EuroGate - początki
EuroGate International rozpoczęła działalność na rynku europejskim  w 2011 roku od reprezentowania amerykańskiej firmy General Equipment, specjalizującej się w produkcji wiertnic do gleby, systemów wentylacji, sprzętu do czyszczenia podłoża oraz oświetlenia placu budów. Wraz z rozwojem firmy i wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, firma EuroGate podjęła także współpracę ze znanymi producentami amerykańskimi i angielskimi, takimi jak Rhino Tools, Tiresocks, Electric Eel, FuelProof czy SMC. Dzięki tak rozbudowanym kanałom dostaw, EuroGate może się dziś pochwalić bardzo bogatą ofertą renomowanego sprzętu do wynajmu.

 

oferta dla firm rentalowychfot. EuroGate International

 

Kilka słów o ofercie
Zakres produktów sprzedawanych przez EuroGate International jest mocno powiązany z branżą wynajmu maszyn i urządzeń, ale każdy znajdzie w tej ofercie coś ciekawego. Specjaliści zatrudnieni w firmie udzielą także fachowej pomocy w doborze maszyn do konkretnego zadania.

Przykładowe produkty oferowane przez EuroGate na rynku europejskim obejmują m.in. wiertnice glebowe, maszyny do obróbki betonu oraz wentylatory produkowane przez General Equipment, kafary spalinowe i pneumatyczne produkowane przez Rhino Tool, elektryczne i spalinowe maszyny do udrażniania przewodów kanalizacyjnych produkowane przez Electric Eel, akcesoria służące do ochrony posadzek przemysłowych (nakładki na opony, nakładki na silniki, ochrona przed wyciekiem) produkowane przez TireSocks oraz sprzęt do przechowywania i transportu paliwa produkowany przez FuelProof. Wszystkie oferowane maszyny są profesjonalne, proekologiczne i bezpieczne.

 

oferta dla firm rentalowychfot. EuroGate International

 

Bogate doświadczenie
Firma EuroGate International ostała założona w latach 40. XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Obecnie firma działa także w Belgii, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Francji, Polsce, Wielkiej Brytanii, Irlandii,  Norwegii oraz Rosji. Jednym z kluczowych klientów EuroGate International jest holenderska firma wynajmująca maszyny Boels . Od początku działalności EuroGate International, czyli od roku  2011 r., Boels kupił m. in. ponad 2000 wiertnic glebowych General Equipment, kilkaset wentylatorów oraz lamp oświetleniowych, ale także zbiorniki do transportu i przechowywania paliwa zwykłego i lotniczego. W oddziałach firmy Boels zlokalizowanych w całej Europie – także i w Polsce – można wypożyczyć i obejrzeć praktycznie cały asortyment sprzętu oferowanego przez Eurogate International.

 

oferta dla firm rentalowychfot. EuroGate International

 

Nie tylko dla profesjonalistów!
Masz do zerwania stare PCV, starą wykładzinę lub po prostu chcesz oczyścić podłoże (drewniane, betonowe) ze starego kleju? Jednym z flagowych produktów marki General Equipment, głównego partnera firmy EuroGate, są  urządzenia do obróbki podłoża FCS RIP-R- STRIPPER. Te narzędzia zrewolucjonizowały rynek obróbki podłoża dzięki unikatowemu designowi i funkcjonalności. STRIPPER FC5 przeznaczony jest do usuwania płytek winylowych w trudno dostępnych miejscach. Niewielkie rozmiary i mała waga urządzenia (zaledwie 4 kg) powodują, że urządzenie świetnie nadaje się do takich robót. Maksymalna szerokość ostrza to 127 mm. STRIPPER  FC10 to wysokowydajne urządzenie dedykowane do usuwania różnego rodzaju materiałów wykładzinowych z podłóg.  Jego lekka waga – 12 kg oraz składany uchwyt znacznie ułatwiają transport maszyny. Maksymalna szerokość ostrza 244 mm. Natomiast STRIPPER FCS 16 to w pełni profesjonalne urządzenie do zrywania/ czyszczenia podłoża . Waży60 kg, a maksymalna szerokość ostrza to 406 mm. Z uwagi na swoją cichą pracę, STRIPPER FCS 16 często używany jest do prac w porze nocnej lub prac w szpitalach, szkołach, urzędach. Praca z tymi bezpiecznymi i wydajnymi narzędziami to czysta przyjemność!

 

oferta dla firm rentalowychfot. EuroGate International

 

Dlaczego EuroGate?
Korzystając z zespołu niezależnych przedstawicieli, Eurogate International w tej chwili sprzedaje produkty sześciu marek. Rosnąca sprzedaż sprawia, że EuroGate International staje się wiarygodnym partnerem dla producentów, a przede wszystkim  dla klientów. Wysoka jakość produktów oraz doskonała obsługa przez niezależnych sprzedawców EuroGate International sprawiły, że  coraz więcej klientów  indywidualnych oraz dużych firm rentalowych decyduje się na zakup sprzętu oferowanego przez Eurogate International.

Więcej na ten temat dowiesz się ze strony: www.eurogate-international.com/pl/

7701 S Dedemsvaart, Galileïstraat 6 , woj.
tel. 48 (0) 60 18 99 97 7,