Jaka pompa obiegowa do c.o.?
Aby dobrać optymalny model pompy Wilo-Yonos PICO 2.0 do potrzeb użytkownika, wystarczy skorzystać z aplikacji Doradca Wilo dostępnej na smarfony. Za pomocą pytań o szczegółowe parametry instalacji aplikacja wskaże, na którym modelu pompy powinniśmy skupić swoją uwagę. To prosty i pewny sposób, nie wymagający wyjścia z domu.

Co wyróżnia pompę Wilo-Yonos PICO 2.0?
Wilo-Yonos PICO to nowa generacja najpopularniejszych w Polsce pomp obiegowych do instalacji grzewczych i chłodniczych. Nowy design oraz ustawienia sprawiają, że montaż oraz regulacja są jeszcze bardziej przyjazne dla użytkowników.

Wilo-Yonos PICO 2.0 to bezdławnicowa pompa obiegowa z przyłączem gwintowanym, z silnikiem o najwyższej sprawności, synchronicznym w technologii ECM, odpornym na prąd przy zablokowaniu i ze zintegrowanym elektronicznym układem regulacji wydajności do bezstopniowej regulacji różnicy ciśnień. Pompa do centralnego ogrzewania została wyposażona w funkcję automatycznego odblokowywania się. Przeznaczona jest do wszystkich wodnych systemów grzewczych i klimatyzacyjnych, nawet tych z glikolowym wymiennikiem ciepła.

 

wilo wilofot. Wilo

 

Łatwy montaż
Szereg nowoczesnych rozwiązań sprawia, że montaż tej pompy jest prosty i szybki, więc mało kosztuje. Nowa, niezwykle kompaktowa budowa pomp oraz korpus hydrauliczny w wymiarze starych pomp stałoobrotowych typu Wilo-Star-RS sprawiają, że niemal zawsze wymiana starej pompy na nową jest banalnie prosta. Dostęp do śrub montażowych od frontu pompy poprawia dodatkowo wygodę i szybkość montażu. Ponadto, projektanci zadbali o niewielkie wymiary pompy, a tym samym zapewnili więcej możliwości jej montażu. Znane z poprzedniego modelu pomp Wilo rozwiązanie wtyczki Wilo-Konektor pozwala na podłączenie pompy do sieci elektrycznej bez konieczności użycia narzędzi.

Ultrałatwa obsługa pompy
To, co dla użytkownika ma największe znaczenie, to obok wydajności obsługa urządzenia. To z nią zmagamy się na co dzień, a skomplikowana obsługa potrafi naprawdę uprzykrzyć życie. Na szczęście pompy obiegowe do c.o. Wilo-Yonos PICO 2.0 mają intuicyjną obsługę.

Jeśli pompa ma zastosowanie do ogrzewania grzejnikowego, należy wybrać pole niebieskie, znajdujące się po lewej stronie pokrętła. W zależności od ilości grzejników do zasilenia i zastosowanego modelu pompy, należy wybrać odpowiednio mały, średni bądź duży domek na interfejsie pompy.

Jeśli pompa ma zastosowanie w instalacji ogrzewania podłogowego, należy wybrać przy pomocy zielonego pokrętła pola po prawej stronie, oznaczone kolorem żółtym. Także tutaj istnieje prosta zależność pomiędzy powierzchnią grzewczą podłogi, a zastosowanym modelem pompy, która wpływa na wybór odpowiednio małego, średniego bądź dużego domku na interfejsie pompy.

Przy wymianie pompy stałoobrotowej na pompę nowej generacji Wilo-Yonos PICO 2.0 można zastosować także jeden z 3 biegów stałej prędkości, oznaczonych na interfejsie kolorem szarym. Prościej się nie da!

Wilo – postaw na jakość!
Firma Wilo jest jednym z wiodących producentów pomp i systemów pompowych do ogrzewnictwa, klimatyzacji, wentylacji, zaopatrzenia w wodę, odprowadzania i oczyszczania ścieków. Ta firma to synonim niemieckiej jakości i tradycji inżynierskiej. Pompy Wilo są nowoczesne, sprawne, wydajne i proste w obsłudze – idealne do każdego domu!

Z pełną ofertą firmy Wilo można zapoznać się na stronie www.wilo.pl

05-506 Lesznowola, ul. Jedności 5 , woj. mazowieckie
tel. 22 702 61 61,