Szkolenie okresowe BHP dla pracowników na stanowiskach robotniczych i in.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Czasy, w których podejście do kwestii bezpieczeństwa na budowie było – mówiąc delikatnie – bardzo liberalne, to już przeszłość. Szkolenia okresowe BHP dla pracowników na stanowiskach robotniczych i innych, szkolenia wstępne, przygotowywanie instrukcji BHP dla maszyn… Mnogość dokumentów, które musi skompletować przedsiębiorca, niejednego przyprawia o zawrót głowy, a kary za niespełnienie odpowiednich wymogów mogą być zawrotne. Firma Safety Vision powstała, aby odciążyć pracodawców w zakresie dokumentacji wymaganej do rodzaju prowadzonej przez nich działalności. Przedsiębiorstwo zajmuje się także obsługą fizyczną projektów budowlanych.

Specjaliści ds. BHP

Bezpieczeństwo i higiena pracy to dziś nie tylko puste slogany. Zaostrzające się przepisy prawa w tym zakresie nie są jednak wcale przejawem urzędniczej złośliwości, ale mają na celu realną poprawę warunków pracy zatrudnionych w różnych sektorach ludzi oraz podniesienie poziomu bezpieczeństwa. Choć więc prawodawstwo zmierza do tego, aby zredukować ilość wypadków, to efektem są jednak skomplikowane procedury, którym muszą sprostać przedsiębiorcy. Firma Safety Vision powstała w odpowiedzi na ich potrzeby, odciążając pracodawców w zakresie obowiązków, jakie spoczywają na nich w dziedzinie BHP. Firma oferuje szeroki wachlarz usług BHP zarówno w zakresie organizacyjnego, jak i technicznego bezpieczeństwa pracy. Są to m.in. szkolenia okresowe bhp dla pracowników na stanowiskach robotniczych, analiza oraz ocena dokumentacji BHP wymaganej do realizacji projektów budowlanych czy nadzorowanie podwykonawców realizujących dany projekt. Zatrudnieni w Safety Vision eksperci świadczą także rozbudowane usługi doradcze dla firm posiadających lub chcących wprowadzić system zarządzania BHP ISO 45001:2018

Firma, na podstawie przeprowadzonych ze zleceniodawcą konsultacji, opracowuje instrukcję BHP dla maszyn i pracowników oraz przygotowuje listę dokumentów, które są niezbędne do rozpoczęcia działalności przez dane przedsiębiorstwo.

fot. Safety Vision | Wśród klientów firmy znajdują się m.in. pracownicy farm wiatrowych, serwerowni i elektrowni

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników na stanowiskach robotniczych, administracyjno-biurowych, specjalistów ds. BHP oraz osób kierujących pracownikami

Oprócz powyższych zadań, Safety Vision świadczy rozbudowane usługi w zakresie szkoleń BHP. Są to zarówno szkolenia wstępne, jak i szkolenia okresowe BHP dla pracowników na stanowiskach robotniczych, które organizowane są w postaci seminarium z dojazdem do klienta. Szkolenia okresowe dla pozostałych grup pracowniczych (pracodawców, kierowników, specjalistów ds. BHP, pracowników biurowych, lekarzy, przedstawicieli handlowych itd.) można zrealizować w postaci samokształcenia kierowanego (np. e-learing) na stronie www.safetyvision.pl, rozwiązanie to jest wygodne ponieważ przystąpić do takiego szkolenia można w każdej wolnej chwili w dowolnym miejscu, wystarczy tylko dostęp do internetu. Firma prowadzi także szkolenia dla osób anglojęzycznych (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym), a także przeprowadza szkolenia i audyty PPOŻ.

Zakres świadczonych usług nie ogranicza się jedynie do szkoleń. To także regularne przygotowywanie analiz stanu BHP, prowadzenie rejestrów BHP, audyty, doradztwo w zakresie aktualizacji i zmian w przepisach. Fachowe doradztwo i wsparcie obejmuje też proces uzyskiwania przez obsługiwane przedsiębiorstwo certyfikatów bezpieczeństwa.

Nie może być mowy o kompromisach w kwestii BHP, zwłaszcza dla pracowników na stanowiskach robotniczych. Szkolenia okresowe to nie wszystko, równie ważne jest monitorowanie i kontrola poziomu bezpieczeństwa w miarę postępu prac. Eksperci z Safety Vision mają bogate doświadczenie, które jest efektem pracy z przedsiębiorstwami z różnych sektorów, m.in. z rafineriami, farmami wiatrowymi, firmami produkcyjnymi, serwerowniami czy elektrowniami, a więc z branżami, które do kwestii bezpieczeństwa muszą podchodzić bardzo restrykcyjnie. Dogodne formy współpracy z klientem (zarówno z dojazdem, jak i w formie e-learningu) sprawiają, że wywiązywanie się z obowiązków ciążących na pracodawcy w związku z prowadzoną działalnością przestaje być uciążliwą koniecznością, a staje się jednym z realizowanych na co dzień zadań.

Pszczółki, ul. Witosa 12 , woj. pomorskie
tel. 570 999 915,


Liczba odwiedzin: 548 | Data publikacji: 2020-10-26

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Statystyki GUS-u dotyczące wypadków przy pracy są...
Koparek, ładowarek czy spycharek Komatsu nie trzeba...
01.10.2013 | Systemy budowlane
Transport i przenoszenie elementów o dużej masie...
Branża Odnawialnych Źródeł Energii nieustannie rośnie w...
Surowe, długie zimy i krótkie, chłodne lata...
04.04.2019 | Rusztowania
Multiserwis Oddział RUSZTOWANIA PRZEMYSŁOWE w Ostrzeszowie to...
Innowacyjne systemy uszczelnień przepustów kablowych i rurowych...
Chęć podnoszenia wydajności, jakości usług oraz tworzenia...
Nowoczesne technologie produkcji prefabrykowanej więźby dachowej to...
Lina i balustrada ze stali nierdzewnej to...
30.04.2021 | Chemia budowlana
Wysoka estetyka, tradycyjne wykonanie, naturalne materiały –...
30.04.2021 | Baseny, fontanny
Basen ogrodowy z montażem to inwestycja na...
Jakie systemy można zastosować do tworzenia zielonych ścian...
Kolekcja farb proszkowych SuprAnodic firmy Axalta Coating...
21.04.2021 | Elektroinstalatorstwo
„Idealne wnętrze”… każdy może rozumieć to pojęcie...
21.04.2021 | Domy drewniane
Doskonale znane w surowym klimacie Skandynawii i...
21.04.2021 | Systemy budowlane
BROWARY WARSZAWSKIE to jedna z najbardziej spektakularnych...
Skutecznym i niezwykle ekonomicznym sposobem na oszczędności...
Prawo precyzyjnie reguluje kwestie związane z montażem...
Instalacja bram przeciwpożarowych w dużych obiektach użyteczności...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. warmińsko-mazurskie
woj. wielkopolskie
woj. pomorskie

Słowa kluczowe: szkolenie okresowe bhp dla pracowników na stanowiskach robotniczych, szkolenie okresowe bhp dla stanowisk robotniczych, szkolenie bhp dla pracowników robotniczych, szkolenie okresowe BHP, safety vision filip skolimowski, szkolenia bhp, szkolenia okresowe, szkolenia dla pracowników, szkolenia na stanowiskach robotniczych,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy