu, do którego później są transportowane w gotowych modułach i łączone. Takie rozwiązanie nie tylko przyspiesza czas realizacji, ale sprawia również, że nie ma żadnych ograniczeń co do pory roku, w jakiej stawia się konstrukcję.
Ponadto możliwa też jest późniejsza rozbudowa w miarę zmieniających się potrzeb użytkowników.

 

pawilon modułowe wnętrze pawilon modułowy wnętrzefot. Mastertec

 

Pawilony, kontenery, domy modułowe
Wszystkie obiekty architektury przenośnej Mastertec są szyte na miarę potrzeb użytkowników, co oznacza, że producent w sposób elastyczny reaguje na konieczność dopasowania ich do konkretnego zastosowania. I tak np. w dowolnym miejscu można zamontować ścianki działowe, dzieląc obiekt nawet na kilka pomieszczeń. Jeśli istnieje taka potrzeba, budynek bez problemu można też doposażyć w toaletę czy aneks kuchenny.
Podobnie jest w przypadku budynków modułowych, gdzie decyzję o układzie poszczególnych modułów, ich funkcjach oraz o materiałach wykończeniowych i elewacji podejmuje klient we współpracy z producentem i architektem. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że otrzymują rozwiązanie ściśle dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

 

obiekty modułowe schowkifot. Mastertec

 

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.mastertec.biz.pl

 

37-500 Jarosław , ul. Lotników 1, woj. podkarpackie
tel. 167336050, 883555999,