ATT Inox Drain – certyfikowane wyroby ze stali nierdzewnej

Proces produkcji pod pełnym nadzorem

ATT Inox Drain to polskie przedsiębiorstwo o ogólnoświatowym zasięgu. Dzięki wysokojakościowej produkcji z wieloetapową kontrolą procesu, przedsiębiorstwo oferuje elementy ze stali nierdzewnej, odpowiadające potrzebom i wymaganiom wielu odbiorców z różnych branż. Zaawansowany park maszynowy oraz wykwalifikowana i doświadczona kadra oznaczają, że nie ma zadań, którym nie sprostałby zespół inżynierów ATT Inox Drain. Opinie o wyrobach – od Australii, poprzez Rosję, Europę, Afrykę i aż po Amerykę – potwierdzają jakość i precyzję wykonania. Firma posiada wszelkie certyfikaty spawalnicze oraz certyfikat dobrych praktyk higienicznych EHEDG, dzięki czemu może dostarczać wyroby do projektów o najwyższych wymaganiach.

Cała produkcja odbywa się w Polsce

– Nasza firma ATT Inox Drain działa na rynku już od 2002 roku – mówi Jędrzej Gajda, dyrektor sprzedaży. – Zajmujemy się zarówno produkcją, jak i handlem elementami ze stali nierdzewnej. Zaopatrujemy klientów m.in. z sektora spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego oraz budowlano-instalacyjnego. Nasze wyroby znane i doceniane są na całym świecie. Jesteśmy obecni na rynku europejskim, azjatyckim, amerykańskim, afrykańskim oraz australijskim.

Przedsiębiorstwo prężnie rozwija się od momentu powstania, inwestuje w najnowsze technologie oraz kadrę. Dziś spółka zatrudnia już 160 osób. Przełomowym momentem w historii firmy była zmiana profilu działalności i rozpoczęcie samodzielnej produkcji.

– Na początku zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą, jednak zmagaliśmy się z niewydolnością dostawców oraz nie mogliśmy zaspokoić potrzeb naszych odbiorców w takim stopniu, jakbyśmy tego chcieli – wyjaśnia dyrektor sprzedaży ATT Inox Drain. – Zależało nam na dotarciu do klienta, który potrzebuje wyrobów na indywidualne projekty. Współpracujący producenci nie byli w stanie podołać tym wyzwaniom i to właśnie dlatego zapadła decyzja o inwestycji we własny park maszynowy i rozpoczęciu produkcji.

fot. ATT Sp. z o.o.

Odpowiedzieć na potrzeby rynku

Firma z polskimi korzeniami oraz polskim kapitałem po uruchomieniu produkcji rozpoczęła od zaopatrywania krajowego rynku. Pierwszymi projektami ATT Inox Drain, jako producenta, były odwodnienia ze stali nierdzewnej.

– Znaliśmy od podszewki potrzeby rynku instalacyjnego, dlatego też to właśnie odwodnienia posadzek pojawiły się w naszej ofercie jako pierwsze – mówi Jędrzej Gajda. – Były to lata 90., kiedy wymagania higieniczne zaczęły mieć ogromne znaczenie, szczególnie w przemyśle spożywczym czy też farmaceutycznym, a my za sprawą naszej produkcji odpowiedzieliśmy na potrzeby wielu odbiorców. Opinie zadowolonych odbiorców potwierdziły, że był to strzał w dziesiątkę! Do dnia dzisiejszego najważniejszym celem jest dostarczenie wyrobów zgodnych z pojawiającymi się każdego dnia, nowymi wymaganiami wielu branż.

Dziś firma ATT Inox Drain oferuje nie tylko systemy odwodnień, ale także włazy, elementy ochronne, konstrukcje wsporcze podesty, rurociągi oraz elementy wyposażenia zakładów, takie jak m.in.: wózki transportowe, wędzarnicze czy meble.

– Lista wyrobów oferowanych przez naszą firmę jest bardzo długa – wyjaśnia dyrektor sprzedaży. – Szczycimy się możliwością realizacji praktycznie każdego zlecenia. Nieustannie słuchamy naszych klientów i każdego roku unowocześniamy nasze wyroby.

fot. ATT Sp. z o.o.

Kadra, doświadczenie i sprzęt

Niepodważalną wartością ATT Inox Drain są ludzie. To właśnie specjaliści z firmy świadczą profesjonalne doradztwo oraz zajmują się projektowaniem, a następnie produkcją oraz montażem u klienta.

– Wiedza, doświadczenie oraz ogromne zaangażowanie naszych pracowników to zdecydowanie podstawa naszego sukcesu – mówi dyrektor sprzedaży. – Doskonałe opinie o naszym serwisie przedsprzedażowym, kooperacji podczas produkcji oraz skutecznym montażu są dla nas potwierdzeniem, że nasz zespół to grupa fantastycznych pracowników, gotowych stawić czoła wyzwaniom, aby zadowolić odbiorcę. Nasza kadra na bieżąco się dokształca oraz jest otwarta na wszelkie nowości techniczne, których w naszej firmie nie brakuje.

W tej historii sukcesu niezmiernie ważny jest także doskonale wyposażony zakład produkcyjny.

– Stal nierdzewna wymaga dobrego oprzyrządowania – tłumaczy Jędrzej Gajda. – Wynika to ze specyficznych właściwości materiału. Aby zaoferować jak najlepszą jakość postawiliśmy na wyspecjalizowane technologie oraz urządzenia. W zakładzie ATT Inox Drain korzystamy z nowoczesnych laserów, posiadamy niezawodne wykrawarki młoteczkowe oraz prasy krawędziowe o najwyższych parametrach. W ostatnich latach w dużej mierze inwestujemy w spawanie. Posiadamy wydajne automaty spawalnicze oraz robota spawalniczego. Dzięki technologii mogliśmy nie tylko obniżyć koszty wytwórcze oraz zaproponować lepsze ceny dla odbiorców, ale przede wszystkim osiągnęliśmy doskonałą jakość oraz możemy zaoferować odbiorcom pełną powtarzalność wyrobów.

fot. ATT Sp. z o.o.

Jakość i elastyczność

Odbiorcy firmy doceniają zaangażowanie oraz terminowość firmy, ale to jednak jakość jest przez nich wymieniana jako pierwsza i najważniejsza wartość ATT Inox Drain.
– Spotykamy się z bardzo dobrymi opiniami o naszych produktach – dodaje dyrektor sprzedaży. – Nie uznajemy kompromisów w zakresie jakości. W trakcie produkcji odbywa się wielokrotna kontrola całego procesu. Dodatkowo, w naszej firmie ma miejsce jeszcze jedna – końcowa weryfikacja przez wyspecjalizowany dział kontroli. Dla dostarczenia wyrobów najwyższej jakości stawiamy na najlepszych dostawców stali, takich jak Nova Trading oraz Thyssen Krupp. Nasz materiał znakowany jest certyfikatem spawalniczym, który posiadamy. Dzięki temu możemy z łatwością identyfikować odpowiednie partie materiału oraz poświadczyć atest hutniczy na naszą stal. ATT Inox Drain posiada także certyfikat dobrych praktyk higienicznych EHEDG oraz certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji według normy EN1090 do wytwarzania konstrukcji w klasie EXC3. Dzięki temu możemy znakować nasze wyroby znakiem CE. Te certyfikaty są bardzo ważne dla naszych odbiorców oraz potwierdzają naszą wiarygodność, szczególnie zagranicą. Nasi klienci doceniają również naszą elastyczność w zakresie realizacji zleceń oraz dobrą cenę oferowanych wyrobów.

fot. ATT Sp. z o.o.

ATT Inox Drain – znany na całym świecie

Przedsiębiorstwo dostarcza swoje rozwiązania na wszystkie rynki i jest obecna na całym świecie.

– Dla budowania rozpoznawalności oraz poszerzania możliwości dla naszego zakładu, każdego roku uczestniczymy w międzynarodowych wydarzeniach targowych – mówi Jędrzej Gajda. – Zazwyczaj jest to około kilkunastu imprez, w trakcie których reprezentujemy ATT Inox Drain na arenie międzynarodowej oraz poznajemy potrzeby odbiorców z całego świata. Dzięki dalszej automatyzacji zakładu jesteśmy w stanie jeszcze bardziej rozwinąć sprzedaż. W kolejnych latach planujemy większą ekspansję na rynki Afryki oraz Bliskiego Wschodu.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.att.eu

30-716 Kraków, ul. Albatrosów 16c, woj. małopolskie
tel. +48 12 290 29 30,


Liczba odwiedzin: 882 | Data publikacji: 2020-12-08

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


24.06.2020 | Hydraulika
System OneFlow® WATTS to przyjazne środowisku rozwiązanie,...
01.02.2017 | Systemy odwodnień
Jest kwestią oczywistą, że skuteczne odprowadzenie wody...
Twarda woda to częsty problem w gospodarstwach...
31.05.2021 | Stolarka otworowa
Dynamiczny rozwój wirtualnego doradztwa, wprowadzenie do oferty...
25.03.2021 | Izolacje
Właściwy stan dachu to jeden z najważniejszych...
Swoboda projektowa, większe bezpieczeństwo oraz jeszcze lepsza...
Farby ekologiczne do ścian Ralston to produkty...
Rozważając kwestię, jaki klimatyzator do mieszkania w...
Podłogi drewniane to symbol szlachetnego designu, trwałości...
Siatki cieniujące, popularnie stosowane m.in. w branży...
29.01.2020 | Energia ekologiczna
Malborska firma KDP jest znana ze swojego...
Smog to słowo, które w ostatnich latach...
18.12.2019 | Natryski pianki
Nowoczesne technologie hydroizolacji są już dostępne w...
02.09.2019 | Ogrzewanie
Zainteresowanie ogrzewaniem podłogowym nieustannie rośnie. Nic dziwnego....
27.08.2019 | Meble
Ogród lub taras jest cudownym miejscem, w...
Lakier akrylowy bezbarwny do drewna czy inne...
Nawet najbardziej oryginalny projekt aranżacji wnętrz napotyka...
pompa do pieca
Uniwersalna pompa obiegowa pasująca do wszystkich urządzeń...
„Energooszczędność” – to słowo, które na dobre...
Beton architektoniczny to obecnie jeden z najnowocześniejszych...
Obok rynku IT jedną z najprężniej i...
14.09.2017 | Izolacje akustyczne
Wejście w życie nowej normy dotyczącej akustyki...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. śląskie
woj. małopolskie

Słowa kluczowe: att inox drain, att inox drain opinie, ATT, ATT spółka, konstrukcje ze stali nierdzewnej, produkty ze stali nierdzewnej, wytwory ze stali nierdzewnej, systemy odwodnień, włazy, elementy ochronne, podesty, konstrukcje, rurociągi, dachy, łazienki, klapy, odbojniki, cokoły, nierdzewne płytki podłogowe, balustrady, poręcze,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy