Wydajne i oszczędne ogrzewanie

Kotły na pellet 5 klasy HD ECO, 16kw

Nowoczesne kotły na pellet 5 klasy charakteryzują się wygodną obsługą, dzięki zastosowanym innowacyjnym i automatycznym rozwiązaniom. Są bezpieczne i stanowią doskonałe oraz oszczędne źródło ciepła dla domów i firm. Oferowane przez firmę HD Pellet kotły HD ECO 5 klasy spełniają najwyższe wymagania i mogą być sfinansowane w projekcie Czyste Powietrze, dzięki ekodopłatom na wymianę pieca i termomodernizację, pochodzącym z Ministerstwa Środowiska.

Firma HD Pellet oferuje ekologiczne (5 klasa) kotły na pellet. Opinie o nich potwierdzają mnogość zalet, jakimi charakteryzują się te urządzenia. Polski producent dołożył wszelkich starań, aby te kotły centralnego ogrzewania spełniły polskie i europejskie normy w zakresie jakości powietrza oraz cechowały się wygodną obsługą. To nie jedyne zalety tych kotłów na pellet. Cena, możliwość uzyskania dopłat oraz oszczędne ogrzewanie sprawiają, że kotły na pellet 5 klasy o mocy 16 kw są doskonałym wyborem dla wymagających użytkowników.

fot. HD PELLET Modecam

Kotły na pellet 5 klasy z innowacyjnym mechanizmem czyszczenia

Ogromną zaletą kotłów na pellet 5 klasy, jakie wytwarza HD Pellet, jest unikatowy i innowacyjny mechanizm czyszczenia. W urządzeniach zastosowany został w pełni automatyczny palnik polskiej produkcji KIPI ROTARY. To właśnie między innymi dzięki niemu możemy znaleźć tak wiele pozytywnych opinii o kotłach na pellet marki HD Pellet. Nowoczesny palnik, o którym mowa, posiada innowacyjny mechanizm czyszczenia, na który składa się obrotowa komora paleniskowa i nadmuchowa. W efekcie oznacza to brak konieczności jakiegokolwiek czyszczenia. Jest to wielkie ułatwienie dla użytkownika, który dzięki zastosowanemu w kotle zasobnikowi o pojemności 350l, dodatkowo nie musi pamiętać o dorzucaniu paliwa przez nawet 2 tygodnie. Takie nowoczesne technologie przekładają się na cenę kotłów na pellet, ale jednocześnie oznaczają minimalną obsługę i całkowitą automatykę działania, co oszczędza czas i znacznie ułatwia użytkowanie.

fot. HD PELLET Modecam

Kotły na pellet – opinie o wydajności

Kocioł pelletowy HD ECO 16 kw cechuje się klasą efektywności energetycznej A+. Jest to najwyższa klasa, jaką może uzyskać kocioł, który nie jest urządzeniem kondensacyjnym. Dzięki temu stosując jeden z kotłów na pellet 5 klasy marki HD Pellet mamy pewność, że jest to urządzenie energooszczędne i ekologiczne. Dobre opinie o kotłach na pellet zawdzięczać można także zastosowanemu tutaj sterownikowi ecoMax 350P. To za jego sprawą uzyskujemy oszczędność paliwa aż do 40% względem poprzedniego źródła ciepła. Sterownik zapewnia doskonałą wysoką wydajność kotła, będąc przy tym prostym i intuicyjnym w obsłudze. Można go rozbudować o dodatkowe moduły, np. Wi-Fi, jak też opcjonalnie zastąpić sterownikiem ecoMax 920.

fot. HD PELLET Modecam

Wydajne kotły na pellet – cena, która zwróci się niezwykle szybko

Model HD Eco 16 kw to urządzenie, które spełnia wymagania kotłów na pellet 5 klasy PN-EN 303-5:2012 i Rozporządzenia Komisji UE 2015/1189 w sprawie wykonania Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady Europy 2009/125WE w odniesieniu do wymogów dotyczących ekoprojektu. Oznacza to, że dzięki temu innowacyjnemu urządzeniu można skorzystać z ekodopłaty na wymianę pieca i termomodernizację, dzięki projektowi Czyste Powietrze zarządzanemu przez Ministerstwo Środowiska. Kotły wyposażone są w bezprzewodowy regulator temperatury Salus, który posiada 9 niezależnych programów oraz pozwala zarządzać 3 poziomami temperatur. Takie sterowanie w połączeniu z efektywną pracą urządzenia zapewnia jeszcze większe oszczędności na ogrzewaniu. Warto pamiętać, że kotły na pellet mogą samoczynnie wygaszać się oraz rozpalać, a to z kolei eliminuje straty postojowe i podnosi efektywność pracy kotła do około 80%. Codzienne oszczędności to jedne z licznych powodów wielu pozytywnych opinii o kotłach na pellet najnowszej generacji, takich jaki HD Eco 16 kw. Po raz kolejny nowoczesna technologia potwierdza, że cena, jaką zapłaciliśmy za kocioł to inwestycja, która bardzo szybko się zwróci, dzięki uzyskanym oszczędnościom i doskonałej wydajności tego urządzenia.

fot. HD PELLET Modecam

Doskonała jakość

Kotły na pellet 5 klasy o mocy 16 kw wytwarzane są przez firmę HD Pellet z atestowanej blachy najwyższej jakości. Firma produkuje kotły c.o. z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Park maszynowy firmy to nowoczesne technologie oraz maszyny CNC, co przy wsparciu robotyki spawającej sprawia, że wszystkie kotły są wykonane z niezwykłą dokładnością oraz ze stuprocentową powtarzalnością wymiarów. Opinie o kotłach na pellet marki HD Pellet oraz o serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym potwierdzają, że firma należy do godnych polecenia specjalistów w swojej dziedzinie. Firma działa zgonie z normami: PN-EN303-5:2012, EKOPROJEKT, Dyrektywą Maszynową 2006/42/WE, Dyrektywą Niskonapięciową LVD2014/35/UE oraz Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EM2014/30/UE. Atrakcyjna cena kotłów na pellet, dodatkowo opisanych oznakowaniem CE jako urządzenia bezpieczne w eksploatacji, wraz z szeregiem zalet technicznych sprawia, że ta inwestycja to gwarancja zadowolenia w zakresie obsługi oraz zysków z tego ekologicznego i oszczędnego systemu ogrzewania. Uniwersalna konstrukcja urządzenia pozwala na szerokie możliwości aranżacji, dzięki temu, że zasobnik może stać z dowolnej strony kotła, a nawet w oddaleniu kilku metrów od jego korpusu.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.hdpellet.pl

11-600 Węgorzewo, ul. Przesiedleńcza 1/3, woj. warmińsko-mazurskie
tel. +48 534 766 520,


Liczba odwiedzin: 881 | Data publikacji: 2020-05-05

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


26.05.2021 | Piece, kotły
Jeszcze nie tak dawno o wyborze kotła...
11.01.2021 | Piece, kotły
Nowy kocioł na pellet 10 kW-30kW o...
22.07.2020 | Piece, kotły
Inwestycja w kocioł wodny co. zasilany ekologicznym...
08.07.2020 | Piece, kotły
Małe kotły na pellet Klimosz, jedna z...
piec pelletowy
11.09.2018 | Piece, kotły
Ostatnie ciepłe dni w roku to dobry...
26.04.2018 | Piece, kotły
Wybór ogrzewania nie jest łatwą decyzją, ponieważ...
22.01.2018 | Ogrzewanie
Zautomatyzowana obsługa, wysoka efektywność energetyczna, niska emisja...
12.10.2017 | Piece, kotły
W Polsce nie brakuje zwolenników centralnego ogrzewania...
10.05.2017 | Kominki
Kominek czy piec wolnostojący w domu to...
29.03.2017 | Piece, kotły
W wielu krajach europejskich normą jest wykorzystywanie...
28.04.2015 | Kominki
Poszukując taniego sposobu na ogrzewanie, zapewne w...
27.11.2013 | Piece, kotły
Ogrzewanie mieszkań i domów to z pewnością...
15.11.2013 | Piece, kotły
W sezonie grzewczym rośnie zainteresowanie wszelkimi nowinkami...
Wykorzystywanie zrzyn, okrąglaków czy odpadów tartacznych i...
02.06.2021 | Piece, kotły
Polska znajduje się w czołówce państw Unii...
06.04.2021 | Ogrzewanie
XXI wiek stawia przed producentami systemów grzewczych...
26.03.2021 | Ogrzewanie
Paliwa stałe to wciąż najtańsze źródło energii...
08.02.2021 | Domy ekologiczne
Darmowy prąd i ogrzewanie, darmowa ciepła woda,...
W branży leśnej, drogownictwie i firmach komunalnych...
13.02.2020 | Piece, kotły
Na co zwracamy dziś uwagę wybierając kotły...
27.01.2020 | Piece, kotły
Każdego dnia jesteśmy zasypywani informacjami o tym,...
Firmy komunalne, drogowe, z branży leśnej to...
19.09.2019 | Ogrzewanie
Kotły z podajnikiem tłokowym 5 klasy czy...
17.09.2019 | Izolacje
Ocieplanie celulozą to innowacyjne rozwiązanie stosowane na...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. łódzkie
woj. świętokrzyskie
woj. wielkopolskie
woj. wielkopolskie
woj. wielkopolskie
woj. warmińsko-mazurskie

Słowa kluczowe: hdpellet, hd pellet, pellet, hd, kotły co., kotły c.o., ogrzewanie na pellet, kotły na pellet, kotły obrotowe, kominki żeliwne, palniki obrotowe na pellet, cadel, kawmet, kipi, Kotły na pellet 5 klasy HD ECO, 16kw, kotły na pellet 5 klasy, 5 klasy, 5 klasa, kotły na pellet. Opinie, kotłów na pellet. Cena, kotły na pellet 5 klasy, opinii o kotłach na pellet,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy