Sol-Eko Kolektory Słoneczne Michał OlechAdres firmy:
20-836 Lublin,
Kurantowa 6/71,
woj. lubelskie


Kontakt:
tel. kom. 512 132 684
Email: [email protected]

Sol-Eko Kolektory Słoneczne Michał Olech

O firmie


Sol-Eko – Ogrzewanie i fotowoltaika

Sprawne, efektywne ogrzewanie to w naszym klimacie zasadniczy element odczuwania komfortu w mieszkaniach i domach. Niedogrzane lub przegrzane pomieszczenia mogą być utrapieniem dla właściciela nieruchomości. Dlatego instalację i serwis systemów grzewczych powinniśmy zlecać profesjonalistom. Szczególnie jeżeli w grę wchodzą również nowoczesne systemy fotowoltaiczne. Jeżeli chcesz produkować tani prąd na własny użytek powinieneś zwrócić uwagę na profesjonalne usługi w zakresie montażu i serwisu systemów grzewczych oraz fotowoltaicznych, które oferuje firma Sol-Eko z Lublina.

Firma Sol-Eko wybrała na swoją specjalizację dobór i montaż systemów fotowoltaicznych oraz piecyków gazowych i pieców centralnego ogrzewania. Wśród wykonywanych usług znajdują się:

  • wykonywanie instalacji centralnego ogrzewania (tradycyjne i podłogowe)
  • wszelkiego rodzaju modyfikacja c.o. i hydrauliczne.
  • montaż kolektorów słonecznych, piece c.o., piecyki gazowe.

Panele fotowoltaiczne to ostatnio popularny sposób na pozyskiwanie taniej i ekologicznej energii. Wiadomo jednak, że zakup takiej instalacji wiąże się z wysokimi kosztami Jednak nie musimy się ich bać, ponieważ firma Sol-Eko proponuje swoim klientom, oprócz doradztwa i montażu pomoc w uzyskaniu dofinansowania z różnego rodzaju źródeł. Pokrywają one w znacznym stopniu wydatki związane z zakupem instalacji fotowoltaicznej.

Firma Sol-Eko oferuje w tym zakresie profesjonalne doradztwo i fachowe wykonania. W swoim portfolio posiada urządzenia i akcesoria renomowanych marek takich jak: Sol-Eko, Watt, Hewalex, piTERN.

Zasięgiem działania obejmuje obszar i okolice miejscowości: Puławy, Kraśnik, Janów Lub., Lublin, Lubartów, Świdnik, Biłgoraj, Krasnystaw, Łęczna, Opole Lubelskie.

Produkty i Usługi


GaleriaSłowa kluczowe: energia ekologiczna, fotowoltaika, panele słoneczne, panele energetyczne,