Gwarancja na panele fotowoltaiczne

Kompleksowość w standardzie

Spółka Revolt Energy na rynek dostawców fotowoltaiki wkroczyła szturmem, od razu plasując się na wysokiej pozycji. Współautorem tego sukcesu jest w znacznej mierze Blachotrapez, czyli firma-matka, będąca wiodącym dostawcą pokryć dachowych o renomie wykraczającej daleko poza granice Polski. Oprócz unikalnej oferty i kompleksowej obsługi klienta, Revolt Energy udziela tzw. Gwarancji Całkowitej na panele fotowoltaiczne i inne elementy instalacji. Na uwagę zasługuje fakt, że pojęcie to obejmuje wszystkie przypadki zgłoszeń, jakie mogą pojawić się ze strony klienta – co na naszym rynku wciąż niestety należy do rzadkości.

Poczucie bezpieczeństwa, pewność, że w sytuacjach awaryjnych nie zostaniemy z problemem sami… nie sposób oprzeć się wrażeniu, że w budowaniu długofalowych strategii biznesowych właśnie te czynniki są jednymi z najistotniejszych dla potencjalnych klientów. Dotyczy to może w szczególny sposób rynku fotowoltaiki, który w ostatnich latach jest najprężniej rozwijającym się sektorem OZE. Wzmożone zainteresowanie inwestycjami w energię słoneczną doprowadziło do sytuacji, w której popyt zaczął przekraczać podaż, a na europejskim – w tym również polskim rynku – powstało mnóstwo firm oferujących montaż instalacji fotowoltaicznych. Dziś produkty z Azji są już u nas standardem, często zresztą są to wyroby o świetnej jakości, ale i nastręczające pewne trudności w toku eksploatacji, dokładniej zaś – w procedurze reklamacyjnej. Bo choć teoretycznie gwarancja na panele fotowoltaiczne czy inne komponenty instalacji obowiązuje, to w praktyce wiele firm z branży fotowoltaiki odsyła swoich klientów bezpośrednio do producenta, czyli… np. do Chin, jeśli nie ma przedstawicielstwa w Polsce. A przecież w skład instalacji fotowoltaicznych, które mają służyć przez kilkadziesiąt lat, wchodzi wiele podzespołów – są to nie tylko panele, ale także inwertery, osprzęt, elementy konstrukcyjne. Zawsze istnieje ryzyko, że coś ulegnie uszkodzeniu, jednak pozostawiony sam sobie klient nie zawsze zdoła dotrzeć do producenta i zareklamować towar.

fot. Revolt Energy

Spółka Revolt Energy daje swoim klientom nie tylko pewność najwyższej klasy podzespołów, wytwarzanych przez renomowanych producentów, ale także gwarancję funkcjonowania w branży, popartą wieloletnią (ponad 50 lat!) obecnością na rynku firmy Blachotrapez. Budując na tak solidnych podstawach, przedsiębiorstwo może sobie pozwolić na to, aby zaoferować swoim klientom znacznie więcej niż dostawcy o nieugruntowanej pozycji. Co to właściwie oznacza?

fot. Revolt Energy

Gwarancja na panele fotowoltaiczne i nie tylko!

Firma Revolt Energy wprowadziła tzw. „Gwarancję Całkowitą”, dzięki czemu w sprawach wszelkich reklamacji, usterek czy wad sprzętu klienci będą się zwracać tylko i wyłącznie do pracowników firmy Revolt, którzy będą dla nich stroną zarówno do kontaktu, jak i do rozwiązania problemu. Jest to gwarancja nie tylko na panele fotowoltaiczne, ale także na każdy inny element instalacji, co daje klientom pewność, że nie zostaną odesłani do strony trzeciej, a także poczucie bezpieczeństwa i opieki ze strony zaufanego dostawcy.

Pod pojęciem „Gwarancji Całkowitej” kryje się jednak coś jeszcze. To także wydłużone terminy gwarancyjne na oferowany przez Revolt sprzęt – krok, na jaki pozwolić sobie mogą tylko ci, którzy są pewni oferowanego sprzętu i swoich dostawców.

Na produktywność paneli firma udziela aż 30 lat gwarancji, co oznacza, że po trzech dekadach pracy panele będą produkować prąd z minimum 80% wydajnością (na rynku standardem jest 25 lat). Z kolei gwarancja na panele fotowoltaiczne jako produkt wynosi aż 20 lat – podczas gdy rynkową normą jest 12 lat. Wreszcie, w odróżnieniu od konkurencyjnych firm, które udzielają 10 lat gwarancji na konstrukcję, Revolt Energy daje aż 15 lat.

fot. Revolt Energy

Fotowoltaika od „a” do „z”

Oczywiście długa gwarancja na panele fotowoltaiczne i inne elementy instalacji jest bardzo ważnym argumentem dla potencjalnych inwestorów, jednak podejmując decyzję o wyborze dostawcy, warto też wziąć pod uwagę inne czynniki. Revolt Energy jest modelowym przykładem świadczenia usług kompleksowo, co oznacza wsparcie udzielane klientowi od samego początku, a więc na etapie planowania instalacji, aż do opieki pomontażowej, serwisowej, audytowej i gwarancyjnej. Pracownicy firmy nie tylko doradzą w doborze najlepszych i najbardziej optymalnych komponentów, ale też pomogą uzyskać dofinansowanie.

fot. Revolt Energy

Revolt Energy proponuje nie tylko konkurencyjne ceny, ale także zatrudnia wykwalifikowaną kadrę fachowców – począwszy od kadry zarządzającej, która jest obecna na rynku od początku zaistnienia w Polsce fotowoltaiki, poprzez najlepszych dekarzy oraz doświadczone, certyfikowane ekipy monterskie.
W połączeniu z udzielaną przez firmę wieloletnią gwarancją na panele fotowoltaiczne, jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert, jakie możemy dziś znaleźć na rodzimym rynku.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.revoltenergy.eu

34-700 Rabka-Zdrój, ul. Kilińskiego 49a , woj. małopolskie
tel. +48 777 111 111,


Liczba odwiedzin: 237 | Data publikacji: 2021-07-26

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


20.07.2015 | Energia ekologiczna
Panele solarne na dachach domów mieszkalnych są...
08.06.2021 | Energia ekologiczna
Fotowoltaika to najszybciej rozwijający się sektor OZE...
30.03.2021 | Energia ekologiczna
Niezawodne, trwałe pokrycia dachowe – to pierwsze...
04.02.2021 | Energia ekologiczna
Inwestycja w odnawialne źródła energii (OZE) to...
04.11.2020 | Energia ekologiczna
Profesjonalne firmy i instalatorzy fotowoltaiki, oferując klientom...
15.09.2020 | Energia ekologiczna
Fotowoltaika na dachu bloku to rozwiązanie coraz...
10.08.2020 | Energia ekologiczna
Gdy szukamy najbardziej wydajnego, autonomicznego i opłacalnego...
22.07.2020 | Energia ekologiczna
Fotowoltaika Bruk-Bet Solar to rozwiązanie dla klientów...
27.05.2020 | Energia ekologiczna
Od jakiegoś czasu branża fotowoltaiczna przeżywa nieustanny...
W opinii społecznej firmy rodzinne cieszą się...
29.01.2020 | Energia ekologiczna
Malborska firma KDP jest znana ze swojego...
14.10.2019 | Energia ekologiczna
Wzrost cen energii, rozwój technologii, nowe przepisy...
30.05.2019 | Energia ekologiczna
Wydajne systemy fotowoltaiczne pozwalają wykorzystywać darmowe źródło...
07.09.2018 | Energia ekologiczna
Świat nie stoi w miejscu. Wykorzystywane od...
23.11.2016 | Energia ekologiczna
Prosty rachunek ekonomiczny jest czynnikiem, który w...
09.09.2021 | Energia ekologiczna
Panele fotowoltaiczne z montażem i dofinansowaniem, wsparcie...
14.07.2020 | Energia ekologiczna
Znaczny przyrost firm działających w branży fotowoltaiki...
15.09.2017 | Energia ekologiczna
Zasoby naturalne kurczą się gwałtownie, nic więc...
25.05.2017 | Piece, kotły
Trująca chmura smogu, która wisi nad naszymi...
Blachotrapez wprowadził do oferty gont blaszany JANOSIK...
Teoretycznie dachówki ceramiczne i cementowe tworzą pokrycie...
Choć pod sloganem, że stanie w miejscu...
Firma Glinmet, jeden z wiodących polskich producentów...
15.07.2021 | Altany, pergole
Ogrodzenia sztachetowe metalowe to funkcjonalne i estetyczne...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. mazowieckie
woj. pomorskie
woj. pomorskie
woj. lubelskie
woj. pomorskie
woj. warmińsko-mazurskie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. podkarpackie
woj. mazowieckie
woj. małopolskie
woj. mazowieckie

Słowa kluczowe: gwarancja na panele fotowoltaiczne, Ile gwarancji na panele fotowoltaiczne, blachotrapez, blacho trapez, blacho, trapez, blacha, dachówki, pokrycia dachowe, panele dachowe, elewacje, blachy z posypką, parapety, akcesoria dachowe, dachówka ceramiczna, revolt energy, revolt, fotowoltaika, energia odnawialna, energia ekologiczna,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy