Systemy mocowań Bandimex Polska – co je wyróżnia?

Wybór produktów na rynku wydaje się być ogromny i rzeczywiście tak jest. Nie wszystkie jednak są w stanie sprostać wymogom i oczekiwaniom ich odbiorców. Jakość produktów, które mają przykładowo zastosowanie w ruchu ulicznym musi pozostawać nienaganna. Przykładowo znaki uliczne nie mogą stanowić zagrożenia dla ruchu samochodowego czy pieszego. Systemy zamocowań od Bandimex są gwarantem bezpieczeństwa zastosowanych z ich udziałem rozwiązań. A znaki drogowe i kamery monitoringu z takimi zaczepami są w stanie sprostać ciężkim warunkom atmosferycznym czy większości aktów wandalizmu. A przede wszystkim spełniają surowe normy.

fot. Bandimex

Bandimex Polska wykorzystuje sprawdzone technologie i materiały

Wszystkie produkty firmy powstają według tego właśnie klucza. Nie jest istotne czy chodzi o elementy metalowe (obejmy, złącza i inne), przyrządy naciągające, nożyce do taśm czy urządzenia do jej naciągania.

Jednym z najczęściej stosowanych materiałów jest stal nierdzewna. Systemy zamocowań (podobnie jak i pozostałe produkty z niej wykonane) mogą czerpać z jej zalet pełnymi garściami. Stal nierdzewna bowiem nie od dziś znana jest ze swojej:

  • wytrzymałości,
  • odporności na korozję (zastosowanie chromu),
  • plastyczności,

Dzięki tej ostatniej można dowolnie kształtować nawet najbardziej ambitne pod względem projektowym obejmy, złącza, kątowniki, uszczelniacze i inne).

Warto podkreślić, że te wszystkie zalety dotyczą nie tylko stali nierdzewnej, ale praktycznie wszystkich rodzajów materiałów stosowanych przez Bandimex Polska.

 

fot. Bandimex

Systemy mocowań, uszczelniania i urządzenia do ich efektywnego montażu

Systemy zamocowań od Bandimex to nie tylko poszczególne elementy je łączące, ale także urządzenia umożliwiające ich prawidłowy, a zarazem prosty i szybki montaż. Klient nie jest w tym aspekcie pozostawiony samemu sobie. Na stronie producenta znajdziemy wyczerpujące instrukcje montażu opasek zaciskowych i urządzeń pneumatycznych takich jak chociażby V440 czy V800. To ostatnie jest w pełni automatycznym narzędziem do nakładania zacisków. Sterowany powietrzem i za pomocą pedału zapewnia wolne ręce do manipulowania przedmiotem, na który mają być nałożone zaciski.

fot. Bandimex

Wszechstronność i elastyczność

Dotyczą zarówno produktów firmy Bandimex jak i jej samej. Wiele różnych rozmiarów dla każdego produktu, dostosowania dla narzędzi automatycznych i ręcznych sprawia, że w ofercie zawsze znajdzie się rozwiązania dla konkretnego klienta nie tylko jeśli chodzi o systemy zamocowań. Przykładowo same zaciski Bandimex oferowane są w 18 rozmiarach i 5 przedziałach szerokości. W sumie to 36 różnych zacisków. A na tym nie koniec różnorodności. Maszyny pneumatyczne oferują całą gamę ustawień. Pozwalają one łatwo dopasować wszystko do potrzeb użytkownika. Nie potrzeba szukać kompromisów i alternatywnych rozwiązań. W razie konieczności firma jest gotowa stworzyć na życzenie dodatkowe kombinacje rozmiarów i szerokości zacisków. Pozostaje jedynie wspomnieć powiedzenie: „Rzeczy niemożliwe realizujemy od ręki. Na cuda trzeba trochę poczekać.”

 

Więcej szczegółów na www.bandimex.pl

18-413 Miastkowo, ul. Sosnowa 9a, woj. podlaskie
tel. 793 515 034,