Ogrodzenia betonowe łupane Skała Lubuska

Wygląd prawdziwych skał

Ogrodzenia betonowe łupane to nowoczesny sposób na interesujące zagospodarowanie przestrzeni przy domu oraz firmie. Ogrodzenia Skała Lubuska oferuje przekrój ciekawych wzorów i kolorów elementów betonowych do budowy ogrodzeń, które zostały zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Warto wspomnieć o walorach, jakimi cechują się te ogrodzenia betonowe. Cena robocizny to zdecydowanie aspekt warty podkreślenia. Firma ZIEL-BRUK® opracowała prosty system budowy, który opiera się na murowaniu ze spoiną bez potrzeby spoinowania, a to oszczędza czas oraz pieniądze.

Jak powstają ogrodzenia betonowe łupane?

Elementy Skały Lubuskiej produkowane są z wykorzystaniem wyselekcjonowanych żwirów, grysów oraz piasków kwarcowych. Firma stosuje technologię betonu wibroprasowanego. W trakcie produkcji elementów ogrodzeń łupanych Skała Lubuska stosowany jest specjalny system łupania i dojrzewania betonu w warunkach kontrolowanych „Big-Room System”.

Trwałe ogrodzenia Skała Lubuska

Wykorzystywane w trakcie produkcji elementów ogrodzeń z pustaka łupanego środki hydrofobowe gwarantują niską nasiąkliwość, wysoką wytrzymałość mechaniczną, jak również odporność na mróz oraz korozję biologiczną. Ogrodzenia Skała Lubuska to marka produktów o doskonałym designie, ale również niezwykle funkcjonalnych.

fot. Skała Lubuska

Ogrodzenia betonowe a cena robocizny

Elementy wchodzące w skład systemu ogrodzenia betonowego łupanego są specjalnie opracowane, aby zapewnić prosty i szybki montaż. Nieskomplikowany system budowy, mała liczba elementów, a także murowanie ze spoiną bez spoinowania to dwa niezwykle ważne czynniki wpływające na to, że cena robocizny ogrodzenia betonowego na pewno będzie atrakcyjna w porównaniu do innych dostępnych na rynku systemów ogrodzeniowych. Ogrodzenia Skała Lubuska to jedyne w Polsce opatentowane produkty w technologii łupanej, zawierające najmniejszą ilość elementów do wykonania ogrodzenia.

 

fot. Skała Lubuska

Pięć części składowych

System ogrodzenia betonowego łupanego składa się z pięciu elementów. W gamie produktów ogrodzeniowych Skała Lubuska znajdują się: SL pustak ścienno-cokołowy połówka / brzegowy (19 x 19,5 x 20 cm), SL pustak ścienno-cokołowy (20 x 39 x 19 cm), SL przykrycie cokołu (6 x 50 x 5 cm), SL pustak słupkowy (30 x 30 x 19 cm) oraz SL przykrycie słupka (40 x 40 x 7 cm). Niewielka ilość elementów sprawia, że budowa ogrodzenia z pustaka łupanego jest niezwykle prosta i szybka, co korzystnie przekłada się na cenę robocizny ogrodzenia betonowego.

fot. Skała Lubuska

Mury i przykrycia słupków

Prosty i klarowny system ogrodzenia Skała Lubuska to przyjemność projektowania oraz wykonywania ogrodzeń. Pustak ścienno-cokołowy to podstawowy element systemu, który pozwala na wzniesienie ściany do wysokości 3 m. Otwory, które znajdują się w pustakach pozwalają na dogodne zazbrojenie i zabetonowanie całej konstrukcji. Wzór pustaka jest zastrzeżony w Urzędzie Patentowym PL NR 14940. Pustak ścienno-cokołowy połówka / brzegowy to element uzupełniający, który pozwala na wykończenie brzegów murków, które zostały wzniesione z pustaka ścienno-cokołowego. Tym samym patentem chroniony jest pustak słupkowy, który wykorzystuje się do budowy słupków oddzielających cokoły lub przęsła ogrodowe. Ten pustak także posiada specyficzną konstrukcję, która pozwoli na zazbrojenie, zabetonowanie stawianej konstrukcji i uzyskanie fugi bez konieczności fugowania. Element jakim jest przykrycie cokołu, zastrzeżony w Urzędzie Patentowym PL NR 15434, ma kształt dwuspadowego daszku. Wykorzystuje się go do przykrywania cokołów i murków. Element posiada dwa kapinosy – podłużne rowki wzdłuż dłuższej krawędzi, które pozwalają na odprowadzanie wody.

 

fot. Skała Lubuska

Ciekawe i niepowtarzalne wzory

Tym, co charakteryzuje ogrodzenia Skała Lubuska, jest niepowtarzalne rozmieszczenie wzoru kolorystycznego na każdym z pustaków. Dzięki temu uzyskuje się nietuzinkowe i wybitnie indywidualne wzory. Ogrodzenia łupane mają wygląd prawdziwych skał i prawdziwie łupaną strukturę. Wśród oferowanej gamy kolorów znajdują się m.in.: Marmur, Piaskowiec, Wapień, Onyx, Galaxy, Granit czy też Ochra. Te ciekawe i niepowtarzalne wzory wzbogacą każdy dom i urozmaicą niejeden ogród. Doskonale sprawdzą się zarówno jako ogrodzenia przed domami mieszkalnymi, ale dzięki swojemu eleganckiemu charakterowi, także przed siedzibami firm i instytucji.

Z pełną ofertą Skały Lubuskiej można zapoznać się na stronie: www.skalalubuska.pl

fot. Skała Lubuska
66-016 Płoty , ul. Lubuska 28, woj. lubuskie
tel. 68 353 89 00, 504 292 430,


Liczba odwiedzin: 2371 | Data publikacji: 2019-06-17

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


płytki dekoracyjne
Płytki dekoracyjne to najczęściej wykorzystywany pomysł na...
Ogradzanie nieruchomości to często jeden z pierwszych...
Ogrodzenia z kamienia łupanego to dziś szczyt...
Wielkoformatowe płyty z betonu cieszą się ogromną...
28.10.2020 | Beton
Jak łatwo zbudować solidne schody zewnętrzne? Odpowiedź...
Wzgórza i skarpy są doskonałym miejscem nie...
Z roku na rok ekologiczne rozwiązania i...
Stworzenie solidnego podłoża z betonowych kostek lub...
Niezastąpiona w codziennym użytkowaniu, funkcjonalna i estetyczna,...
Jak stworzyć niepowtarzalne, funkcjonalne i nowoczesne projekty...
Klinkier zachwyca inwestorów i projektantów swoim ponadczasowym...
Opaski, podjazdy, ścieżki i tarasy z kostki...
29.06.2016 | Brukarstwo
Kostka brukowa przed domem i wokół domu...
24.03.2016 | Kruszywa
Żwir, grys, kora kamienna czy otoczaki? Zastosowanie...
16.10.2015 | Brukarstwo
Sklepy, centra handlowe, markety, a także budynki...
16.06.2015 | Chemia budowlana
Trudno dziś znaleźć dom czy ogród bez...
W dzisiejszych czasach pracownicy firm brukarskich muszą...
Współczesna tendencja do automatyzowania procesów produkcyjnych obejmuje...
02.10.2013 | Brukarstwo
Marzysz o dziele sztuki w ogrodzie, na...
14.05.2021 | Oświetlenie
Nowoczesne oświetlenie zewnętrzne to doskonałe dopełnienie przydomowej...
Eko kratka geoSYSTEM to wytrzymały i atrakcyjny...
Utrzymanie każdego obiektu we właściwej kondycji wiąże...
27.04.2020 | Systemy budowlane
Prefabrykacja betonowa to hasło wywoławcze, charakteryzujące nowoczesne...
29.01.2020 | Energia ekologiczna
Malborska firma KDP jest znana ze swojego...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. łódzkie
woj. pomorskie
woj. pomorskie
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. wielkopolskie
woj. mazowieckie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. podkarpackie
woj. śląskie

Słowa kluczowe: ogrodzenia betonowe łupane skała lubuska, ogrodzenia betonowe cena robocizn, ogrodzenia z pustaka łupanego, zielbruk, ziel-bruk, ziel bruk,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy