Stolarka otworowa tylko od najlepszych

Bo dom energooszczędny, który dziś jest jedynym racjonalnym wyborem, wymaga zastosowania nowoczesnych wyrobów o stosownych parametrach. Muszą one skutecznie oszczędzać ciepło. Jednak ich samodzielny wybór może przysporzyć klientom indywidualnym wielu problemów. Chodzi tu jednak głównie o „klęskę urodzaju” – w tej chwili prawie wszyscy producenci z branży nazywają swoje wyroby pasywnymi. Kolejna kwestia to niewiedza klienta, co do faktycznych wymogów technicznych dla stolarki pasywnej. Współpraca z firmą wykorzystującą jedynie najlepsze rozwiązania w branży pozwala uniknąć tych trudności. Gwarantuje jakość i bezpieczeństwo realizowanej inwestycji. PARA-DOOR korzysta z zaplecza produktowego m.in. takich firm jak: Velux, Fakro, AdamS. Czołowych producentów jeśli chodzi o ofertę dotyczącą pasywnego okna Lębork to lokalny rynek, ale dzięki PARA-DOOR można znaleźć na nim najlepszą jakość.

fot. PARA-DOOR

Szeroko otwarte drzwi do nowoczesności

Stolarka otworowa to rzecz jasna nie tylko okna. Nawet nazwa firmy zobowiązuje ją do sięgnięcia po wysokiej jakości drzwi od takich marek jak: Porta Drzwi, Gerda, Viking czy Cal. Szeroki wybór oferty spośród wyróżniających się na rynku producentów gwarantuje bezproblemową realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Z takim zapleczem produktowym w PARA-DOOR nikt nie obawia się o to, czy jest w stanie sprostać potrzebom klienta. Tym bardziej, że posiadając już projekt, specjaliści przeprowadzają szczegółowy wywiad z inwestorem. Nie ma mowy o niedomówieniach, nie tylko w kwestii drzwi. Lębork to miasto gdzie ludzie, jak wszędzie, chcą stworzyć wokół siebie estetyczną przestrzeń. Przestrzeń, która zapewni im wysoki poziom komfortu.

fot. PARA-DOOR

Bezpieczne wnętrza, które cieszą oczy

Firma PARA-DOOR wychodzi naprzeciw tej potrzebie i nie zapomina o takich elementach wystroju wnętrz jak schody czy eleganckie podłogi. Zyskują one na popularności ze względu na to, że są znakomitym narzędziem do nadania wnętrzom niepowtarzalnego charakteru, który pozwoli oderwać się od szarej rzeczywistości.

fot. PARA-DOOR

Podążać z duchem czasów

Jak już opisywano firma dostarcza swoim klientom nowoczesne okna i drzwi w Lęborku i na pomorzu. Tym samym efektywnie pomaga w powstawaniu domów i mieszkań pasywnych, które często są częścią większych ekologicznych projektów. Jednak to nie wszystko. PARA-DOOR odważnie odpowiedziała na potrzeby rynku i zajęła się również fotowoltaiką. Dom ekologiczny to dom pasywny, ale i taki, który jest w stanie wytwarzać samodzielnie energię na własne potrzeby. Firma oferuje więc klientom kompleksowe rozwiązania także z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych. Podobnie jak w przypadku stolarki otworowej i elementów wystroju wnętrz montażem zajmuje się certyfikowana ekipa montażystów. Profesjonalnie realizująca zainstalowanie paneli według wykonanego wcześniej projektu. To w lokalny wykonawca w Lęborku, któremu warto zaufać.

Więcej na www.para-door.pl

84-300 Lębork, ul. Słowackiego 22A, woj. pomorskie
tel. 509-977-214, 518-994-495,