Sol-Eko Kolektory Słoneczne Michał OlechAdres firmy:
24-204 Wojciechów,
Maszki18A,
woj. lubelskie


Kontakt:
tel. kom. 512 132 684
Email: [email protected]
WWW: sol-eko.pl

Sol-Eko Kolektory Słoneczne Michał Olech

O firmie


Sol-Eko – Ogrzewanie i energia odnawialna.

Sprawne, efektywne ogrzewanie to w naszym klimacie zasadniczy element odczuwania komfortu w mieszkaniach i domach. Niedogrzane lub przegrzane pomieszczenia mogą być utrapieniem dla właściciela nieruchomości. Dlatego instalację i serwis systemów grzewczych powinniśmy zlecać profesjonalistom. Szczególnie jeżeli w grę wchodzą również nowoczesne systemy odnawialnych źródeł energii. Jeżeli chcesz cieszyć się komfortem cieplnym i bezobsługowym ogrzewaniem domu powinieneś zwrócić uwagę na profesjonalne usługi w zakresie montażu i serwisu systemów grzewczych, które oferuje firma Sol-Eko z Lublina.

Firma Sol-Eko wybrała na swoją specjalizację dobór i montaż systemów kolektorów słonecznych oraz piecyków gazowych i pieców centralnego ogrzewania. Wśród wykonywanych usług znajdują się:

  • Wykonywanie instalacji centralnego ogrzewania (tradycyjne i podłogowe)
  • Modernizacja oraz wykonywanie instalacji gazowych
  • Wszelkiego rodzaju modyfikacja c.o. i hydrauliczne
  • Montaż kolektorów słonecznych, piece c.o., piecyki gazowe, kuchnie gazowe
  • Wykonywanie przyłączy gazowych
  • Wykonywanie przyłączy wodnych
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków
  • Profesjonalne odwodnienia budynków.

Kolektory słoneczne to ostatnio popularny sposób na pozyskiwanie taniej i ekologicznej energii. Wiadomo jednak, że zakup takiej instalacji wiąże się z wysokimi kosztami Jednak nie musimy się ich bać, ponieważ firma Sol-Eko proponuje swoim klientom, oprócz doradztwa i montażu pomoc w uzyskaniu dofinansowania z różnego rodzaju źródeł.

Firma Sol-Eko oferuje w tym zakresie profesjonalne doradztwo i fachowe wykonania. W swoim portfolio posiada urządzenia i akcesoria renomowanych marek takich jak: Hewalex, Galmet, Kospel,Junkers, Bosch, Termet.

Zasięgiem działania obejmuje obszar i okolice miejscowości: Puławy, Kraśnik, Janów Lubelski, Lublin, Lubartów, Świdnik, Biłgoraj, Krasnystaw, Łęczna, Opole Lubelskie.

Produkty i Usługi


Galeria


Artykuły o tej firmie


13.09.2023 | Energia ekologiczna
Aby cieszyć się jak największymi korzyściami z...

Słowa kluczowe: energia ekologiczna, fotowoltaika, panele słoneczne, panele energetyczne,