P.W. KEYAdres firmy:
11-200 Bartoszyce ,
ul. Bohaterów Warszawy 67,
woj. warmińsko-mazurskie


Kontakt:
tel. 89 763 50 50
Email: [email protected]
WWW: www.pwkey.eu

P.W. KEY

O firmie


KEY – REGULATORY DO KOTŁÓW

Działalność istniejącego od 1990 r. przedsiębiorstwa wielobranżowego KEY obejmuje projektowanie i produkcję automatyki do systemów centralnego ogrzewania oraz regulatorów temperatury do wszystkich typów kotłów. Najwyższą jakość, niezawodność i bezawaryjność wyrobów firmy zapewnia nowoczesna linia technologiczna pozwalająca na automatyczny montaż powierzchniowy elementów elektronicznych. KEY wytwarza regulatory będące w pełni oryginalnymi projektami. Obsługa ich jest nieskomplikowana, intuicyjna i przyjazna dla użytkownika. Misja firmy polega na zaopatrzeniu Klienta w nowoczesny produkt podnoszący jakość i komfort codziennego życia. Asortyment obejmuje regulatory kotłów na paliwo stałe, olej, gaz oraz regulatory kotłów z podajnikiem. Produkowane przez firmę KEY urządzenia spełniają wszystkie polskie i europejskie normy, a codzienna dbałość o podnoszenie jakości usług pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów.

Regulatory kotłów na paliwo stałe

W ofercie firmy KEY znajdują się regulatory kotłów na paliwo stałe, które z kolei dzielimy urządzenia sterujące kotłami na węgiel, drewno, opalanymi słomą oraz na regulatory uniwersalne. Wszystkie rodzaje regulatorów temperatury pozwalają precyzyjne operowanie urządzeniem, a dzięki zamontowaniu termostatów pokojowych umożliwiają też regulację termiczną pomieszczenia. Większość wyposażona jest w wentylator nadmuchu i pompę obiegu CO, wszystkie zaś cechują bogate możliwości oprogramowania.

Regulatory kotłów z podajnikiem

Podajniki, w które wyposażone są niektóre typy kotłów przeznaczone są do obsługi ekogroszku, palet lub biomasy. Oferta firmy KEY obejmuje regulatory do wszystkich trzech typów kotłów z podajnikiem. Są to nowoczesne urządzenia kontrolujące temperaturę, ale też pozwalające na operowanie podajnikiem. Możliwa jest obsług internetowa. W przypadku kotłów z palnikiem na palety możliwe jest sterowanie zaworem mieszającym i systemem automatycznego zapalania paliwa. Regulatory przeznaczone do pracy z tego rodzaju kotłami wyposażone są w łącze do transmisji danych.

Regulatory kotłów na olej-gaz

Wśród urządzeń kontrolujących pracę kotłów olejowych i gazowych znajdujących się w asortymencie przedsiębiorstwa KEY odnaleźć można nowoczesny regulator pogodowy. Posiada on bogate opcje konfiguracji układu ogrzewającego z możliwością obsługi dwóch obiegów grzewczych z zaworami mieszającymi i zasobnikiem wody użytkowej. Wyposażony jest również w funkcję dobowego programowania temperatury pomieszczenia w systemie tygodniowym.

Inne

Bogata oferta firmy KEY obejmuje też regulatory do pieców piekarniczych, termokominków, nagrzewnic, regulatory sterowania pomp, zintegrowane systemy grzewcze czy też szafy sterownicze. Klienci mogą się również zaopatrzyć w różnego typu akcesoria w rodzaju czujników temperatury, fotodetektorów płomienia, termostatów i sterowników.

Więcej informacji o działalności i ofercie firmy KEY znajduje się na stronie www.pwkey.eu

Produkty i Usługi


Produkujemy:

 • Automatykę pogodową do systemów ogrzewania z dowolną ilością obiegów grzewczych i CWU
 • Tanią automatykę pogodową do kotłów na paliwa stałe
 • Regulatory temperatury do kotłów na paliwa stałe z podajnikiem opału
 • Pokojowe regulatory temperatury
 • Kompletne szafy sterownicze z automatyką do kotłowni i węzłów cieplnych oraz szafy zasilające niskiego napięcia
 • Na zamówienie sterowniki mikroprocesorowe i urządzenia automatyki przemysłowej

Posiadamy:

 • Doświadczonych projektantów i informatyków
 • Doświadczenie w projektowaniu sterowników mikroprocesorowych
 • Doświadczenie w dziedzinie automatyki grzewczej
 • Doświadczenie w produkcji wielkoseryjnej
 • Nowoczesną linie technologiczną do montażu automatycznego elementów SMD zapewniającą najwyższą jakość i niezawodność wyrobów

Prowadzimy również:

 • Doradztwo i konsultacje dla projektantów i instalatorów dotyczące automatyki grzewczej
 • Projektowanie układów sterowania do systemów grzewczych

Artykuły o tej firmie


05.05.2014 | Piece, kotły
Wybierając kocioł grzewczy oczekujemy od niego efektywnej...
15.09.2015 | Ogrzewanie
Choć sercem systemu centralnego ogrzewania bez wątpienia...
18.03.2016 | Piece, kotły
Ustawienie kotła CO tak, aby grzał ekonomicznie,...

Słowa kluczowe: automatyka grzewcza, producent automatyki grzewczej, regulatory kotłów, tablice sterownicze, sterowniki do ogrzewania, firma key, firma pw key, pw key, pwkey, key,