Najlepsza oferta dla firm rentalowych!

EuroGate International

Jeśli myślisz o otwarciu firmy rentalowej, albo jeśli już zajmujesz się wynajmowaniem profesjonalnych maszyn i urządzeń budowlanych, koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy EuroGate International.

EuroGate – początki
EuroGate International rozpoczęła działalność na rynku europejskim  w 2011 roku od reprezentowania amerykańskiej firmy General Equipment, specjalizującej się w produkcji wiertnic do gleby, systemów wentylacji, sprzętu do czyszczenia podłoża oraz oświetlenia placu budów. Wraz z rozwojem firmy i wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, firma EuroGate podjęła także współpracę ze znanymi producentami amerykańskimi i angielskimi, takimi jak Rhino Tools, Tiresocks, Electric Eel, FuelProof czy SMC. Dzięki tak rozbudowanym kanałom dostaw, EuroGate może się dziś pochwalić bardzo bogatą ofertą renomowanego sprzętu do wynajmu.

 

oferta dla firm rentalowychfot. EuroGate International

 

Kilka słów o ofercie
Zakres produktów sprzedawanych przez EuroGate International jest mocno powiązany z branżą wynajmu maszyn i urządzeń, ale każdy znajdzie w tej ofercie coś ciekawego. Specjaliści zatrudnieni w firmie udzielą także fachowej pomocy w doborze maszyn do konkretnego zadania.

Przykładowe produkty oferowane przez EuroGate na rynku europejskim obejmują m.in. wiertnice glebowe, maszyny do obróbki betonu oraz wentylatory produkowane przez General Equipment, kafary spalinowe i pneumatyczne produkowane przez Rhino Tool, elektryczne i spalinowe maszyny do udrażniania przewodów kanalizacyjnych produkowane przez Electric Eel, akcesoria służące do ochrony posadzek przemysłowych (nakładki na opony, nakładki na silniki, ochrona przed wyciekiem) produkowane przez TireSocks oraz sprzęt do przechowywania i transportu paliwa produkowany przez FuelProof. Wszystkie oferowane maszyny są profesjonalne, proekologiczne i bezpieczne.

 

oferta dla firm rentalowychfot. EuroGate International

 

Bogate doświadczenie
Firma EuroGate International ostała założona w latach 40. XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Obecnie firma działa także w Belgii, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Francji, Polsce, Wielkiej Brytanii, Irlandii,  Norwegii oraz Rosji. Jednym z kluczowych klientów EuroGate International jest holenderska firma wynajmująca maszyny Boels . Od początku działalności EuroGate International, czyli od roku  2011 r., Boels kupił m. in. ponad 2000 wiertnic glebowych General Equipment, kilkaset wentylatorów oraz lamp oświetleniowych, ale także zbiorniki do transportu i przechowywania paliwa zwykłego i lotniczego. W oddziałach firmy Boels zlokalizowanych w całej Europie – także i w Polsce – można wypożyczyć i obejrzeć praktycznie cały asortyment sprzętu oferowanego przez Eurogate International.

 

oferta dla firm rentalowychfot. EuroGate International

 

Nie tylko dla profesjonalistów!
Masz do zerwania stare PCV, starą wykładzinę lub po prostu chcesz oczyścić podłoże (drewniane, betonowe) ze starego kleju? Jednym z flagowych produktów marki General Equipment, głównego partnera firmy EuroGate, są  urządzenia do obróbki podłoża FCS RIP-R- STRIPPER. Te narzędzia zrewolucjonizowały rynek obróbki podłoża dzięki unikatowemu designowi i funkcjonalności. STRIPPER FC5 przeznaczony jest do usuwania płytek winylowych w trudno dostępnych miejscach. Niewielkie rozmiary i mała waga urządzenia (zaledwie 4 kg) powodują, że urządzenie świetnie nadaje się do takich robót. Maksymalna szerokość ostrza to 127 mm. STRIPPER  FC10 to wysokowydajne urządzenie dedykowane do usuwania różnego rodzaju materiałów wykładzinowych z podłóg.  Jego lekka waga – 12 kg oraz składany uchwyt znacznie ułatwiają transport maszyny. Maksymalna szerokość ostrza 244 mm. Natomiast STRIPPER FCS 16 to w pełni profesjonalne urządzenie do zrywania/ czyszczenia podłoża . Waży60 kg, a maksymalna szerokość ostrza to 406 mm. Z uwagi na swoją cichą pracę, STRIPPER FCS 16 często używany jest do prac w porze nocnej lub prac w szpitalach, szkołach, urzędach. Praca z tymi bezpiecznymi i wydajnymi narzędziami to czysta przyjemność!

 

oferta dla firm rentalowychfot. EuroGate International

 

Dlaczego EuroGate?
Korzystając z zespołu niezależnych przedstawicieli, Eurogate International w tej chwili sprzedaje produkty sześciu marek. Rosnąca sprzedaż sprawia, że EuroGate International staje się wiarygodnym partnerem dla producentów, a przede wszystkim  dla klientów. Wysoka jakość produktów oraz doskonała obsługa przez niezależnych sprzedawców EuroGate International sprawiły, że  coraz więcej klientów  indywidualnych oraz dużych firm rentalowych decyduje się na zakup sprzętu oferowanego przez Eurogate International.

Więcej na ten temat dowiesz się ze strony: www.eurogate-international.com/pl/


Liczba odwiedzin: 27 | Data publikacji: 2017-09-27

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Podstawą wyposażenia firm budowlanych jest właściwie skompletowana flota maszyn. Brak odpowiedniego sprzętu uniemożliwia realizację projektów i zleceń klientów. Bywa jednak tak, że sytuacja finansowa nie pozwala przedsiębiorcy na zakup nowych pojazdów, których cena może znacznie przekraczać budżet firmy. W takim wypadku dobrym rozwiązaniem jest wynajem maszyn budowlanych. Dzięki temu inwestor ponosi dużo mniejsze koszty, mogąc pracować na sprzęcie wysokiej jakości.

Na cenę, jaką firmy budowlane płacą za użytkowanie maszyn, składają się nie tylko kwoty zakupu. Każdy przedsiębiorca wie, że sporo trzeba też płacić za utrzymywanie parku maszynowego, a lwią część kosztów pochłaniają przeglądy konserwacyjne i naprawy. Czy jedyną alternatywą jest leasing? Oczywiście nie! Z wielu względów firmy budowlane coraz częściej decydują się długoterminowy wynajem maszyn, który jest opcją zdecydowanie prostszą i tańszą.

Obok rynku IT jedną z najprężniej i najszybciej ewoluujących gałęzi przemysłu zdaje się być branża budowlana. To nie lada wyzwanie dla firm dostarczających sprzęt dla tego sektora. Dziś nie mogą one ograniczać się tylko do sprzedaży, bo klienci coraz częściej oczekują, że dostawca floty zaopatrzy ich też w części zamienne do maszyn budowlanych, że będzie w stanie zaproponować alternatywę dla drogiego, nowego sprzętu w postaci wysokiej jakości maszyny używanej lub wynajmu. Wszystkie te usługi znajdziemy w ofercie firmy Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o., która doskonale zrozumiała potrzebę ciągłego rozwoju i doskonalenia w szybko zmieniającym się świecie.

Cramo Group to wiodąca firma w branży wynajmu maszyn drogowych, maszyn budowlanych oraz wszelkiego typu sprzętu ciężkiego. Ideą firmy jest odrzucenie starych stereotypów i inwestowanie we wnikliwą analizę danych oraz szkolenia pracownicze. Nad wypełnianiem tej misji czuwa nowy Prezes Grupy Cramo, pan Leif Gustafsson, z którym mieliśmy przyjemność porozmawiać.

09.10.2015 | Kontenery

Współczesny rynek coraz częściej zwraca się w stronę rozwiązań, które są w równym stopniu praktyczne, co i ekonomiczne. Jednym z przykładów tej tendencji może być wciąż rosnąca liczba inwestorów, którzy zamiast kosztownej budowy obiektów na stałe związanych z gruntem decydują się na zakup kontenerów. Tym bardziej, że bez problemu można je przystosować do przeróżnych wymagań klientów, a w razie potrzeby z łatwością przetransportować w inne miejsce.

Każdy budowlaniec wie, że na efekt finalny konkretnego przedsięwzięcia budowlanego wpływa nie tylko jakość zastosowanych materiałów. Obok nich znaczącą rolę odgrywa też sprzęt, jakiego używa firma realizująca daną inwestycję. Dopiero połączenie tych dwóch składowych, wsparte profesjonalizmem ekipy budowlanej, zagwarantuje wysoką jakość wykonanych robót.

Ceny maszyn budowlanych są na tyle wysokie, że niejedna firma przez długie lata boryka się z koniecznością spłacania wysokich rat leasingu lub kredytu. Jeśli doliczyć do tego koszty eksploatacyjne, koszty napraw oraz konieczność przestrzegania procedur dopuszczeniowych to okaże się, że maszynę z wielu względów bardziej opłaca się wynająć niż kupić.

Zwiększenie wydajności – ten cel przede wszystkim przyświeca firmom, których zlecenia dotyczą układania kostki brukowej na dużych powierzchniach. Mogą go osiągnąć, dzięki mechanizacji pracy przy pomocy maszyn Rollmops i Knikmops.

Firma Inter Import-Export, polski przedstawiciel marek Rollmops i Knikmops oferuje bardzo dobre warunki sprzedaży oraz elastyczne warunki wynajmu i szkoleń w zakresie maszyn do prac brukarskich, komunalnych i niwelacji terenu.

23.01.2018 | Rozbiórki, wyburzenia

Nie tylko budowanie jest sztuką. W zatłoczonych miastach równie trudne są kwestie związane z wyburzeniami i rozbiórką budynków, a ich przeprowadzenie w sposób jak najmniej inwazyjny i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa jest trudnym zadaniem. Nic dziwnego, że prace wyburzeniowe to domena specjalistów, wyposażonych w profesjonalny sprzęt i posiadających odpowiednie doświadczenie. Takim przedsiębiorstwem jest Grupa Tree, początkowo działająca na terenie województwa mazowieckiego, a dziś rozpoznawalna w całej Polsce.

16.03.2017 | Kruszywa

Kamień to naturalny i od dawna wykorzystywany przez człowieka materiał. Jest niezwykle wytrzymały, trwały, odporny na uszkodzenia i zanieczyszczenia. Dodatkowo zachwyca swoim surowym wyglądem, który pasuje do każdego rodzaju otoczenia. Projektanci i inwestorzy coraz chętniej wykorzystują kamień w aranżacji ogrodów i terenów zielonych. W jaki sposób można wykorzystać kamień ogrodowy?

Nowoczesne gospodarstwo rolne to obecnie dobrze zorganizowane przedsiębiorstwo, w którym wielofunkcyjna ładowarka może okazać się urządzeniem na wagę złota. Duża wydajność przy przewożeniu towarów z miejsca na miejsce, efektywne manewrowanie w ciasnych chlewniach, oborach i stodołach dzięki małemu promieniowi skrętu oraz łatwość poruszania się terenie to najbardziej pożądane cechy ładowarek wykorzystywanych w rolnictwie.

22.03.2018 | Dźwigi (żurawie)

Rosnące wymagania inwestorów i odważne koncepcje architektów wymuszają na wykonawcach montaże coraz masywniejszych i większych przeszkleń. W konsekwencji tego projektowane okna i pakiety szybowe są coraz cięższe, a ich montaż i transport na terenie budowy stanowi ogromne wyzwanie dnia codziennego na budowie. Problematyka ta dotyka zarówno budownictwa jednorodzinnego, jak i wysokościowego.

Jakość, kompleksowość, profesjonalizm – te trzy słowa idealnie opisują w skrócie firmę BAUKRANE, która stała się nowym liderem na rynku sprzedaży i wynajmu sprzętu budowlanego. Jest to niewątpliwy sukces firmy, która z lokalnej stała się dużym i znanym w skali całego kraju przedsiębiorstwem.

16.08.2017 | Kontenery

Kontenery spełniają w dzisiejszych czasach ważną funkcję, nie tylko w transporcie czy budownictwie, ale również na wielu innych polach. Swoje zastosowanie znajdują w przemyśle, usługach, magazynowaniu towarów, a także jako obiekty mieszkalne. Zaletą jest ponadto możliwość nabycia w dogodnym dla inwestora systemie. Dla inwestycji długoterminowych wskazane jest kupno kontenera, z kolei na krótki czas prowadzenia inwestycji lub w przypadku ograniczonego budżetu – kontener można wynająć.

Naprawy i remonty są codziennością w naszym życiu. Coraz więcej osób, zamiast kupować sprzęt budowlany za duże pieniądze, udaje się do wypożyczalni. Tam mogą otrzymać specjalistyczny sprzęt wysokiej jakości, którego akurat potrzebują. Kwestia dotyczy nie tylko klientów indywidualnych, ale również firm i przedsiębiorstw. Dlaczego warto wynajmować sprzęt budowlany?

Rozwój różnych gałęzi gospodarki stał się motorem napędowym dla budownictwa i projektowania inwestycji przemysłowych. Różnego typu konstrukcje stalowe: wiaty, hale na warsztaty samochodowe, obiekty przemysłowe to dziś bardzo atrakcyjna alternatywa dla budynków murowanych, zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Wśród hal o konstrukcji stalowej dużą popularnością cieszą się obiekty wykonywane w technologii lekkich i tanich elementów kratowych. Właśnie w produkcji takich rozwiązań wyspecjalizowała się firma Konspekt.

16.12.2015 | Systemy budowlane

Tradycyjne pustaki stropowe to już przeszłość. Wymagania rynku w zakresie konstrukcji stropowych nieustannie rosną, a inwestorzy oczekują dziś rozwiązań, które w równej mierze gwarantują szybkość wykonania, co i doskonałą dźwiękoizolacyjność – a wszystko to w korzystnej cenie. W przypadku tak sprofilowanych wymagań świetnym rozwiązaniem jest zespolony strop gęstożebrowy VECTOR®, jaki w swojej ofercie ma firma KONBET Poznań.

Statystyki GUS-u dotyczące wypadków przy pracy są zatrważające: w 2017 r. ponad 30% wszystkich urazów nastąpiło na skutek uderzenia w nieruchomy obiekt (np. z powodu upadku z wysokości). Równie często dochodzi do porażenia prądem, uderzenia w obiekt będący w ruchu, czy z powodu niewłaściwej obsługi narzędzi i maszyn. Wszystkie przyczyny wypadków na budowach mają jeden wspólny mianownik: to pośpiech i rutyna, które obniżają koncentrację i usypiają czujność pracowników. Jak je wyeliminować, skoro terminy gonią, a za ich niedotrzymanie grożą kary finansowe? Receptę znaleźli specjaliści z wypożyczalni maszyn budowlanych CRAMO, którzy swoją wiedzą o bezpieczeństwie na budowie dzielą się na spotkaniach organizowanych w ramach „Tygodnia Bezpieczeństwa”.

Producenci maszyn budowlanych stoją dziś przed dużymi wyzwaniami, bo branża nieustannie ewoluuje, a klienci stają się coraz bardziej wymagający, oczekując rozwiązań efektywnych, ekonomicznych i wygodnych w obsłudze. W ciągu czteroletniego okresu rozwojowego firma JCB stosowała program intensywnego testowania komponentów oraz produktów, a cel był jeden: osiągnięcie podwyższonych poziomów jakości i niezawodności budowania z korzyścią dla klientów. W efekcie ten znany producent opracował nowe, zaawansowane koparki gąsienicowe 220X, pierwsze modele z nowej generacji maszyn gąsienicowych JCB dla globalnego rynku budowlanego.

Spółka MISTA ze Stalowej Woli jest związana z branżą maszyn budowlanych i drogowych od początków swego istnienia, od 1991 r. W początkowych latach swej działalności firma zajmowała się dystrybucją i obsługą posprzedażną równiarek drogowych, ładowarek kołowych, koparko-ładowarek produkcji rosyjskiej i białoruskiej, by od 1996 r. rozpocząć prace nad uruchomieniem własnej produkcji maszyn. Od ponad 20 lat firma jest producentem równiarek drogowych własnej konstrukcji i wg własnej dokumentacji technologicznej. Firma opracowała 8 modeli równiarek zróżnicowanych pod względem masy, mocy, rodzaju napędu oraz rynków przeznaczenia.

To, jak ważne jest efektywne i szybkie oddzielenie elementów metalowych od elementów niemetalowych wiedzą m.in. właściciele złomowisk, firm rozbiórkowych, czy pracownicy zajmujący się oczyszczaniem i rozbiórką torów kolejowych. Do tego typu prac wykorzystuje się już nie tylko zwykłe chwytaki, ale także elektromagnesy DYNASET, których dystrybutorem w Polsce jest firma Serafin Maszyny i które pozwalają na precyzyjną pracę w każdych warunkach.

Jeśli myślisz o otwarciu firmy rentalowej, albo jeśli już zajmujesz się wynajmowaniem profesjonalnych maszyn i urządzeń budowlanych, koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy EuroGate International.

Firma JCB wprowadza na rynek nowy 18-metrowy model ładowarki teleskopowej — 540-180 HiViz. Rozszerza w ten sposób gamę oferowanych ładowarek teleskopowych, która już wcześniej była największa na świecie.

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. śląskie
woj.
woj. mazowieckie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. podkarpackie
woj. małopolskie

Słowa kluczowe: wynajem maszyn, wynajem sprzętu budowlanego