Drzwi wejściowe do mieszkania w bloku antywłamaniowe Gerda

Klasyka bezpieczeństwa Gerdy w nowoczesnym miejskim stylu

Drzwi wejściowe do mieszkania to newralgiczny punkt każdych czterech kątów. Niezależnie, czy mieszkamy w starym czy nowym budownictwie, remontujemy czy wzmacniamy ochronę, priorytetem jest bezpieczeństwo. Wybierając drzwi wejściowe do mieszkania w bloku warto postawić na drzwi antywłamaniowe Gerda. Firma Gerda to synonim skutecznej ochrony i niezawodności stolarki drzwiowej dla milionów Polaków. Od ponad 30 lat inżynierowie firmy tworzą i testują innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu w standardzie wyposażenia drzwi do mieszkań w bloku otrzymujemy patenty klasy premium.

Jak wybrać najlepsze drzwi wejściowe do mieszkania w bloku?

Drzwi antywłamaniowe Gerda są przykładem realizacji najważniejszych parametrów technicznych, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze właściwych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań w zakresie stolarki drzwiowej. Drzwi wejściowe do mieszkania powinny zapewnić skuteczną ochronę przed hałasem z klatki schodowej oraz komfort termiczny. Współczynnik izolacji akustycznej Rw wyrażany jest w decybelach. Im wyższa wartość parametru, tym więcej niepożądanych dźwięków uda się wyeliminować. Drzwi antywłamaniowe Gerda gwarantują izolacyjność akustyczną w przedziale 33dB – 47dB, co oznacza, że nawet niezdrowe dla ludzkiego ucha hałasy powyżej 80dB uda się obniżyć do bezpiecznego poziomu głośności mowy. Za skuteczną ochronę termiczną drzwi Gerda odpowiadają: wypełnienie wnętrza korpusu warstwą piany poliuretanowej, optymalna grubość skrzydła oraz mocne i trwałe uszczelki ościeżnic i progu. Mieszkając w bloku, warto przyjrzeć się parametrom termicznym, aby zabezpieczyć się przed przeciągami i nieszczelnościami z korytarzy lub okien na klatkach schodowych.

Skrzydło plus ościeżnica: Komfort, Premium, Star. | fot. Gerda

Najistotniejszym z analizowanych parametrów drzwi do mieszkania w bloku, jest wytrzymałość antywłamaniowa mierzona w klasie od 1 do 6. Dla drzwi wejściowych do mieszkania zastosowanie mają pierwsze cztery klasy. Gerda produkuje drzwi antywłamaniowe w klasie RC2, RC3 i RC4 (seria STAR 60 i PREMIUM 60). Drzwi z zabezpieczeniem RC2 sforsują narzędzia takie jak klin czy młotek. Przebicie się przez wzmocnienia klasy RC3 i RC4 będzie zdecydowanie trudniejsze i bardziej czasochłonne dla potencjalnego włamywacza, dlatego te rozwiązania polecane są dla mieszkań w bloku narażonych na wyższy poziom ryzyka.

Wytrzymałość drzwi Gerda w klasie RC4 zapewnia technologia budowy kratownicy z pogrubionych ceowników stalowych i hartowanych prętów, wyposażenie modeli we wzmacniane trójdzielne zawiasy z blokadą demontażu i bolce przeciwyważeniowe. Solidność struktury dopełnia wbudowany zamek główny z 12 punktami ryglowania w poziomie i pionie wraz z zamkami pomocniczymi. Tak solidnie uzbrojoną konstrukcję, połączoną z eleganckim designem, mają nowoczesne drzwi serii STAR 60 dedykowane do mieszkań w bloku.

fot. Gerda

Drzwi antywłamaniowe Gerda – seria STAR 60

Drzwi wejściowe do mieszkania serii Gerda STAR 60 są mocne i trwałe. Zapewniają najwyższy poziom zabezpieczenia przeciw włamaniom (klasa RC4), przy grubości skrzydła 60mm oraz wysokim współczynniku izolacji akustycznej na poziomie 43dB. Komfort termiczny gwarantuje wypełnienie z bezfreonowej piany poliuretanowej. Modele STAR 60 dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych oraz w czterech rozmiarach (80N, 80, 90N, 90E, 100E), uwzględniających niestandardowe wielkości otworów drzwiowych.

Drzwi do mieszkania w bloku STAR 60 docenią najbardziej wymagający klienci, stawiający na najwyższy poziom bezpieczeństwa. Drzwi linii Gerda STAR 60, obok solidnej stalowej konstrukcji, wyposażone są we wkładkę do zamka GERDA RIM 6000. Technologia ta zapewnia unikalność klucza (4 miliardy kombinacji kodu). To opatentowane rozwiązanie jest znakiem rozpoznawczym niezawodności marki i montowane jest wyłącznie w linii STAR 60 drzwi do mieszkań w bloku.

Fronty Star marmur, złoty dąb, jasny wenge, wenge. | fot. Gerda

Inne modele antywłamaniowych drzwi wejściowych do mieszkania firmy Gerda to seria PREMIUM 60 i COMFORT 60. Linię PREMIUM 60 wyróżnia możliwość wzmocnienia wytrzymałości drzwi o pakiet przeciwpożarowy w klasie ognioodporności EI30 lub EI60 oraz klasie dymoszczelności S200. Oznacza to, że przez 30 minut lub 60 minut dla każdego z wariantów, do wnętrza mieszkania nie przedostanie się ogień ani dym. Modele PREMIUM 60 zakupić można także w 3 wariantach ochrony antywłamaniowej (RC2, RC3, RC4). Z kolei najlepszym rozwiązaniem dla klientów ceniących solidne i sprawdzone warianty podstawowe w stolarce drzwiowej są drzwi antywłamaniowe Gerda z serii COMFORT 60. Drzwi wejściowe do mieszkania w bloku Gerda, w każdym z oferowanych modeli gwarantują bezpieczeństwo i wytrzymałość.

 

Fronty Comfort od wewnątrz: Orzech alpejski, Białe, Stalowo-szare | fot. Gerda

Stwórz własny komplet drzwi do mieszkania w bloku

Bezpieczeństwo i solidność nie muszą być nudne i bezbarwne. Własne spersonalizowane drzwi wejściowe do mieszkania można wybrać spośród kilkunastu wariantów kolorystycznych. Paleta barw skrzydeł drzwiowych, ościeżnic i listew prowadzi od głębokich brązów dębu, przez jasne i bielone wenge po intensywne szarości antracytu i stali. Urozmaiceniem estetycznym dla drzwi w bloku, dostępnym w powyższych kolorach, są specjalne opaski i portale drzwiowe. Dodatki te okalają skrzydła drzwiowe, wyróżniając i podnosząc estetykę wejścia.

Fronty Premium z zewnątrz: Hematyt, Winchester, Wenge Bielone, Kwarc. | fot. Gerda

Jednak nowoczesna miejska elegancja to nie tylko kolory, ale równie istotne technologiczne funkcjonalności, idące w parze z indywidualnie dopasowanym stylem wizualnym drzwi. Te cechy charakteryzują system drzwi panelowych o nazwie PAKIET ELITE, dostępny dla modeli STAR 60 i PREMIUM 60. Panelowe drzwi antywłamaniowe Gerda to wytrzymały i stabilny stalowy korpus połączony z odpowiednio zaprojektowanym systemem mocowania, który umożliwia łatwy demontaż poszczególnych paneli. Użycie paneli wzmacnia dodatkowo podstawową izolację akustyczną drzwi wejściowych do mieszkania. Konstrukcja drzwi panelowych Gerdy pozwala na wybór odrębnych kolorów paneli wewnątrz i na zewnątrz mieszkania. To szczególnie cenne udogodnienie w sytuacji, gdy zechcemy zmienić wystrój własnego mieszkania lub gdy z konieczności zmieni się aranżacja klatki schodowej w bloku.

Całości wizerunku drzwi do mieszkania w bloku dopełniają akcesoria. W zależności od modelu drzwi i klasy antywłamaniowej, Gerda oferuje kilka wariantów kształtów i wielkości klamek oraz szyldów, specjalistyczne zestawy wkładek w systemie jednego klucza, a także różnorodne modele nasadek zawiasów oraz samozamykaczy. Wśród opcjonalnych detali, które mogą okazać się pomocne, znaleźć można także elektrozaczepy czy wizjery szerokokątne oraz elektorniczne. Pełną prezentację wszystkich wariantów produktów zawiera broszura “Katalog drzwi do mieszkań”, dostępna do pobrania ze strony www.gerda.pl/katalogi.

fot. Gerda

Wybierz drzwi wejściowe do mieszkania z liderem rynku

Drzwi wejściowe do mieszkania w bloku mogą łączyć w sobie wysokie standardy techniczne z walorami estetycznymi. Drzwi antywłamaniowe Gerda to elegancja i funkcjonalność w jednym, a wieloletnie doświadczenie firmy pozwala ekspertom przeprowadzić klienta przez cały proces wyboru i zakupu odpowiedniego modelu drzwi do mieszkania w bloku jak najbardziej efektywnie. Od oferowania bezpłatnych pomiarów po propozycje najnowocześniejszych detali, takich jak system obsługi zamków za pomocą smartfona – GERDA LOCK, firma Gerda potwierdza swój status lidera polskiego rynku producentów drzwi, okuć, zamków i bram segmentowych.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.gerda.pl

05-806 Komorów, ul. Sokołowska 49, woj. mazowieckie
tel. 22 329 10 30,


Liczba odwiedzin: 3773 | Data publikacji: 2020-02-20

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


05.02.2021 | Stolarka otworowa
Inteligentny zamek tedee powered by GERDA umożliwia...
Szeroki wybór produktów oraz fachowe doradztwo to...
28.05.2020 | Stolarka otworowa
Poszukiwanie jakości często najlepiej zacząć od lokalnego...
22.03.2019 | Stolarka otworowa
„Mój dom moją twierdzą” mówi popularne powiedzenie....
23.01.2018 | Stolarka otworowa
Wybór domu pasywnego oznacza inwestycję w poprawę...
25.07.2017 | Stolarka otworowa
W dobie automatyzacji procesów przemysłowych coraz trudniej...
Marki Gerda nie trzeba nikomu przedstawiać. To...
20.04.2015 | Stolarka otworowa
Podstawowe zadanie, jakie spełniać muszą drzwi wewnątrzklatkowe,...
Segmentowe bramy garażowe są najbardziej popularnym produktem...
09.12.2013 | Stolarka otworowa
Drzwi zewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów...
12.01.2021 | Stolarka otworowa
Niekiedy w starych domach lub w niewielkich...
30.09.2020 | Stolarka otworowa
Firma DOMO Ewelina Górecka z Słupska oferuje...
24.06.2020 | Stolarka otworowa
Drzwi VASCO DOORS to nowoczesne drzwi wewnętrzne...
Bramy Wiśniowski, ogrodzenia, drzwi, okna – oferowanych...
09.08.2019 | Remonty, renowacje
Remont przeprowadzony szybko, sprawnie, rzetelnie? Wielu z...
W czasach budownictwa energooszczędnego coraz większą wagę...
W powszechnej opinii utarło się, że drewno...
03.08.2016 | Stolarka otworowa
Doświadczenie, jakość, precyzja - to nie puste...
26.04.2016 | Stolarka otworowa
Jeszcze pod koniec minionego stulecia wybór drzwi...
11.01.2016 | Stolarka otworowa
Drzwi wewnętrzne w domu i mieszkaniu pełnią...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. opolskie
woj. śląskie
woj. pomorskie
woj. lubelskie
woj. podkarpackie
woj. wielkopolskie
woj. podkarpackie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. podlaskie
woj. pomorskie

Słowa kluczowe: gerda, gerda drzwi, gerda bezpieczne drzwi, gerda kłódki, gerda zamki, gerda drzwi do mieszkań, drzwi do mieszkań, nowoczesne drzwi, stylowe drzwi, dobre drzwi, drzwi dobrego wykonania, drzwi do bloku, drzwi do mieszkania w bloku, aluminium, bramy garażowe gerda, bramy garażowe, drzwi do domów, wejściowe drzwi do mieszkania, drzwi antywłamaniowe,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy