Sollab FotowoltaikaAdres firmy:
80-180 Gdańsk,
ul. Aliny Pienkowskiej 31,
woj. pomorskie

Obszar działania:
Trójmiasto i okolice

Kontakt:
tel. +48 608 435 001
Email: [email protected]
WWW: sollab.pl

Sollab Fotowoltaika

O firmie


Misją firmy jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie doradztwa, sprzedaży i wykonania instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, ładowarek elektrycznych oraz folii grzewczych. Stawiamy na sprawdzone i ekologiczne rozwiązania, które pozwalają naszym klientom na niezależność energetyczną oraz są korzystne dla środowiska naturalnego. Nasze działania oparte są o zrównoważony rozwój oraz poszanowaniu dla natury, w trosce o lepszą i bardziej ekologiczną przyszłość.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Dbamy o najwyższy standard usług, od doboru instalacji fotowoltaicznej, poprzez montaż systemu, aż po serwis i opiekę posprzedażową. Szukamy najkorzystniejszych rozwiązań. Dbamy, aby każdy komponent naszych instalacji charakteryzował się niezawodnością oraz najwyższą jakością. W tym celu współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami i producentami. Stawiamy na nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Nasze instalacje zapewniają niezależność energetyczną i oszczędności, są też całkowicie bezpieczne dla środowiska.

Więcej na stronie www.sollab.pl

Co znajdziemy w ofercie firmy Sollab?

– Pomoc w uzyskaniu dofinansowania – jest to doskonała opcja dla tych, którzy obawiają się pogubienia w gąszczu niezliczonych dokumentów i z rozmaitych programów dofinansowań chcą wybrać najbardziej opłacalne rozwiązanie dla siebie. Pracownicy Sollab zajmują się wszystkimi formalnościami związanymi ze składaniem wniosku o dotację.

– Projekt instalacji – właściwy dobór instalacji musi uwzględnić wiele kwestii – począwszy od wymiarów dachu, poprzez jego ekspozycję na strony świata, na indywidualnym zapotrzebowaniu energetycznym mieszkańców budynku kończąc. Firma Sollab każdą instalacje wykonuje w oparciu o wieloaspektową analizę indywidualnych warunków.

– Montaż instalacji – Sollab od wielu lat współpracuje z wiodącymi producentami z branży fotowoltaicznej. Klientom firmy daje to pewność, że instalacja powstanie na bazie sprawdzonych komponentów, objętych wieloletnią gwarancją.

– Opieka serwisowa po zakończeniu inwestycji – Sollab obejmuje swoich klientów profesjonalną opieką serwisową. Firma oferuje wsparcie w przypadku jakichkolwiek trudności w toku eksploatacji.

Wykonywane przez Sollab instalacje fotowoltaiczne działają bezobsługowo. Możliwość monitorowania ich pracy za pomocą aplikacji w smartfonie daje możliwość kontroli nawet z odległych zakątków ziemi.

Magazyny energii

Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom rynku, Sollab oferuje także zaawansowane magazyny energii, łączące w sobie zalety falowników ON-GRID i OFF-GRID. Nowoczesne falowniki hybrydowe pozwalają na współpracę z magazynem energii zarówno w warunkach zasilania z sieci, jak i w sytuacji zaniku.

Montaż pomp ciepła i folii grzewczych

Firma zajmuje się również montażem pomp ciepła, które w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną pozwalają na zredukowanie kosztów energetycznych. Urządzenia wiodących na rynku dostawców, w połączeniu z fachową obsługą i profesjonalnym montażem, wykonywanym przez wykwalifikowaną kadrę Sollab pozwalają dopasować produkt spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W ofercie firmy znajdują się także folie grzewcze działające na podczerwień, będące obecnie jednym z najnowocześniejszych rozwiązań w technice grzewczej. Dzięki temu, że najpierw ogrzewają powierzchnie bezpośrednio przylegające do folii, a ciepło stopniowo jest oddawane do otoczenia, osoby przebywające w pomieszczeniu bardzo szybko odczuwają komfort termiczny. Różne możliwości montażu (ściany, podłogi, sufity) sprawiają z kolei, że to rozwiązanie sprawdzi się również w bardzo niekonwencjonalnych zastosowaniach, gdzie liczy się każdy centymetr przestrzeni.

Ładowarki elektryczne i carporty

Idąc z duchem czasu, firma Sollab przygotowała też ofertę dla posiadaczy ekologicznych samochodów na prąd. Ładowarki samochodowe pozwalają uniezależnić się od publicznych stacji ładowania, a w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną stają się najlepszym sposobem na wykorzystanie darmowej energii czerpanej ze słońca. Oferta jest bardzo szeroka i obejmuje prostsze modele ładowarek, poprzez wersje z rozbudowanymi dodatkowymi funkcjami, jak np. dynamiczne przydzielanie mocy, moduły komunikacji WI-FI czy czytniki RFID.

Dodatkowo do posiadaczy samochodów kierowana jest też oferta carportów, które są świetną alternatywą dla tradycyjnych garaży.

Produkty i Usługi


• Fotowoltaika
• Pompy ciepła
• Magazyny energii
• Folie grzewcze
• Ładowarki do samochodów elektrycznych
• Carporty

Artykuły o tej firmie


21.07.2023 | Energia ekologiczna
Fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii – coraz...

Słowa kluczowe: sollab, energia ekologiczna, fotowoltaika, panele słoneczne, panele solarne, solary, panele, panele dachowe, energia ze słońca, tania energia, energia odnawialna, darmowa energia, tani prąd, prąd ze słońca,