GREENHEAT Ekologiczne KotłyAdres firmy:
64-610 Rogożno,
ul. Studzieniec 30B,
woj. wielkopolskie


Kontakt:
tel. 48 512 352 362
Email: [email protected]
WWW: www.greenheat.pl

GREENHEAT Ekologiczne Kotły

O firmie


Ekologiczna technika grzewcza

Firma GreenHeat z Wielkopolski już od 26 lat zajmuje się produkcją ekologicznej techniki grzewczej. Przedsiębiorstwo dostarcza na rynek ekologiczne kotły i piece na pellet i ekogroszek oraz dopasowuje je do istniejącej instalacji odbiorcy. Firma pomaga także w uzyskaniu dofinansowania na wymianę kotła.

Ekologiczne kotły grzewcze

Historia firmy sięga 1995 roku. GreenHeat od dawna związany jest z branżą technologii grzewczej. Dziś firma produkuje innowacyjne kotły, które spełniają europejskie normy oraz potrzeby współczesnych odbiorców. Przedsiębiorstwo posiada w ofercie szereg wyrobów, które pozwalają dopasować system grzewczy do różnych potrzeb – niewielkich domów o zaledwie 50 m2 powierzchni aż do dużych budynków powyżej 400 m2.

Oszczędne i wygodne

Oferowane piece i kotły są odporne na zróżnicowane warunki, a do tego charakteryzują się oszczędnością energii i cichą pracą. W produkowanych przez GreenHeat kotłach i piecach można płynnie regulować intensywność spalania. Urządzenia charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu można je wygodnie instalować w różnych miejscach.

Kilka serii

Firma wytwarza m.in. serię kotłów KG na stalowym podajniku, serię Eco-Line 5 na żeliwnym podajniku, serię BIONIK 6 z palnikiem KIPI oraz serię KP-15 z palnikiem Pancerpol. GreenHeat produkuje także same palniki, takie jak np. KIPI POWER.

Doradztwo i pomoc

Firma pomaga dobrać kocioł do określonych potrzeb oraz budżetów. Dodatkowo, fachowcy z GreenHeat pomagają dopasować kocioł do istniejącej instalacji odbiorcy. Firma oferuje usługi darmowego pomiaru oraz transportu, a także na życzenie montuje kotły oraz piece oraz je uruchamia.

Dotacje i dofinansowania

Znając się na swojej branży, GreenHeat służy poradą oraz przygotowuje wniosek o 90% dofinansowanie na wymianę kotła w programie Czyste Powietrze (maksymalna wartość dotacji to 53 tys. zł). Firma zajmuje się sporządzeniem wniosków dla swoich odbiorców, a nawet pomaga w rozliczeniu przyznanych środków.

Długa żywotność oraz gwarancja

Najlepsze i trwałe komponenty sprawiają, że wytwarzane kotły i piece charakteryzują się długą żywotnością. Dodatkowo, wyroby produkowane przez GreenHeat opatrzone są 60-miesięczną gwarancją.

Produkty i Usługi


  • Kotły BIONIK 6
  • Kotły na pellet KP
  • Kotły na groszek ECO-LINE 5
  • Kotły na groszek KG

Artykuły o tej firmie


29.08.2023 | Piece, kotły
Kotły na pellet są coraz bardziej popularne...
11.01.2021 | Piece, kotły
Nowy kocioł na pellet 10 kW-30kW o...

Słowa kluczowe: greenheat, zielone kotly, zielone kotły, kotły com, piece kotly, piece co, www piece co, co piece, kotly, kotly centralnego ogrzewania. piec ekogroszek, kotły ekogroszek, piec na ekogroszek, kocioł z podajnikiem, piece na groszek