Produkty z katalogu i na specjalne życzenie

Warszawska firma MetalMix Stanisław Gmaj to przedsiębiorstwo z długoletnią tradycją, którego korzenie sięgają 1992 roku. Działająca pierwotnie pod nazwą MetalMix Sp z o.o. firma, doskonale znana jest na rynku w zakresie sprzedaży wysokojakościowych elementów złącznych. Zmiana właściciela w 2018 roku zaowocowała prężnym rozwojem oraz jeszcze większą rozpoznawalnością w branży.

– Chociaż podstawą naszej działalności jest sprzedaż hurtowa, to jesteśmy znani z możliwości wytwarzania elementów złącznych na specjalne zamówienia dla naszych odbiorców – wyjaśnia Stanisław Gmaj, właściciel firmy. – To właśnie współpraca z solidnymi polskimi producentami sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom szereg elementów złącznych do drewna, materiałów drewnopochodnych, tworzyw, czy też metalu na podstawie dostarczonych do nas rysunków. Stanowi to wielką wartość dla naszych kooperantów, którymi są producenci mebli, wyrobów z drewna, firmy budowlane, przedsiębiorstwa zajmujące się obróbką tworzyw sztucznych oraz handlarze, w których ofercie znajdują się m.in. śruby, wkręty, nakrętki, podkładki, nity, pręty gwintowane czy też różne inne elementy złączne ocynkowane oraz te nierdzewne. Znamy się na biznesie i doskonale rozumiemy potrzeby naszych odbiorców. Niezależnie od tego, czy się zajmują produkcją, handlem, wiemy, jak ważny jest dla nich wysokojakościowy produkt, szybka dostawa, dobra cena oraz kompetentna obsługa i to właśnie na tym opieramy naszą działalność. Od niedawna oferujemy również obsługę klienta w sieci, za sprawą naszego nowego sklepu internetowego, gdzie można znaleźć część oferowanych przez nas elementów złącznych do różnych rodzajów materiału.

Solidny dostawca, który dba o odbiorcę

MetalMix Stanisław Gmaj współpracuje z czołówką polskich producentów elementów złącznych, ale dla jeszcze większej dywersyfikacji oferty i atrakcyjnych cen, część oferowanych produktów pochodzi z importu.

– Oferowane przez nas produkt zostały w całości opisane w naszym katalogu branżowym – wyjaśnia właściciel firmy. – Odbiorcy po kontakcie z nami mogą zapoznać się ze specyfikacją techniczną każdego z oferowanych elementów, wraz z deklaracją zgodności i normami DIN, ISO oraz PN. Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość naszej branży sprawia, że z dbałością wybieramy dla naszych klientów elementy złączne do drewna lub metalu, które wykonane są z solidnych materiałów z utrzymaniem możliwie najniższej ceny. Zadowolenie odbiorcy jest naszym priorytetem.

Współpraca z MetalMix Stanisław Gmaj niesie za sobą szereg korzyści.

– Firmy, które poszukują konkretnego elementu złącznego o nietypowych parametrach, mogą zgłosić się do nas o pomoc – informuje Stanisław Gmaj. – Szybko i bezproblemowo znajdziemy dla naszego potencjalnego odbiorcy poszukiwany produkt, dzięki czemu oszczędzi on czas i będzie mógł skupić się na zakresie swoich podstawowych działań.

Warto wspomnieć, że współpraca z doświadczonym dostawcą zapewnia minimalizacje ryzyka pomyłek w zakresie zamówień elementów złącznych do drewna, metalu czy tworzyw sztucznych.

– Ogromna różnorodność oferty elementów złącznych, rozbieżność ich wielkości, niejednoznaczne oznaczenia sprawiają, że łatwo o prostą pomyłkę – mówi właściciel firmy – Znamy się na tym, co robimy, dzięki temu dostarczamy towar, który zawsze dokładnie odpowiada potrzebom oraz wymaganiom. Nasz odbiorca może zapomnieć o problemach takich jak: złe zamówienie, kosztowne zwroty, strata czasu, zaliczek oraz klientów.

Ogromnym atutem współpracy z MetalMix Stanisław Gmaj są także regularne i szybkie dostawy, co pozwala zmniejszyć stany magazynowe. Ocynkowane i nierdzewne elementy złączne, zarówno te z katalogu, jak i te specjalne, zostaną dostarczone w odpowiednich partiach oraz zgodnie z ustalonym harmonogramem dostaw.

– Nasz magazyn jest do Państwa dyspozycji – wyjaśnia Stanisław Gmaj. – Dzięki opracowanemu przez nas systemowi kooperacji udało się nam zadowolić bardzo wiele firm, które nie dysponują przestrzenią magazynową. To właśnie tym klientom szczególnie polecamy współpracę z nami. Cały towar znajduje się w naszym magazynie, a MetalMix Stanisław Gmaj dostarcza go w ustalonych partiach, zgodnie z potrzebami odbiorców, którzy nie muszą już martwić się budowaniem stanów magazynowych.

fot. MetalMix Stanisław Gmaj

Elementy złączne do drewna, płyt, metalu oraz do wielu innych zastosowań!

W ofercie MetalMix Stanisław Gmaj znajduje się ponad 3000 wyrobów. Firma oferuje elementy złączne zgodne z normami DIN, ISO oraz PN, dzięki czemu z powodzeniem można je stosować w wielu branżach, zarówno w przypadku zastosowań hobbystycznych, jak też na inwestycjach, gdzie szczególnie wymagane jest przestrzeganie rygorystycznych norm.

– Lista oferowanych wyrobów jest bardzo długa. Dużą popularnością cieszą się wkręty do drewna i metalu, śruby wraz z podkładkami i nakrętkami oraz nity zrywalne z możliwością malowania wg. palety kolorów RAL. – wyjaśnia Stanisław Gmaj

W ofercie znajdą Państwo wkręty do płyt kartonowo-gipsowych, płyt warstwowych, blachodachówek, specjalne wkręty do okien, wkręty do łączenia profili, wkręty samowiercące oraz wierąco-frezujące. Znajdziemy tu równie wkręty z łbem walcowym, stożkowym, stożkowo-soczewkowym i podkładowym ząbkowanym, wkręty z łbem wypukłym podkładowym, wkręty farmerskie z łbem sześciokątnym i podkładką EPDM, pręty gwintowane, śruby, gwoździe oraz wiele innych pozycji .

Elementy złączne dla odbiorcy w sieci

Niedawno firma MetalMix Stanisław Gmaj uruchomiła sklep internetowy, dzięki któremu odbiorcy mogą w łatwy sposób odbiorca może zamówić śruby, podkładki, nakrętki, pręty gwintowane, wkręty, gwoździe, kotwy, a nawet podpórki meblowe.

– W sklepie można znaleźć również wiele atrakcyjnych promocji – informuje właściciel firmy. – Do końca roku odbiorcy mogą cieszyć się 5% rabatem wraz z założeniem konta. Ale to nie wszystko! Przy zakupie kompletu śruby, podkładki i nakrętki oferujemy 10% zniżki. A ponadto, mogą Państwo skorzystać z aż 30% rabatu na wybrane produkty do wyczerpania zapasów.

To jednak nie są jedyne promocje, z jakich mogą korzystać klienci. Firma MetalMix Stanisław Gmaj zapowiada stałe rabaty z elementami złącznymi do drewna, metalu i tworzyw sztucznych, dlatego polecam stale śledzić sklep przedsiębiorstwa pod adresem www.shoparena.pl.