tedee powered by GERDA – inteligentny zamek do drzwi

Otwieraj drzwi smartfonem z zamkiem tedee powered by GERDA

Inteligentny zamek tedee powered by GERDA umożliwia zdalne sterowanie dostępem do drzwi poprzez aplikację na smarfonie, tablecie, smartwatchu i innych urządzeniach mobilnych. Ciężka paczka w rękach? Klucz na dnie torebki? Pies na smyczy? Inteligentny zamek tedee powered by GERDA przyjdzie Ci z pomocą. To innowacyjny produkt wpisujący się w trendy Internetu Rzeczy (IoT) i technologii domów inteligentnych (smart home), ze świetnym stosunkiem jakości do ceny. Zamek tedee powerd by GERDA łączy klasykę bezpieczeństwa marki z komfortem cyfrowych rozwiązań.

Zamek tedee powered by GERDA – cyfrowy klucz w Twoim telefonie

Inteligentny zamek do drzwi GERDA sprawdzi się zarówno w pełni zautomatyzowanych nowoczesnych domach inteligentnych, jak i w tradycyjnych mieszkankach lub domach remontowanych, które chcemy zmodernizować. Dla entuzjastów idei smart home możliwość otwierania i zamykania drzwi z dowolnego miejsca na świecie, kontrola wejść w czasie wyjazdu na wakacje czy bezkluczowe udzielanie dostępu do domu bliskim podczas naszej nieobecności, to naturalne dopełnienie cyfrowej architektury domów inteligentnych.

fot. GERDA

Zamki do drzwi nie mogą pozostać w tyle, jeśli z poziomu smartfona kontrolujemy domowe zasilanie, ciepło, sprzęty RTV i AGD systemy alarmowe, bramy wjazdowe i garażowe, światło czy nawet ciepłą i zimną wodę. tedee powered by GERDA to jednak także, obok cyfrowej rewolucji, klasyka opatentowanych elementów marki w korzystnej cenie – solidny zamek z zabezpieczającą wkładką i pakiet kluczy standardowych. Projektanci zadbali także o kwestie designu zamka. Inteligentny zamek tedee powered by GERDA jest elegancki i minimalistyczny, pasuje do każdej aranżacji, także dzięki swej kompaktowej budowie.

fot. GERDA

Inteligentny zamek do drzwi tedee powered by GERDA – usprawnienia dla biznesu

Niezależność, jaką daje automatyczny zamek bezkluczykowy i wysoki poziom bezpieczeństwa systemu sprawiają, że zamek tedee powered by GERDA znajduje zastosowania także w obiektach użyteczności publicznej, biurach, obiektach przemysłowych, czy centrach rekreacji. Inteligentny zamek do drzwi tedee powered by GERDA w hotelach, siłowniach, biurach lub na campingach to sposób na podniesienie komfortu wypoczywających w obiekcie gości, bezpieczeństwo sanitarne bezdotykowego mechanizmu otwierania i zamykania drzwi oraz usprawnienie realizacji obowiązków pracowników.

fot. GERDA

Zdalny system sterowania zamkiem rozwiązuje problem gubienia, niszczenia i psucia się kluczy lub magnetycznych kart dostępu, a także wspomaga gości, pracowników lub dostawców niosących duże ilości bagażu, paczek lub ładunków z zaopatrzeniem. Otwieranie drzwi nie wymaga bowiem kontaktu z klamką, jeśli w ustawieniach wybierzemy opcję “auto-otwieranie” i odpowiednio zdefiniujemy “strefę wejścia” do domu. W obrębie tej strefy zamek rozpozna urządzenie właściciela, a po zbliżeniu się na bardzo bliską odległość zamek otworzy się sam. Wyznaczyć można także konkretny czas zamknięcia drzwi. Możliwość dostosowania w aplikacji szczegółowych uprawnień dla konkretnych osób na czas określony lub cyklicznie, pozwala na bezpieczne monitorowanie dostępu do budynku lub pokoju i swobodę korzystania gości, pracowników lub dostawców z pomieszczeń.

Inteligentny zamek tedee powered by GERDA – zarządzaj bezpiecznie dostępami w sieci

Projektując zamek tedee powered by GERDA inżynierowie szczególny nacisk położyli na kwestie bezpieczeństwa komunikacji na linii aplikacja – Bridge – zamek.. Efektywne i szczelne protokoły szyfrujące to podstawa zabezpieczeń systemów cyfrowych. Nad bezpieczeństwem tedee powered by GERDA czuwa system TLS 1.3 z 256-bitowym kluczem szyfrującym, stosowanym także w światowej klasy systemach płatniczych typu Apple Pay.

fot. GERDA

Bezpieczeństwo to także jakość wykonania wkładki i zamka z zachowaniem norm ISO 9001: 2015. O własne bezpieczeństwo najlepiej zadbamy także sami, a inteligentny zamek do drzwi tedee powered by GERDA dostarcza ku temu narzędzia. W aplikacji konfigurujemy czas auto-zamykania drzwi np. bezpośrednio po wyjściu domowników oraz możemy skorzystać z funkcji auto-otwierania. Możliwości dopasowania rozwiązań do własnych potrzeb jest wiele. Szerzej o różnorodnych funkcjonalnościach można przeczytać na blogu www.gerda.com/blog.

fot. GERDA

Zamek tedee powered by GERDA – personalizuj ustawienia i mieszkaj wygodnie

Dzięki tedee powered by GERDA z naszej świadomości znika budzące zawsze niepokój pytanie – czy drzwi na pewno są zamknięte? Bo w każdej chwili z dowolnego miejsca możemy to zweryfikować, dzięki połączeniu urządzenia mobilnego z routerem Bridge. Synchronizacja systemu umożliwia także sterowanie większą ilością zamków z poziomu jednej aplikacji. Wirtualny pakiet kluczy do drzwi frontowych, biurowych, a także tych prowadzących do garażu lub magazynu jest zawsze razem w urządzeniu mobilnym. Nazwy pomieszczeń oraz poziomy dostępu z inteligentnym zamkiem tedee powered by GERDA personalizujemy wedle swoich potrzeb, nadając użytkownikom stałe lub tymczasowe uprawnienia Właściciela, Administratora i Gościa. To wygoda i bezpieczeństwo w jednym.

fot. GERDA

Przejrzysty i łatwy do obsługi interfejs pozwala na optymalne zarządzanie zamkami w domu lub biurze. Aplikację dostosowaną do systemów Android i iOS pobieramy z Google Play lub App Store. Jeśli rozładuje się nam smartfon, zawsze możemy skorzystać z innego urządzenia mobilnego, do obsługi zamka, gdyż dane zapisywane są w chmurze. Awaryjnie mamy także dostęp do klucza standardowego, dodawanego w cenie zamka tedee powered by GERDA.

fot. GERDA

Zamek tedee – cena zestawu z montażem lub bez

Na cenę zamka tedee powered by GERDA składa się kilka elementów, gwarantujących płynną pracę zdalnego systemu otwierania i zamykania drzwi. Podstawą zestawu jest inteligentny zamek do drzwi tedee powered by GERDA z dedykowanym akumulatorem o dużej wydajności (3000mAh). Kilkugodzinne ładowanie zapewnia stałą pracę urządzenia przez kolejnych sześć miesięcy. Aplikacja informuje o konieczności doładowania akumulatora z odpowiednim wyprzedzeniem, zanim wyczerpie się bateria. Do zamka dodana jest modułowa wkładka, dopasowana do każdego rozmiaru drzwi, zapewniająca bezpieczeństwo i łatwość samodzielnego montażu całości (Model SLR, atestowany w 6 klasie zabezpieczeń).

fot. GERDA

Trzecim elementem w cenie pakietu tedee powered by GERDA jest Bridge, czyli router Wi-Fi/Bluetooth do zdalnego łączenia zamka z inteligentnym urządzeniem. Bridge dba o aktualizację oprogramowania, a przede wszystkim pozwala sterować zamkiem niezależnie od lokalizacji użytkownika i kontrolować poziom bezpieczeństwa przez sprawdzanie dziennika aktywności interakcji z zamkiem. Sprawdzamy wszystkie wejścia i wyjścia z pomieszczenia oraz otwarcia i zamknięcia drzwi. Dopełnieniem całości są akcesoria elektroniczne takie jak ładowarka USB, przewód micro USB oraz akcesoria techniczne – trzy standardowe klucze do wkładki oraz klucze montażowe do samodzielnego założenia zamka w drzwiach. Profil klucza GERDA jest unikatowy i opatentowany, dorobienie kopii lub zapasu możliwe jest tylko przez stronę igerda.pl.

fot. GERDA

Zamek tedee powered by GERDA dostępny jest także w wersji z usługą montażu, co nieznacznie podwyższa cenę zestawu, ale gwarantuje wsparcie profesjonalnego montera GERDY i szybki bezproblemowy montaż urządzenia. Wyjściowa cena zamka tedee to 1849 zł brutto (dopłata do montażu 250zł). Zamówienia można składać online na stronie www.igerda.pl.

Szczegółowa charakterystyka inteligentnego zamka do drzwi tedee powered by GERDA wraz z ceną i poradnikami znajduje się na stronie producenta. Poznaj zamek tedee powered by GERDA na www.gerda.com

05-806 Komorów, ul. Sokołowska 49, woj. mazowieckie
tel. 22 329 10 30,


Liczba odwiedzin: 766 | Data publikacji: 2021-02-05

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


20.02.2020 | Stolarka otworowa
Drzwi wejściowe do mieszkania to newralgiczny punkt...
Szeroki wybór produktów oraz fachowe doradztwo to...
28.05.2020 | Stolarka otworowa
Poszukiwanie jakości często najlepiej zacząć od lokalnego...
22.03.2019 | Stolarka otworowa
„Mój dom moją twierdzą” mówi popularne powiedzenie....
23.01.2018 | Stolarka otworowa
Wybór domu pasywnego oznacza inwestycję w poprawę...
25.07.2017 | Stolarka otworowa
W dobie automatyzacji procesów przemysłowych coraz trudniej...
Marki Gerda nie trzeba nikomu przedstawiać. To...
20.04.2015 | Stolarka otworowa
Podstawowe zadanie, jakie spełniać muszą drzwi wewnątrzklatkowe,...
Segmentowe bramy garażowe są najbardziej popularnym produktem...
09.12.2013 | Stolarka otworowa
Drzwi zewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów...
12.01.2021 | Stolarka otworowa
Niekiedy w starych domach lub w niewielkich...
30.09.2020 | Stolarka otworowa
Firma DOMO Ewelina Górecka z Słupska oferuje...
24.06.2020 | Stolarka otworowa
Drzwi VASCO DOORS to nowoczesne drzwi wewnętrzne...
Bramy Wiśniowski, ogrodzenia, drzwi, okna – oferowanych...
09.08.2019 | Remonty, renowacje
Remont przeprowadzony szybko, sprawnie, rzetelnie? Wielu z...
W czasach budownictwa energooszczędnego coraz większą wagę...
W powszechnej opinii utarło się, że drewno...
03.08.2016 | Stolarka otworowa
Doświadczenie, jakość, precyzja - to nie puste...
26.04.2016 | Stolarka otworowa
Jeszcze pod koniec minionego stulecia wybór drzwi...
11.01.2016 | Stolarka otworowa
Drzwi wewnętrzne w domu i mieszkaniu pełnią...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. dolnośląskie
woj. opolskie
woj. pomorskie
woj. lubelskie
woj. podkarpackie
woj. wielkopolskie
woj. pomorskie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. podkarpackie
woj. podlaskie

Słowa kluczowe: tedee powered by Gerda- inteligentny zamek do drzwi, zamek tedee powered by Gerda, inteligentny zamek do drzwi gerda, inteligenty zamek tedee, gerda tedee, zamek tedee cena, cena zamka tedee powered by Gerda, gerda, gerda drzwi, gerda bezpieczne drzwi, gerda kłódki, gerda zamki, gerda drzwi do mieszkań, drzwi do mieszkań, nowoczesne drzwi, stylowe drzwi, dobre drzwi, drzwi dobrego wykonania, drzwi do bloku, drzwi do mieszkania w bloku, aluminium, bramy garażowe gerda, bramy garażowe, drzwi do domów, drzwi do domów wolnostojących,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy