– Tworząc nasz skład drewna w pomorskim, zależało nam na opracowaniu kompleksowej oferty przy zachowaniu jak najwyższej jakości produktów – mówi Piotr Katarzyński z firmy Pomorskie Składy Drewna. – Historycznie wywodzimy się z Koszalińskiego Przedsiębiorstwa Przemysłu Drzewnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu przez długie lata w branży możemy dziś oferować towar i usługi na najwyższym poziomie. Postawiliśmy sobie za cel dokładne poznanie potrzeb odbiorców oraz opracowanie takiej oferty, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza ekspercka wiedza już wielokrotnie pomogła naszym odbiorcom, zarówno w poznaniu produktów, ich wyborze, jak też przy wielu zapytaniach odnośnie właściwości czy też obróbki niektórych materiałów. Jesteśmy znani z profesjonalnego doradztwa i pomocy w zakresie zakupu odpowiednich materiałów budowlanych i remontowych.

fot. POMORSKIE SKŁADY DREWNA SP. Z O.O.

Skład drewna – pomorskie przedsiębiorstwo z kompleksową ofertą

Pomorskie Składy Drewna oferują bogatą ofertę drewna, materiałów budowlanych oraz produktów drewnopochodnych.

– Dla pełnej kompleksowości naszej oferty współpracujemy z najlepszymi zewnętrznymi dostawcami – informuje Piotr Katarzyński. – Są to firmy z doskonałą renomą oraz uznaniem rynku. Warto wspomnieć np. o surowcu z KPPD, drewnie konstrukcyjnym i KVH z Rosji, Szwecji i Niemiec, deskach podłogowych BARLINEK, podłogach KRONOORIGINAL, drzwiach wewnętrznych i zewnętrznych takich marek jak: PORTA, DRE, POL-SKONE, INVADO, ERKADO, KORNIK, VOX, INTERDOOR, KMT, GERDA, CAPEK. Ponadto, jesteśmy punktem franczyzowym VOX i proponujemy naszym odbiorcom również usługę dostawy i montażu drzwi oraz podłóg. Oferujemy nawet bramy garażowe WIŚNIOWSKI.

fot. POMORSKIE SKŁADY DREWNA SP. Z O.O.

Tarcica do zadań specjalnych

Skład drewna w pomorskim oferuje szeroki wybór w zakresie tarcicy i drewnianych materiałów budowlanych.

fot. POMORSKIE SKŁADY DREWNA SP. Z O.O.

– Oferujemy tarcicę iglastą morką, suszoną, impregnowaną oraz struganą – do wyboru. Ponadto, w naszym składzie zaopatrzyć się można w suchą tarcicę liściastą, tarcicę ryflowaną na tarasy – sosnową lub modrzewiową, łaty, krawędziaki i konstrukcje dachowe. Wielu odbiorców zaopatruje się u nas w tarcicę konstrukcyjną C24 oraz drewno klejone na długość KVH. Jesteśmy znani z ich doskonałej jakości, a nasi klienci wracają do nas po kolejne partie towaru. Oferujemy również boazerie, deski elewacyjne, podbitki oraz płoty i kantówki ogrodowe – mówi Piotr Katarzyński.

fot. POMORSKIE SKŁADY DREWNA SP. Z O.O.

Szeroki wybór płyt

Wybierając się do Pomorskich Składów Drewna, można spodziewać się bardzo dużej ilości płyt, które sprawdzą się zarówno w konstrukcjach meblowych, jak i aranżacjach wnętrz.

fot. POMORSKIE SKŁADY DREWNA SP. Z O.O.

– Posiadamy pełny magazyn najpopularniejszych płyt drewnopochodnych dla różnych zastosowań – dodaje Piotr Katarzyński. – Znaleźć u nas można szeroką ofertę płyt budowlanych, np. OSB, MFP, wiórowych i sklejek w różnych rodzajach – wodoodpornych, suchotrwałych, antypoślizgowych i szalunkowych. Dodatkowo proponujemy blaty, w tym także klejone z drewna dębowego i bukowego, płytę klejoną sosnę, jak również parapety laminowane.

Tak bogatą ofertę składu drewna w pomorskim uzupełniają listwy wykończeniowe drewniane PVC i MDF oraz stopnie schodowe, podstopnie, policzki z drewna liściastego.

fot. POMORSKIE SKŁADY DREWNA SP. Z O.O.

Towar z usługą

Firma dba o swoich odbiorców, którymi są zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i odbiorcy indywidualni. To właśnie dla tych ostatnich Pomorskie Składy Drewna przygotowały interesujące usługi.

– Dodatkiem do naszej oferty towarowej są usługi, z których bardzo często korzystają mniejsi odbiorcy – wyjaśnia Piotr Katarzyński. – W naszym składzie w Koszalinie oferujemy możliwość formatowania płyt. Świadczymy również usługę transportu do klienta. Współpracując z wieloma dostawcami drzwi i podłóg, rozpoczęliśmy także usługi ich montażu, co pozwala naszym klientom cieszyć się doskonałym produktem, który dzięki profesjonalnemu montażowi będzie służył przez długie lata.

fot. POMORSKIE SKŁADY DREWNA SP. Z O.O.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.pomorskie-skady-drewna.pl

75-211 Koszalin, ul. Bohaterów Warszawy 5, woj. pomorskie
tel. 602 662 109, 94 343 20 10,