Ekologiczne pompy ciepła 
Z EkoDotacji STOP SMOG skorzystać mogą wszyscy, którzy chcą nabyć pompy ciepła. Dofinansowanie w 2018 roku można wykorzystać do 31 października lub do wyczerpania zapasów. Stiebel Eltron specjalizuje się w produkcji ekologicznych pomp ciepła powietrze woda, co oznacza, że ciepło w systemie wytwarzane jest w naturalny sposób i nie wiąże się z emisją spalin ani nie towarzyszy mu powstawanie dymu. W ramach EkoDotacji STOP SMOG można nabyć wybrane pompy ciepła w szerokim zakresie mocy, również takie z opcją chłodzenia, które doskonale nadają się zarówno do budynków modernizowanych, jak również nowych.

 

W trosce o komfort, zdrowie i redukcję smogufot. Stiebel Eltron

 

Pieniądze na montaż oraz bezpłatne uruchomienie
5 000 zł brutto, jakie można uzyskać w ramach dofinansowania, przeznaczone jest na montaż wybranego pakietu pomp ciepła. Dodatkowo, firma Stiebel Eltron przeprowadzi bezpłatne uruchomienie zainstalowanych urządzeń oraz dokona ich odpowiedniej regulacji.

 

W trosce o komfort, zdrowie i redukcję smogu W trosce o komfort, zdrowie i redukcję smogufot. Stiebel Eltron

 

Tanie pompy ciepła dzięki dofinansowaniu
Dotacja na pompę ciepła oferowana przez Stiebel Eltron oferowana jest jednocześnie z obniżonymi cenami na wiele pomp ciepła oferowanych w odpowiednim osprzętem. Dzięki tej obniżce, możliwe jest zaoszczędzenie nawet 16 000 zł, a w połączeniu z odpowiednim rekuperatorem uzyskać można dodatkowe 2 000 zł oszczędności.

 

W trosce o komfort, zdrowie i redukcję smogufot. Stiebel Eltron

 

Płynna regulacja zapotrzebowania na ciepło 
Wśród pomp dostępnych w ramach dofinansowania znajduje się m.in. inwerterowa, kompaktowa pompa ciepła powietrze/woda z funkcją chłodzenia aktywnego WPL 07-17 ACS Classic, która przeznaczona jest do stosowania na zewnątrz budynku. To urządzenie z płynną regulacją mocy doskonale sprawdza się do ogrzewania wody użytkowej oraz pomieszczeń poprzez grzejniki lub ogrzewanie podłogowe, a w okresie letnim pozwala na efektywne chłodzenie budynku.

 

W trosce o komfort, zdrowie i redukcję smogufot. Stiebel Eltron

 

Wysoką wydajność rozwiązania oraz zmniejszenie zużycia energii elektrycznej zapewnia technologia inwerterowa, dzięki której pompa pracuje zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem na ciepło. Urządzenie cechuje się klasą energetyczną A++/A+. Model WPL 07-17 ACS Classic wyposażony jest w opcję inteligentnego chłodzenia inwertera (I-COOL Technology) oraz dodatkowy, cichy tryb pracy (SILENT MODE). Co więcej, inwerterowa pompa ciepła WPL 07-17 ACS Classic posiada także funkcję uniemożliwiającą zablokowanie odprowadzenia kondensatu, a także zabezpieczenie przez zamarzaniem. Pompa ciepła powietrze woda WPL 07-17 ACS Classic może pracować w zakresie temperatur -20°C do +40°C (na wejściu). Dostępna jest w zestawach z modułami hydraulicznymi: HM-Trend, HSBB classic oraz HSBC 200. Urządzenie cechuje się prostym montażem i nie wymaga posiadania uprawnień do obsługi obiegów chłodniczych.

 

W trosce o komfort, zdrowie i redukcję smogufot. Stiebel Eltron

 

Więcej informacji o rozwiązaniach oferowanych przez Stiebel Eltron: www.stiebel-eltron.pl

02-234 Warszawa, ul. Działkowa 2, woj. mazowieckie
tel. 22 609 20 30,