Wynajem rusztowań elewacyjnych, modułowych, podestów rozładunkowych, szalunków ściennych i stropowych UZET

Postaw na solidnego partnera

Firma UZET to znany i sprawdzony dostawca rusztowań dla budownictwa. Zaufały jej znane i renomowane podmioty budowlane, między innymi takie jak: SKANSKA, BUDIMEX, EIFFAGE, UNIBEP, WARBUD, TELKA, HOCHTIEF POLSKA czy PPKZ S.A. Solidny polski partner oferuje wynajem rusztowań elewacyjnych, szalunków ściennych i stropowych oraz świadczy najwyższy poziom usług, uszytych na miarę potrzeb nowoczesnych przedsiębiorstw.

UZET to firma z całkowicie polskim kapitałem, która wpływa na rozwój polskich przedsiębiorstw. Oferując najwyższej jakości rusztowania modułowe, elewacyjne, a także wysuwnice – podesty rozładunkowe oraz szalunki ścienne i stropowe, przyczynia się do sukcesu obiorców swoich usług. UZET dokłada wszelkich starań, aby jego oferta bezpośrednio wpłynęła na powodzenie inwestycyjne firm budowlanych, z którymi współpracuje. Przedsiębiorstwo rozwija także rodzimy sektor oraz ma swój wkład w rozwój polskiej gospodarki. Firma kupuje cały niezbędny sprzęt w Polsce, w większości od polskich firm. UZET również płaci podatki oraz ZUS w naszym kraju.

Szybkie i trafne decyzje

Dzięki temu, że UZET to podmiot prywatny, każdy proces decyzyjny jest jednoosobowy, czyli niezwykle szybki. Jest to niezwykła wartość dla wynajmujących rusztowania modułowe i elewacyjne, którzy działając na dynamicznie zmieniającym się rynku budowlanym, potrzebują elastycznego partnera. Jednoosobowe zarządzanie gwarantuje także, że nie musimy obawiać się rozmytej odpowiedzialności. Współpraca z UZET to trafne decyzje i szybka reakcja na potrzeby odbiorcy. Usługi oferowane przez firmę UZET są dostosowane do praktycznie każdych potrzeb.

fot. Uzet-Ruszt

Dogodna lokalizacja

Oferująca wynajem oraz montaż rusztowań modułowych, elewacyjnych, a także wysuwnic – podestów rozładunkowych oraz szalunków ściennych i stropowych polska firma UZET ma swoją siedzibę niedaleko Warszawy. Jest to dogodne zarówno dla odbiorców, oczekujących na rusztowania, jak też potencjalnych klientów, którzy chcą odwiedzić firmę UZET i zobaczyć plac magazynowy, halę remontową oraz biura.

Materiał, który wyjeżdża do klienta jest posortowany i zbindowany w paczki. Najczęściej stosowane są do tego samochody samowyładowcze z HDS, dzięki temu podczas rozładunku nie jest konieczne blokowanie dźwigu na budowie. Kierowcy dostarczający rusztowania modułowe i elewacyjne na place budów są zatrudnieni na umowę o pracę oraz posiadają aktualne badania, jak również uprawnienia do obsługi HDS i uprawnienia hakowe.

fot. Uzet-Ruszt

Rusztowania z certyfikatem

Firma UZET oferuje sprawdzony i innowacyjny system rusztowań. System ramowy Pionart PUM, na którym pracuje firma, został zgłoszony w Polskim Urzędzie Patentowym. Firma oferuje również rusztowania RR-0,8, rusztowania warszawskie T-2, podesty rozładunkowe, szalunki ścienne i stropowe RHiNO oraz PionBox, a także zaplecza kontenerowe.

Przedsiębiorstwo stosuje tylko trwałe metalowe, ryflowane podesty, w których nie ma udziału drewna. Rusztowania modułowe i elewacyjne dostępne w ofercie UZET produkowane są przez polską Grupę Pionart, która oferuje sprzęt z dokumentacją DTR oraz Certyfikatem Bezpieczeństwa. Ponadto, Pionart od początku lat 90. jest zaangażowany w rodzący się w Polsce rynek rusztowań systemowych, a jej właściciel – Zenon Sztobryn – jest prezesem Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań.

Bezkompromisowe bezpieczeństwo sprawia, że oferowane rusztowania modułowe, elewacyjne i wysuwnice – podesty rozładunkowe oraz szalunki ścienne i stropowe są wybierane przez wiodące firmy budowlane w naszym kraju. Z rozwiązań i usług oferowanych przez UZET skorzystały m.in. takie firmy jak: BUDOMEX, UNIBEP, WARBUD, HOCHTLEFF czy STRABAG, które są zrzeszone w programie Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. Do tego programu zgłoszeni zostają także pracownicy firmy UZET.

Dla całkowitej poprawności oraz na rzecz dbałości o bezpieczeństwo, firma kontrolowana jest pod kątem BHP – dokumentacji oraz terminów przydatności sprzętu. OC firmy wynosi 500 000 zł.

Firma UZET posiada w swojej ofercie jedyny na rynku podest rozładunkowy certyfikowany przez IMBiGS, czyli Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

– Obecnie oczekujemy na znak bezpieczeństwa B, który wykonuje na nasze zlecenie IMBiGS – mówi Krzysztof Zych z firmy UZET – Badania podestu polegały na tym, że podest został obciążony ładunkiem 6400 kg, a obciążenie deklarowane przez UZET w dokumencie DTR to 4000 kg – dodaje.

fot. Uzet-Ruszt

Montaż świadczony przez wykwalifikowanych pracowników

Wynajmująca rusztowania elewacyjne i rusztowania modułowe polska firma UZET, świadczy również usługi montażu, które wykonywane są przez jej pracowników. Wszyscy zatrudnieni są na umowach o pracę i posiadają aktualne badania lekarskie, jak również pełne ubezpieczenia. Firma UZET przywiązuje ogromną wagę do bezpieczeństwa, dlatego wszyscy pracownicy wykonujący montaż przechodzą szkolenia BHP oraz szkolenia stanowiskowe i posiadają uprawnienia do montażu rusztowań modułowych i elewacyjnych wydane przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie. UZET gwarantuje, że przez cały okres pracy są to ci sami pracownicy.

Przez cały dzień, od rana do wieczora, nadzór nad pracownikami pełni jedna i ta sama osoba. Koordynator ekipy posiada oczywiście także uprawnienia do montażu, jak również uprawnienia do prowadzenia szkoleń BHP i stanowiskowych, szkolenia z udzielania pierwszej pomocy oraz uprawnienia do wykonywania uziemienia i pomiarów rezystancji. Firma UZET posiada własny sprzęt do przeprowadzania pomiarów, jak również do sprawdzania siły wyrywania kotew. Montażyści w swojej pracy wykorzystują wiertarki bezprzewodowe.

fot. Uzet-Ruszt

Wszystkie wykorzystywane w montażu rusztowań modułowych, elewacyjnych i wysuwnic – podestów rozładunkowych oraz szalunków ściennych i stropowych urządzenia to sprzęt z aktualnym atestem, dotyczy to zarówno pasów, szelek, kasków, czy też wyciągarki Geda.

Po montażu firma UZET wykonuje protokół odbioru rusztowań, protokół uziemienia, wyrywania kotew oraz dostarcza rysunek z siatką kotwień. Firma przekazuje DTR, certyfikat bezpieczeństwa producenta oraz świadczy deklarację zgodności sprzętu z obowiązującymi normami. Co więcej, UZET zapewnia projekt oraz obliczenia statyczne w przypadku konstrukcji nietypowych.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.uzet.com.pl

05-430 Pogorzel, ul. Świerkowa 7 , woj. mazowieckie
tel. (+48) 22 789-33-20, (+48) 501-325-036,


Liczba odwiedzin: 1361 | Data publikacji: 2019-12-19

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Technika szalowania, podobnie jak każdy inny obszar...
29.05.2020 | Kontenery
Dynamika naszych czasów i szybkie tempo życia...
02.12.2016 | Rusztowania
Obiekty budowlane o nieregularnym kształcie, w których...
15.07.2021 | Altany, pergole
Ogrodzenia sztachetowe metalowe to funkcjonalne i estetyczne...
12.11.2020 | Domy prefabrykowane
Technologia szkieletowa, popularna np. w Skandynawii czy...
Mobilność i elastyczność tego oczekuje się na...
04.08.2020 | Kontenery
Monolityczna konstrukcja, wysoka trwałość, błyskawiczny czas realizacji,...
23.07.2020 | Automatyka domowa
Technologia stała się myślą przewodnią w nowoczesnym...
28.01.2020 | Domy prefabrykowane
Doświadczony producent domów modułowych Moodhouse spod Poznania...
20.01.2020 | Baseny, fontanny
W obecnych czasach znalezienie wolnej chwili na...
Sposobem na stworzenie przyjaznego i zdrowego miejsca...
23.10.2019 | Domy prefabrykowane
Szybko, ekologicznie, za niską cenę… w ten...
04.04.2019 | Rusztowania
Multiserwis Oddział RUSZTOWANIA PRZEMYSŁOWE w Ostrzeszowie to...
Ogród i dom to nasza wizytówka. Eleganckie...
Ogrodzenia modułowe czy ogrodzenia żaluzyjne to rozwiązania,...
Innowacyjne systemy uszczelnień przepustów kablowych i rurowych...
17.07.2018 | Domy drewniane
Drewniane domy składane z gotowych modułów, które...
Budownictwo energooszczędne to przyszłość – takie zdanie...
Bezpowrotnie minęły czasy, w których z braku...
Schody w domu, czy też na zewnątrz...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. dolnośląskie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie

Słowa kluczowe: uzet, wynajem rusztowań elewacyjnych, modułowych, podestów rozładunkowych, szalunków, ściennych, stropowych, UZET, rusztowania modułowe, elewacyjne, szalunki ścienne i stropowe,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy