Nowoczesne projekty kostki brukowej wokół domu

Usługi projektowe – sposób na szybkie, rzetelne i profesjonalne zaaranżowanie przestrzeni

Jak stworzyć niepowtarzalne, funkcjonalne i nowoczesne projekty kostki brukowej wokół domu? Nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać. W natłoku inwestycyjnych obowiązków często brakuje czasu, aby usiąść i na spokojnie pomyśleć, co i gdzie powinno się znaleźć. Jak wiadomo, pośpiech oraz brak doświadczenia nie są dobrymi doradcami i mogą skutkować późniejszym wprowadzaniem dodatkowych przeróbek. Dla pewności, że obejście wokół domu, ogród, podjazd i ścieżki są zaaranżowane tak, jak powinny, warto poradzić się specjalisty. Korzystając z profesjonalnej pomocy projektanta, zyskamy czas i oszczędzimy pieniądze.

Dlaczego warto zlecić wykonanie nowoczesnego projektu kostki brukowej wokół domu?

– Istnieje wiele powodów, dla których skorzystanie z oferty wyspecjalizowanego projektanta może przyspieszyć całą inwestycję, ułatwiając przy tym procesy decyzyjne oraz zakupowe. – podkreśla Anna Jegier, projektantka nawierzchni w firmie Libet S.A., oferującej produkty do aranżacji przestrzeni wokół domu oraz usługi projektowe. – Z naszego doświadczenia wynika, że częstą przyczyną niepowodzeń jest pośpiech oraz brak ogólnej koncepcji. Klient wie, jak chciałby zaaranżować przestrzeń, ale niestety ze względu na brak fachowej wiedzy, nie podchodzi do procesu projektowego holistycznie, a jedynie skupia się na wybranym elemencie, np. podjeździe, tarasie, patio. Na kolejnych etapach wykańczania budowy lub remontu okazuje się, że pod kostką brukową należało pociągnąć kable do ogrodowego oświetlenia albo wbudować odpływy dla wody deszczowej. Zdarza się także, że po montażu kostki brukowej lub co gorsza – w trakcie jej układania – na teren posesji wjeżdża bardzo ciężki sprzęt, montujący np. oczko wodne. Projektant z odpowiednią wiedzą pomoże nam nie tylko odpowiednio zaaranżować przestrzeń, ale także ustali właściwą kolejność prac i zapewni dobranie estetycznych, trwałych oraz dostosowanych do potrzeb materiałów.

fot. Libet S.A.

Niezastąpiona wiedza i doświadczenie

Przygotowując nowoczesne projekty kostki brukowej wokół domu, projektant bierze pod uwagę nasze upodobania i potrzeby, lecz także szereg dodatkowych czynników, o których w natłoku spraw remontowo-inwestycyjnych możemy czasem zapomnieć.

fot. Libet S.A.

– Zadanie projektanta nie ogranicza się do zaproponowania odpowiedniej, spójnej stylistyki – wyjaśnia Anna Jegier z Libet. – Specjalista uwzględnia wszystkie informacje, dzięki którym koncepcja zaowocuje stworzeniem funkcjonalnej i trwałej przestrzeni wokół domu. Na pierwszym miejscu są oczywiście życzenia i wizja klienta. Mogą one jednak ulec pewnym modyfikacjom, wprowadzonym na podstawie analizy dodatkowych faktów. Istotne są m.in. warunki gruntowe i ukształtowanie terenu działki, wpływające na usytuowanie poszczególnych stref, zakres prac wykonawczych, konieczność tworzenia określonej podbudowy, murów oporowych czy systemów odprowadzania wody. Nie bez znaczenia jest nasłonecznienie poszczególnych zakątków, które może decydować np. o lokalizacji terenów zielonych. Projektant bierze pod uwagę także aktualne przepisy dotyczące np. minimalnego udziału powierzchni biologicznie czynnych.

fot. Libet S.A.

Nowoczesne projekty kostki brukowej wokół domu w pakiecie z produktami

Oferowane przez firmę LIBET S.A. usługi projektowe dostępne są dla klientów w wybranych Punktach Sprzedaży Libet Platinium.

– Proponowana przez nas usługa wyróżnia się komfortowym połączeniem wsparcia projektowego z ofertą produktową – wyjaśnia Anna Jegier. – W naszych Punktach Sprzedaży Libet Platinium odbiorcy mogą nie tylko spotkać się z projektantem, ale też przyjrzeć się z bliska wybranym modelom kostki brukowej, dotknąć je, poznać fakturę, zobaczyć kolory w świetle dziennym, dopasować inne elementy zabudowy, dzięki którym powstanie kompleksowa aranżacja. Kompletując cały asortyment w jednym miejscu i ustalając jednocześnie szczegóły współpracy projektowej, oszczędzamy dużo czasu i wątpliwości towarzyszących zazwyczaj podejmowaniu decyzji. W każdym z wybranych Punktów Sprzedaży Libet Platinium możemy podjąć współpracę z projektantem, który zapewni nam indywidualne wsparcie i przygotuje dostosowaną do naszych potrzeb koncepcję aranżacji przestrzeni.

fot. Libet S.A.

Projekt z wizytą u klienta lub zdalnie

Różni odbiorcy mają różnorodne potrzeby, dlatego firma Libet S.A. przygotowała dwie możliwości tworzenia aranżacji u klientów. Projektant może oczywiście odwiedzić posesję osobiście i dokonać odpowiednich pomiarów, ale możliwe jest także przygotowanie nowoczesnego projektu kostki brukowej wokół domu całkowicie zdalnie!

– Usługę zdalnego projektowania przeprowadzamy na podstawie wymiarów i materiałów przesłanych przez klienta – mówi Adam Rogoża z PCMB Kostka Premium prowadzącej Punkty Sprzedaży Libet Platinium w Wałczu i Pile. – Ta opcja jest niezwykle popularna wśród zabieganych inwestorów, którzy ze względu na swoją pracę, tryb dnia lub inne obowiązki po prostu nie mają czasu spotkać się ze specjalistą na swojej posesji. Nie zapominajmy, że usługa zdalnego projektowania stała się także ogromnym hitem w dobie pandemii. Zapewnia ona w pełni profesjonalną obsługę z szybką komunikacją (telefoniczną lub mailową) bez potrzeby osobistego kontaktu. Doskonale rozumiemy różnorodne potrzeby naszych odbiorców i dlatego oferujemy te dwa kierunki współpracy. Na wybór wygodnego wariantu wpływają oczywiście takie czynniki, jak kształt, wielkość działki, kompleksowość projektu, a także możliwości pomiarowe klienta. Chętnie pomożemy zarówno w zakresie samego projektu, jak też wskazania odpowiedniego pakietu usługi, jeśli odbiorca nie jest pewien, z jakiego wolałby skorzystać.

fot. Libet S.A.

Wizualizacja to klucz

Kolejną cechą profesjonalnego projektu jest oczywiście graficzne przedstawienie samej koncepcji, dokładnie zwymiarowane na potrzeby wykonawcy, ale też estetyczne i przejrzyste dla odbiorcy.

– Rysunki i wizualizacje 2D lub 3D to zdecydowanie jeden z najistotniejszych aspektów profesjonalnego projektu – tłumaczy Anna Jegier z Libet. – Wizualizacja w odpowiedniej skali pozwala nam przekonać się, czy np. kształty ścieżek oraz wielkość podjazdu lub opaski wokół budynku, są dokładnie takie, jak chcieliśmy. Drugą kwestią jest estetyka. Przygotowując ekskluzywne projekty kostki brukowej wokół domu dla naszych klientów, wielokrotnie pomogliśmy im przekonać się, czy dana aranżacja pasuje do koncepcji całego ogrodu oraz architektury budynku. Pamiętajmy, że modyfikacje na papierze lub w programie komputerowym są szybsze, tańsze i mniej kłopotliwe niż nagła zmiana planów w trakcie układania już zakupionej kostki brukowej na naszej posesji.

fot. Libet S.A.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie:
www.libet.pl

Punkty Sprzedaży Libet Platinium oferujące usługę projektową:
Punkty sprzedaży

PCMB Libet Kostka Premium

53-633 Wrocław, ul. Kazimierza Michalczyka 5, woj. dolnośląskie
tel. +48 (71) 33 51 101,


Liczba odwiedzin: 1739 | Data publikacji: 2021-03-31

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Jak wybrać nowoczesne płyty na balkon i taras, by uzyskana...
Zadbany, starannie wykończony podjazd czy plac przed...
Stworzenie solidnego podłoża z betonowych kostek lub...
Niezastąpiona w codziennym użytkowaniu, funkcjonalna i estetyczna,...
14.05.2021 | Oświetlenie
Nowoczesne oświetlenie zewnętrzne to doskonałe dopełnienie przydomowej...
Brak pomysłu na spójną z otoczeniem, piękną...
Dwa lata – na tyle czasu otrzymujemy...
Opaski, podjazdy, ścieżki i tarasy z kostki...
Firma Weranto oferuje profesjonalne usługi układania kostki...
Panujący aktualnie trend, pozwalający na wszechstronne wykorzystanie...
27.04.2018 | Artykuły ogrodnicze
Obrzeża ogrodowe to nowoczesny, praktyczny i estetyczny...
27.10.2017 | Posadzki przemysłowe
Czy istnieje nawierzchnia, którą można stosować zarówno...
W miesiącach letnich ogród i taras stają...
01.10.2013 | Beton
Technologia prefabrykacji jest znana w polskim budownictwie...
Lato sprzyja pracom w ogrodzie, który w...
Ogradzanie nieruchomości to często jeden z pierwszych...
28.10.2020 | Beton
Jak łatwo zbudować solidne schody zewnętrzne? Odpowiedź...
Ogrodzenia betonowe to przede wszystkim ponadczasowa estetyka,...
21.02.2020 | Galanteria ogrodowa
W ostatnich latach beton architektoniczny stał się...
Ogrodzenia betonowe łupane to nowoczesny sposób na...
09.02.2018 | Galanteria ogrodowa
Zbliża się wiosna i już za moment...
14.12.2016 | Galanteria ogrodowa
Elegancja czy komfort? Krótkotrwałe, spektakularne piękno czy...
13.12.2016 | Systemy budowlane
Nawet budowlańcy najbardziej przywiązani do konstrukcji murowych...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. wielkopolskie
woj. lubuskie
woj. mazowieckie
woj. pomorskie
woj. małopolskie
woj. wielkopolskie
woj. dolnośląskie

Słowa kluczowe: nowoczesne projekty kostki brukowej wokół domu, ekskluzywne projekty kostki brukowej wokół domu, libet, kostka brukowa libet, producent libet, producent kostki brukowej libet, wysokiej jakości kostka brukowa, elementy betonowe, elementy betonowe libet,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy