Rusztowania przemysłowe

Kompleksowe usługi w zakresie rusztowań w przemyśle i budownictwie

Multiserwis Oddział RUSZTOWANIA PRZEMYSŁOWE w Ostrzeszowie to lider na rynku montażu rusztowań przemysłowych w Polsce. Zajmuje się zarówno świadczeniem usług związanych z montażem / demontażem oraz wynajmem, jak i wyszukiwaniem oraz szkoleniem pracowników niezbędnych do tego procesu. Ma także wpływ na poprawę bezpieczeństwa i techniki rusztowaniowej dzięki uczestnictwie w pracach Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań.

Zanim firma Multiserwis przejęła Oddział w Ostrzeszowie, działał on pod szyldem BIS Plettac. Już wtedy poziom świadczonych przez firmę usług powodował, że była ona jedną z najistotniejszych i najprężniej rozwijających się w branży. Od 1991 roku, kiedy rozpoczynała swoją działalność, zapotrzebowanie na nowoczesne systemy rusztowań w Polsce bardzo wzrosło. Dzięki dynamicznemu rozwojowi przedsiębiorstwa dziś zajmuje się ono profesjonalnym montażem rusztowań przemysłowych nie tylko w kraju, ale i w całej Europie.

 

Fot. Centrum Kongresowo - Sportowe Arłamów

Dla kogo rusztowania przemysłowe?
Rusztowania stosowane w przemyśle mają szeroki zakres zastosowań, z tego powodu firma stosuje system modułowy. Takich rusztowań używa się nie tylko w szeroko rozumianym przemyśle budowlanym, ale także chemicznym, drzewnym, spożywczym, farmaceutycznym, energetycznym, cementowym i metalurgicznym. Znajdują one również zastosowanie np. podczas montażu przewodów elektroenergetycznych (pełnią funkcję ochronną), realizacji konstrukcji podporowych, przekryć zimowych i budowie tymczasowych hal z elementów rusztowań itp. Bez rusztowań modułowych nie powstaną także stocznie, oczyszczalnie ścieków czy spalarnie śmieci. W trakcie trwania takich kontraktów firma z branży rusztowań sprostać musi każdym potrzebom Klienta, nawet tym najbardziej wyrafinowanym i najtrudniejszym do realizacji. Multiserwis nie boi się nietypowych skomplikowanych, stanowiących wyzwanie rozwiązań konstrukcyjnych. Dzięki zastosowaniu rusztowań modułowych możliwe jest uzyskanie odpowiedniej stabilności, a co za tym idzie: zachowania niezbędnych standardów bezpieczeństwa i komfortowego wykonywania pracy na rusztowaniach. Nasze rusztowania zostały użyte między innymi do stworzenia Siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach i warszawskich Złotych Tarasów.

 

 

Fot. Elektrownia Turów

Rusztowania przemysłowe – Multiserwis zna Twoje potrzeby
Multiserwis Rusztowania Przemysłowe to serwis profesjonalnych usług od A do Z. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży i ciągłemu rozwojowi może zagwarantować kompleksowy pakiet usług najwyższej jakości: od planowania poprzez projektowanie, dostawę, montaż i demontaż rusztowań. Firma rozumie potrzeby Klientów i stawia je na pierwszym miejscu – dlatego korzystając z usług Multiserwis, nie trzeba martwić się w przypadku konieczności nagłej zmiany części konstrukcji. Działający całą dobę serwis rusztowaniowy nieustannie pracuje nad dostosowaniem konstrukcji rusztowań do bieżących potrzeb ich użytkowników i zrealizowaniem ich pomysłów w sposób odpowiedzialny i skuteczny.

Z technologią za pan brat
Bez starannie i przepisowo opracowanej dokumentacji technicznej nie sposób pójść dalej z kolejnymi etapami realizacji. Dlatego firma kładzie szczególny nacisk na to, aby nadzór nad pracami montażowymi i demontażowymi prowadzony był w sposób rzetelny. Cała dokumentacja, łącznie z wszelkimi planami montażu rusztowań oraz obliczeniami statycznymi, powstaje przy użyciu zaawansowanego oprogramowania do projektowania konstrukcji budowlanych: SCIA Engineer lub Autodesk Robot Structural Analysis.

 

 

Fot.  Złote Tarasy i Centrum Kongresowo - Sportowe Arłamów

Autodesk Robot Structural Analysis to jeden z najlepszych dostępnych obecnie na rynku zestawów narzędzi do modelowania, wykonywania obliczeń i analizy obiektów budowlanych, umożliwiających zbadanie liniowych i nieliniowych zachowań konstrukcji wszelkiego typu oraz upewnienie się (jeszcze na etapie projektowania), że dana konstrukcja wytrzyma szacowane obciążenia. Z kolei SCIA Engineer to zaawansowane oprogramowanie do analizy mechaniki konstrukcji budowlanych, z powodzeniem wykorzystywane przez konstruktorów w ponad 50 krajach. Cała dokumentacja rysunkowa rusztowań tworzona przez naszych profesjonalnych projektantów powstaje w programie AutoCAD. Dzięki użyciu najnowszych dostępnych technologii i oprogramowań, nie tylko zapewniamy naszym Klientom dostęp do szerokiej gamy usług dodatkowych i niedostępnych przedtem możliwości, ale i dbamy o bezpieczeństwo i solidność na każdym etapie powstawania projektu.

Solidni jak nasze rusztowania przemysłowe
Wyznawane przez naszą firmę zasady określić można przy pomocy skrótu HSEQ, w którym każda z liter oznacza inną z najważniejszych przyświecających nam wartości. Takie wartości, a także nadrzędne cele, jakie przed sobą stawiamy, to: Health, czyli Zdrowie, Safety – Bezpieczeństwo, Environment – Środowisko oraz Quality, czyli Jakość.

 

Fot. Siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach

– Czujemy się odpowiedzialni za zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, dlatego cyklicznie organizujemy dla nich specjalistyczne szkolenia przypominające o zasadach bezpiecznej pracy na wysokości. Staramy się stworzyć takie warunki pracy, dzięki którym nie tylko życie, ale i zdrowie naszych pracowników nie będzie narażone na najmniejsze niebezpieczeństwo. Bezwypadkowa praca jest naszym najważniejszym priorytetem. Dążymy do realizacji tego celu poprzez szczegółowe i przemyślane zorganizowanie każdego ze stanowisk roboczych – mówi dyrektor branżowy firmy Multiserwis.

 

– Niemniej istotna jest dla nas długotrwała ochrona środowiska naturalnego, którą godzimy z jakością. Bez niej zadowolenie naszych Klientów, ale też nas samych, nie byłoby możliwe. Dlatego na bieżąco kontrolujemy przebieg wszystkich naszych procesów, starając się sprostać rosnącym wymaganiom i zawsze stawiając sugestie Klientów na pierwszym miejscu – dodaje pełnomocnik HSEQ.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie www.multiserwis.com.pl

47-300 Krapkowice, ul. Prudnicka 40 , woj. opolskie
tel. + 48 77 40 09 100÷101,


Liczba odwiedzin: 1668 | Data publikacji: 2019-04-04

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Bezpowrotnie minęły czasy, w których z braku...
31.10.2017 | Izolacje
Realizacja inwestycji przemysłowych to nie tylko prace...
W roku 1943 wybitny francuski architekt i...
Budownictwo mostowe wymaga rozwiązań, które dosłownie przetrwają...
10.10.2017 | Składy budowlane
Coraz częściej przy wyborze sprzętu budowlanego i...
Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowicach to...
09.01.2022 | Rusztowania
Zadaszenia tymczasowe, szalunki ścienne lekkie, rusztowania, dźwigary...
02.03.2021 | Rusztowania
Deskowania ULMA to wydajność, wszechstronność, bezpieczeństwo, a...
21.10.2020 | Rusztowania
Firma Instant Polska to niezawodny i ceniony...
26.06.2020 | Drabiny
Rusztowania i drabiny KRAUSE to na rynku...
02.09.2019 | Rusztowania
Metoda nawisowa to idealne rozwiązanie do budowy...
21.02.2019 | Rusztowania
Dla zachowania pełnego bezpieczeństwa na budowie niezbędne...
04.10.2018 | Rusztowania
Szalunki budowlane są niezbędne przy wznoszeniu obiektów...
08.03.2018 | Rusztowania
XXI wiek to era wieżowców. Drapacze chmur...
02.12.2016 | Rusztowania
Obiekty budowlane o nieregularnym kształcie, w których...
30.09.2013 | Rusztowania
Stale zwiększa się liczba prowadzonych robót w...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. mazowieckie
woj. dolnośląskie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie

Słowa kluczowe: rusztowania przemysłowe, multiserwis, dla kogo rusztowania przemysłowe
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy