Taras i ogród już dawno przestały być wyłącznie dodatkiem do mieszkania czy domu, nierzadko stając się jednym z najważniejszych punktów aranżacyjnych, które pod względem wizualnego piękna oraz komfortu użytkowania powinny być przedłużeniem tego, co wewnątrz. Nic więc dziwnego, że urządzenie tak ważnych stref przydomowej przestrzeni często wymaga podjęcia szeregu trudnych decyzji – jedną z nich jest także wybór materiału, z którego wykonane zostaną tarasy czy ogrodowe ścieżki. Decyzja ta może bowiem znacząco zaważyć na całym projekcie – zarówno na samej nawierzchni i komforcie jej użytkowania, jak i ogólnym wyglądzie aranżowanej przestrzeni. Tak więc poszukując równie pięknego, co i trwałego rozwiązania o uniwersalnym charakterze, warto przede wszystkim postawić na sprawdzonego dostawcę, oferującego najwyższej jakości materiał. Toteż firma ZIEL-BRUK® dostarcza odbiorcy wyjątkowych płyt tarasowych z serii COLLOSAL będących jednocześnie ciekawym rozwiązaniem cenowym.

fot. PRODUCENT ZIEL-BRUK®

Płyty tarasowe COLLOSAL – ozdoba domu i ogrodu na lata

Istotne elementy przestrzeni wokół domu, jak taras czy podjazd, a nawet kręte ogrodowe ścieżki oraz alejki powinny tworzyć spójną pod względem stylu czy aranżacyjnych rozwiązań przestrzeń, jednocześnie zapewniając należytą wytrzymałość i odporność na wszelkie czynniki zewnętrzne – zmienne warunki atmosferyczne, obciążenia czy intensywną eksploatację. Do tej pory w ogrodzie taką funkcję pełniła tradycyjna kostka brukowa; z kolei na tarasie często pojawiało się drewno. Jednak od dłuższego czasu obie te role niezwykle dobrze spełnia designerski, trwały materiał wykończeniowy, jakim są betonowe płyty tarasowe.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wciąż rosnącym oczekiwaniom konsumentów firma ZIEL-BRUK® dostarcza funkcjonalne i oryginalne rozwiązania dla domu czy ogrodu, których uroda i jakość nie przemija nawet z upływem lat – mowa oczywiście o kultowych już płytach tarasowych ZIEL-BRUK® COLLOSAL, cieszących się niesłabnącą popularnością.

fot. PRODUCENT ZIEL-BRUK®

O ponadczasowym charakterze flagowej płyty betonowej tego producenta zasadniczo decyduje surowy, niemal ascetyczny wygląd, idący w parze z pokaźnym, a przy tym wyjątkowo uniwersalnym formatem (80x60x8 cm), gdzie całość dopełnia prosta i gładka nawierzchnia w stonowanej kolorystyce (szarość grafitu, kremowe szarość, marmur czy modny dziś betonowy korten ). Umiejętne zastosowanie mikrofazy w połączeniu z minimalnymi dystansami czyni oferowane rozwiązanie producenta niezwykle atrakcyjnym wizualnie. To esencja współczesnego designu i zarazem doskonała odpowiedź na oczekiwania miłośników prostych form, które nadzwyczaj korzystnie współgrają z nowoczesną architekturą domu czy przydomowego ogrodu.

Jednak to nie wszystko! Ciągłe poszerzanie wiedzy technicznej w zakresie stosowania materiałów, a także udoskonalanie nowych technologii produkcji umożliwia producentowi rozbudowanie gamy płyt tarasowych ZIEL-BRUK®COLLOSAL.

Płyty ZIEL-BRUK® COLLOSAL x 4 – konkurencyjne ceny

Dotychczasową ofertę producenta wzbogaciły płyty tarasowe wielkoformatowe COLLOSAL SHOT o śrutowanej nawierzchni wynoszącej 0,48 m². Zastosowana w systemie technologia sprawia, że struktura oferowanych płyt nabiera zdecydowanie bardziej satynowego wyglądu, stając się przy tym łagodniejszą alternatywą sztandarowego produktu firmy – płyty tarasowej COLLOSAL. Wyrażony poprzez unikalną formę, jak i stonowaną gamę kolorystyczną ponadczasowy charakter płyt tarasowych śrutowanych COLLOSAL SHOT jest wyjątkowo elegancką propozycją, doskonale pasującą do wytwornych aranżacji o klasycznym rysie.

fot. PRODUCENT ZIEL-BRUK®

Jednakże płyty tarasowe COLLOSAL firmy ZIEL-BRUK® niejedno mają oblicze – dowodem potwierdzającym ten fakt są nadchodzące nowości producenta, wśród których znajdą się płyty tarasowe COLLOSAL SQUARE o formacie dużego kwadratu (60x60x8 cm), zainspirowanym kultową płytą COLLOSAL. Doskonały kształt, minimalistyczna mikrofaza oraz szlachetna kolorystyka pozwoliły wykreować COLLOSAL SQUARE– płytę tarasową i ogrodową godną współczesnych aranżacji en vogue, cieszących się dużą popularnością.

Pośród szerokiego asortymentu płyt tarasowych ZIEL-BRUK® z serii COLLOSAL znajdzie się również propozycja skierowana do wszystkich, którzy poszukują kultowej wersji płyty COLLOSAL w nieco mniejszym rozmiarze – gdzie plusem jest zarówno unikalny wymiar jak i cena oferowanego rozwiązania. W odpowiedzi na takie potrzeby kontrahentów producent stworzył płyty tarasowe z linii COLLOSAL MINI o wymiarach 60x40x8 cm o klasycznej, gładkiej powierzchni z minimalistyczną mikrofazą – tak oryginalne rozwiązanie doskonale sprawdzi się na mniejszych powierzchniach lub jako rama nawierzchni i tarasów czy kontrastowy „przerywnik” między większymi formatami, będąc niezwykle ciekawym uzupełnieniem płyt z serii COLLOSAL.

fot. PRODUCENT ZIEL-BRUK®

Ponadto, niezależnie od wybranego modelu, każda płyta tarasowa ZIEL-BRUK® COLLOSAL dostępna jest w asortymencie producenta jako osobny wzór (na sztuki) – pozwala to popuścić wodze fantazji przy wykańczaniu tarasu czy ogrodu, tworząc piękne, wyjątkowe aranżacje na lata.

Więcej betonowych płyt tarasowych i ogrodowych znajdziecie Państwo na www.zielbruk.pl

66-016 Płoty , ul. Lubuska 28, woj. lubuskie
tel. 68 353 89 00, 504 292 430,