Poczucie bezpieczeństwa, pewność, że w sytuacjach awaryjnych nie zostaniemy z problemem sami… nie sposób oprzeć się wrażeniu, że w budowaniu długofalowych strategii biznesowych właśnie te czynniki są jednymi z najistotniejszych dla potencjalnych klientów. Dotyczy to może w szczególny sposób rynku fotowoltaiki, który w ostatnich latach jest najprężniej rozwijającym się sektorem OZE. Wzmożone zainteresowanie inwestycjami w energię słoneczną doprowadziło do sytuacji, w której popyt zaczął przekraczać podaż, a na europejskim – w tym również polskim rynku – powstało mnóstwo firm oferujących montaż instalacji fotowoltaicznych. Dziś produkty z Azji są już u nas standardem, często zresztą są to wyroby o świetnej jakości, ale i nastręczające pewne trudności w toku eksploatacji, dokładniej zaś – w procedurze reklamacyjnej. Bo choć teoretycznie gwarancja na panele fotowoltaiczne czy inne komponenty instalacji obowiązuje, to w praktyce wiele firm z branży fotowoltaiki odsyła swoich klientów bezpośrednio do producenta, czyli… np. do Chin, jeśli nie ma przedstawicielstwa w Polsce. A przecież w skład instalacji fotowoltaicznych, które mają służyć przez kilkadziesiąt lat, wchodzi wiele podzespołów – są to nie tylko panele, ale także inwertery, osprzęt, elementy konstrukcyjne. Zawsze istnieje ryzyko, że coś ulegnie uszkodzeniu, jednak pozostawiony sam sobie klient nie zawsze zdoła dotrzeć do producenta i zareklamować towar.

fot. Revolt Energy

Spółka Revolt Energy daje swoim klientom nie tylko pewność najwyższej klasy podzespołów, wytwarzanych przez renomowanych producentów, ale także gwarancję funkcjonowania w branży, popartą wieloletnią (ponad 50 lat!) obecnością na rynku firmy Blachotrapez. Budując na tak solidnych podstawach, przedsiębiorstwo może sobie pozwolić na to, aby zaoferować swoim klientom znacznie więcej niż dostawcy o nieugruntowanej pozycji. Co to właściwie oznacza?

fot. Revolt Energy

Gwarancja na panele fotowoltaiczne i nie tylko!

Firma Revolt Energy wprowadziła tzw. „Gwarancję Całkowitą”, dzięki czemu w sprawach wszelkich reklamacji, usterek czy wad sprzętu klienci będą się zwracać tylko i wyłącznie do pracowników firmy Revolt, którzy będą dla nich stroną zarówno do kontaktu, jak i do rozwiązania problemu. Jest to gwarancja nie tylko na panele fotowoltaiczne, ale także na każdy inny element instalacji, co daje klientom pewność, że nie zostaną odesłani do strony trzeciej, a także poczucie bezpieczeństwa i opieki ze strony zaufanego dostawcy.

Pod pojęciem „Gwarancji Całkowitej” kryje się jednak coś jeszcze. To także wydłużone terminy gwarancyjne na oferowany przez Revolt sprzęt – krok, na jaki pozwolić sobie mogą tylko ci, którzy są pewni oferowanego sprzętu i swoich dostawców.

Na produktywność paneli firma udziela aż 30 lat gwarancji, co oznacza, że po trzech dekadach pracy panele będą produkować prąd z minimum 80% wydajnością (na rynku standardem jest 25 lat). Z kolei gwarancja na panele fotowoltaiczne jako produkt wynosi aż 20 lat – podczas gdy rynkową normą jest 12 lat. Wreszcie, w odróżnieniu od konkurencyjnych firm, które udzielają 10 lat gwarancji na konstrukcję, Revolt Energy daje aż 15 lat.

fot. Revolt Energy

Fotowoltaika od „a” do „z”

Oczywiście długa gwarancja na panele fotowoltaiczne i inne elementy instalacji jest bardzo ważnym argumentem dla potencjalnych inwestorów, jednak podejmując decyzję o wyborze dostawcy, warto też wziąć pod uwagę inne czynniki. Revolt Energy jest modelowym przykładem świadczenia usług kompleksowo, co oznacza wsparcie udzielane klientowi od samego początku, a więc na etapie planowania instalacji, aż do opieki pomontażowej, serwisowej, audytowej i gwarancyjnej. Pracownicy firmy nie tylko doradzą w doborze najlepszych i najbardziej optymalnych komponentów, ale też pomogą uzyskać dofinansowanie.

fot. Revolt Energy

Revolt Energy proponuje nie tylko konkurencyjne ceny, ale także zatrudnia wykwalifikowaną kadrę fachowców – począwszy od kadry zarządzającej, która jest obecna na rynku od początku zaistnienia w Polsce fotowoltaiki, poprzez najlepszych dekarzy oraz doświadczone, certyfikowane ekipy monterskie.
W połączeniu z udzielaną przez firmę wieloletnią gwarancją na panele fotowoltaiczne, jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert, jakie możemy dziś znaleźć na rodzimym rynku.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.revoltenergy.eu

34-700 Rabka-Zdrój, ul. Kilińskiego 115, woj. małopolskie
tel. +48 777 111 111,