Długa lista zadowolonych klientów

KDP działa na rynku od końca 2016 roku. W tym czasie firma wykonała wiele instalacji, w różnych miastach Polski, takich m.in. Mikołów, Siemianowice, Czersk, Karsin czy też Suwałki. Mimo krótkiego okresu działalności przedsiębiorstwa, liczba wykonanych instalacji wynosi ponad 700!

Warto wspomnieć, że firma obsługuje zarówno mikroinslatacje w domach jednorodzinnych – o mocy 2 kW o 10 kW, jak też instalacje naziemne – o mocy ponad 40 kW. To oczywiście nie koniec oferty. Firma KDP jest otwarta na współpracę w zakresie najróżniejszych wyzwań i nietypowych realizacji. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz współpracy z największymi producentami paneli fotowoltaicznych, malborskie przedsiębiorstwo może obsłużyć nawet najbardziej wymagające inwestycje.

Sprzedaż oraz montaż

Firma KDP zajmuje się sprzedażą oraz kompleksowym montażem instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła, a także odpowiednich podzespołów. Pełną ofertę firmy można poznać na stronie internetowej w zakładce „sklep”. Wszystkie oferowane technologie to produkty wyłącznie najwyższej jakości, które instalowane są przez wykwalifikowanych monterów, z którymi współpracuje KDP.

To właśnie połączenie doskonałej jakości paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła wraz z dokładnym montażem jest gwarancją zadowolenia klientów firmy. Nie bez znaczenia jest także szybkość montażu. Wykonanie instalacji fotowoltaicznej oraz zgłoszenie jej do zakładu energetycznego wymaga jedynie 7 dni!

fot. KDP Invest

Rok 2020 zapowiada się pracowicie

Doskonała renoma firmy sprawiła, że już na początku 2020 roku znana była długa lista nadchodzących inwestycji. Przed KDP między innymi instalacja 313 systemów w Malanowie oraz 75 w Chełmży. Kolejni zainteresowani już się zgłaszają ze względu na niezwykle szybko rosnącą popularność fotowoltaiki w naszym kraju.

Czysty zysk

– Dziś już nikt nie ma wątpliwości, że inwestycja w panele fotowoltaiczne jest niezwykle opłacalna. W tym systemie energia słoneczna zamieniana jest bezpośrednio w energię eklektyczną. Pozwala to w prosty i skuteczny sposób zminimalizować koszty dla domów, firm i zakładów.

Co więcej, nadwyżkę wyprodukowanej energii możemy odsprzedawać do sieci energetycznej, a samą inwestycję, wraz z kosztami montażu, można odliczyć od podatku dochodowego. Warto pamiętać także o tym, że liczne dotacje ekologiczne oraz preferencyjne kredyty pozwalają korzystnie sfinansować tę inwestycję – wyjaśnia Daria Sierla, właściciel firmy KDP.

Wśród dotacji warto wspomnieć np. o programach: „Mój prąd” (dotacja na poziomie 5 tys. zł dla klientów indywidualnych), „Program Agroenergia” (dotacja dla gospodarstw rolnych – do 40 proc. kosztów inwestycji), „Program Czyste Powietrze” (kierowany do osób fizycznych).

fot. KDP Invest

– Pomagamy naszym obiorcom sfinansować inwestycję w panele fotowoltaiczne i oferujemy również niskooprocentowane pożyczki w bankach BNP Paribas i Mbank na okres 10 lat ze stałą ratą i RRSO na poziomie 3,5% dla klientów indywidualnych – dodaje Daria Sierla.

Opłacalność instalacji fotowoltaicznej można łatwo i szybko sprawdzić na stronie internetowej KDP, dzięki znajdującemu się tam kalkulatorowi.

Tylko najlepsze marki

Firma KDP współpracuje z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami modułów fotowoltaicznych oraz inwerterów z całego świata. W ofercie przedsiębiorstwa znajdziemy rozwiązania takich marek jak: QCells, Longi Solar, Sharp, LG, EXE Solar, Bruk Bet, MP Solar, Fronius, SMA, Growatt, Zeversolar, SolarEdge, Omniksol, SoFar, Afore. W zakresie pomp ciepła wybierać możemy pomiędzy technologiami m.in.: Hewalex, Mitsubishi, Viessmann, Ensol, Galmet.

Od II kwartału firma KDP będzie jedynym dystrybutorem w Europie modułów polskiej firmy Reysole.

Panele z gwarancją

W ofercie firmy znajdują się panele monokrystaliczne HALF CUT PERC o mocy 320 Wp. Cechują się one nowoczesnym designem, dużą efektywnością oraz długą żywotnością. Ta pewna technologia zapewnia sprawność instalacji, dlatego KDP oferuje aż 30 lat gwarancji na moduły fotowoltaiczne oraz 15 lat gwarancji na pozostałe elementy instalacji.

fot. KDP Invest

Certyfikaty i referencje

Na stronie internetowej firmy można zapoznać się z długą listą certyfikatów, potwierdzających udział w szkoleniach, autoryzacje oraz będących dowodem na rzetelność firmy.

Na swojej stronie firma KDP dzieli się także referencjami od różnych partnerów, które potwierdzają oraz omawiają przeprowadzone montaże. Klienci firmy zgodnie mówią o mniejszych rachunkach za prąd oraz ogromnej opłacalności inwestycji.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.kdpinvest.com

82-200 Malbork, ul. Boczna 7a, woj. pomorskie
tel. 573 003 757 , 573 003 758,