Product Link® to nowoczesna technologia pomagająca w optymalizacji i zwiększeniu efektywności przedsiębiorstwa. Pozwala śledzić szeroką gamę funkcjonalności maszyny, w zależności od potrzeb firmy i wybranego poziomu zarządzania. Na ekranie monitora lub telefonu, z każdego miejsca na ziemi można zarządzać pracą wielu maszyn, monitorując tym samym ich wydajność i efektywność.

 

 

Jak to działa?
Dzięki komunikacji satelitarnej lub GSM na jednej stronie internetowej można w każdej chwili obserwować pracę maszyn, monitorować zużycie paliwa, porównywać czas pracy względem czasu bezczynności. Można także wprowadzać obszary graniczne i otrzymywać alarm po ich przekroczeniu. To sprawne narzędzie umożliwia także zamawianie części on-line oraz zaplanowanie przeglądów technicznych. W zależności od potrzeb użytkownika, narzędzie posiada mniej i bardziej rozbudowane poziomy, o różnej funkcjonalności.

Poziom 1: dostęp
To podstawowy poziom dostępu. Wykorzystując dane dostępne niemal w czasie rzeczywistym za pośrednictwem systemu Cat® Product Link® i oprogramowania analitycznego VisionLink®, można monitorować swoje maszyny. Już na tym poziomie widać jak na dłoni wydajność poszczególnych operatorów, można monitorować stan techniczny i stopień wykorzystania maszyn. Product Link® w takiej odsłonie pozwala na zaplanowanie obsługi zapobiegawczej oraz ustalanie harmonogramu napraw. A to dopiero początek jego możliwości.

 

optymalizacja pracy maszyn bergeratfot. Bergerat Monnoyeur

 

Poziom 2: informacje
Ten poziom obsługi pozwala już na wygenerowanie comiesięcznych raportów, ułatwiających zarządzanie maszynami i redukcję kosztów. Dzięki statystykom czasu pracy i czasu przestoju można bez trudu porównać wydajność swojej floty maszyn z innymi, które znajdują się w tym samym regionie. Oprócz tego, zarządzający flotą dostaje także kody usterek, spowodowanych błędami operatora, których w przyszłości można uniknąć. Oczywiście każdy kolejny poziom zawiera w sobie funkcjonalność poprzedniego.

Poziom 3: doradztwo
Na tym poziomie Product Link® to już rozbudowane narzędzie, które oprócz szczegółowych informacji o pracy całej floty pozwala korzystać z porad ekspertów Bergerat Monnoyeur, którzy na podstawie inspekcji maszyny, danych z Vision Link i analizy próbek S.O.S pomagają podejmować trafniejsze decyzje dotyczące zarządzania maszynami. Warto pamiętać, że dbając o stan techniczny sprzętu, zwiększamy okres jego użytkowania i zapobiegamy przestojom, spowodowanym awariami. Narzędzie Product Link® daje na tym poziomie tak zaawansowane możliwości, jak analiza jakości stosowanych w maszynach płynów eksploatacyjnych!

Poziom 4: wsparcie
Poziom 4: wsparcie pozwala korzystać z regularnych przeglądów maszyny dzięki umowie serwisowej CSA. Profesjonalna obsługa zapobiegawcza maszyn zwiększa ich dyspozycyjności i obniża koszty eksploatacji, a także – w dłuższej perspektywie czasu – zwiększa wartość ich odsprzedaży.

 

optymalizacja pracy maszyn bergeratfot. Bergerat Monnoyeur

 

Poziom 5: zarządzanie
Użytkowanie Product Link® na tym poziomie zapewnia całościowe monitorowanie stanu maszyn i ich serwisowanie świadczone na stałych, zagwarantowanych warunkach. Dzięki kontraktowi naprawczemu dopasowanemu do potrzeb maszyn, firma Bergerat Monnoyeur przejmuje kompleksowe zarządzanie flotą maszyn na wszystkich poziomach: od 1 do 4, a dodatkowo zapewnia serwis w miejscu pracy maszyny. Oprócz oszczędności generowanych przez optymalizację pracy maszyn, stałe koszty użytkowania oraz obsługi technicznej pozwalają skuteczniej planować swój biznes.

Narzędzie Product Link® to doskonała inwestycja w technologię i najłatwiejszy sposób na optymalizacje pracy maszyn i przez to –  kontrolowanie kosztów oraz generowanie realnych oszczędności.

Z ofertą firmy Bergerat Monnoyeur można zapoznać się na stronie www.b-m.pl

05 - 092 Łomianki k/Warszawy, ul. Modlińska 11, woj. mazowieckie
tel. 22 76 87 119,