Jeszcze kilkanaście lat temu w polskich domach królowały masywne żeliwne grzejniki żebrowane, pomalowane farbą olejną, niewydajne i szpecące połowę ściany. Na szczęście ten relikt minionej epoki sukcesywnie wypierany jest przez nowoczesne, dużo wydajniejsze, mniejsze i przede wszystkim o wiele bardziej ciekawe grzejniki. Firma Instal – Projekt ma w swojej ofercie niemal nieograniczony wybór wzorów, kolorów, rozmiarów i mocy grzejników. Ciekawą alternatywą dla standardowych grzejników są grzejniki dekoracyjne, takie jak Afro New, Indivi New, Inventio czy Tubus.

 

stylowe grzejniki instal projektFot. INSTAL – PROJEKT, grzejnik c.o. Slim

 

Afro New – smukły i elegancki
W grzejniku Afro New to  użytkownik sam decyduje o jego parametrach: wysokości, szerokości, ilości członów. Ten modułowy grzejnik składa się ze smukłych, pionowych profili, połączonych w prosty i elegancki sposób. Dzięki temu z łatwością można go dopasować do każdego, nawet najbardziej nietypowego wnętrza. Może być – w zależności od potrzeb – wąski i wysoki lub krótki i szeroki. Zawsze dokładnie taki, jak potrzeba.  Te cechy dają dużą swobodę w aranżowaniu nawet najbardziej wymagających wnętrz. W wersji Afro New X grzejnik ten zyskuje podwójną moc grzewczą, dzięki zastosowaniu dodatkowego rzędu profili z tyłu grzejnika. Dostępny w ok. 40 kolorach, będzie użyteczną ozdobą każdego wnętrza.

 

stylowe grzejniki instal projektFot. INSTAL – PROJEKT, grzejnik c.o. Afro New

 

Indivi New – wyjątkowy i praktyczny
Jeśli jakiś grzejnik można nazwać wielofunkcyjnym, to z pewnością będzie to grzejnik Indivi New. Duży, płaski ekran z szyby z czarnego szkła sprawia, że model ten przylega do ściany i elegancko wpasowuje się w przestrzeń, nie zajmując dodatkowego miejsca. Czarna szyba kryje w sobie wiele niespodzianek, przydatnych zwłaszcza w łazience czy kuchni: ekran grzejnika to odpowiednie miejsce na codzienne notatki! Dzięki specjalnemu, zmywalnemu mazakowi możemy po niej swobodnie pisać. Indivi New dostępny jest również w wersji z białą szybą, która nadaje wnętrzu subtelnego wyrazu oraz z lustrem.

 

stylowe grzejniki instal projektFot. INSTAL – PROJEKT, grzejnik  c.o.  Indivi New

 

Inventio – ogrzeje nawet największe pomieszczenie
Minimalizm i nieoczywista forma sprawiają, że grzejnik Inventio idealnie wpasuje się we wnętrza  wymagające niestandardowych rozwiązań. To dobra propozycja do dużych, eleganckich pomieszczeń, które potrzebują odpowiedniego wykończenia – grzejnik Inventio może być z powodzeniem przysłowiową „kropką nad i”, detalem decydującym o całości. Zwłaszcza że jego powierzchnia może być pomalowana jednym z ok. 40 kolorów palety Instal – Projekt, lub zadrukowana wybranym wzorem ekranu  wykończonym taflą szkła.

 

stylowe grzejniki instal projektFot. INSTAL – PROJEKT, grzejnik c.o. Inventio

 

Tubus – zaskakujące połączenie tradycji z nowoczesnością  
Miłośnicy oldschoolowych klimatów z pewnością docenią kolejną propozycję marki Instal – Projekt:  grzejnik Tubus. Żebrowana forma grzejnika nawiązuje do najpopularniejszych do niedawna grzejników żeliwnych, ale ich nowa jakość i wydajność zdecydowanie odbiega od ich poprzedników. Modułowa konstrukcja Tubusa opiera się na możliwości wybrania dowolnej ilości członów z przedziału od 2 do 45, w zależności od ich wysokości, mieszczącej się w przedziale od 16 cm do 2 m. Dzięki temu grzejnik można dopasować do każdego miejsca, w którym ma być zamontowany – może to być grzejnik dekoracyjny łazienkowy, ale także ozdoba salonu czy kuchni. Możliwości grzejnika Tubus zachęcają do kreatywnego aranżowania wnętrz. Jego klasyczny styl i elegancka forma sprawiają, że w każdym pomieszczeniu będzie wyglądał bardzo dobrze.

 

stylowe grzejniki instal projekt stylowe grzejniki instal projekt stylowe grzejniki instal projektFot. INSTAL – PROJEKT, grzejniki c.o.: fot.1  Tubus, fot.2  Indivi New, fot.3  Drada

 

Instal – Projekt – wysoka jakość i innowacyjność
Markę Instal – Projekt zna w Polsce każdy, kto chociaż raz stanął przed  potrzebą wyboru grzejników do domu, mieszkania czy firmy. Nietypowe kształty, duże gładkie powierzchnie to oblicze dzisiejszych grzejników tej marki. Dające się dostosować do każdego miejsca grzejniki modułowe czy elegancje i dekoracyjne grzejniki z ekranami doskonale sprawdzą się w każdej aranżacji, zwłaszcza, że w przypadku tej marki  wzornictwo w parze z najwyższą jakością.

Pełną ofertę marki Instal – Projekt prezentuje strona www.instalprojekt.com.pl

87-853 Kruszyn, Nowa Wieś, ul. Jana Pawła II 12 A, woj. kujawsko-pomorskie
tel. 542355905,