Zaufana jakość dźwięku i duża elastyczność

Mikrofony do sali konferencyjnej Sennheiser TeamConnect Ceiling zapewniają nie tylko doskonałe rozumienie mowy, ale i pozwalają mówcy na dużą elastyczność ruchu i pozycji. Wysokiej jakości wbudowane elektretowe kapsuły pojemnościowe gwarantują znakomitą jakość dźwięku, obejmując zasięgiem całą salę konferencyjną. Sennheiser TeamConnect Ceiling potrafi stale określać pozycję mówiącej osoby, bez konieczności wcześniejszego ręcznego konfigurowania stref. Dzięki temu w interakcji między osobami w sali konferencyjnej a zewnętrznymi uczestnikami spotkania żadne wypowiedziane słowo nie umknie uwadze słuchaczy. Mikrofon sufitowy Sennheiser daje możliwość trzech opcji montażu — podtynkowego, natynkowego i podwieszanego, dzięki czemu można bez problemu dostosować nagłośnienie do potrzeb konkretnej sali. Instalacja urządzenia nie nastręcza trudności – jest bardzo łatwa dzięki Power over Ethernet (PoE). Cechy te umożliwiają ustawienie mikrofonu przy jak najmniejszym nakładzie czasu i kosztów.

fot. Aplauz 

Mikrofon do sali konferencyjnej Sennheiser– nowoczesne rozwiązanie na miarę czasów

Integracja sprzętu jest niezależna od marki – mikrofony Sennheiser można z łatwością wykorzystać jako rozszerzenie dowolnej hybrydowej konfiguracji konferencyjnej. Są one certyfikowane do użytku w środowiskach Microsoft Teams, DingTalk, Tencent Meeting i Zoom. Precyzyjne ustawienia audio zapewniają maksymalną kontrolę. Zostały zaprojektowane tak, aby wykluczyć niepożądany hałas, a strefa priorytetowa wyróżnia jednego mówcę, podczas gdy TruVoicelift umożliwia znaczne wzmocnienie mowy w sali konferencyjnej. Dzięki temu mówca jest słyszany głośno i wyraźnie nawet z tyłu pomieszczenia. Co więcej, mikrofon do sali konferencyjnej Sennheiser można zintegrować z platformą sprzętowo-software’ową QSC Q-SYS. Q-SYS to zarządzana w chmurze platforma audio i wideo zbudowana w oparciu o nowoczesną architekturę IT.

Estetyczny design i bezpieczeństwo

Nie bez znaczenia są również wygląd oraz bezpieczeństwo użytkowania. Sennheiser TeamConnect Ceiling integruje się niemal niewidocznie z każdym pomieszczeniem dzięki swoim kształtom, opcjom montażu, wariantom kolorystycznym oraz opcji niestandardowego malowania lub oklejania winylem.

Bezpieczeństwo zapewnia interfejs kontrolny (SCC lub SSC), który jest zabezpieczony przez szyfrowanie komunikacji i uwierzytelnianie dostępu do sterowania i monitorowania TeamConnect.

fot. Aplauz 

Wideokonferencje i zdalna współpraca to już nie przyszłość – to teraźniejszość. Sale zbudowane w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak mikrofony do sali konferencyjnej Sennheiser TeamConnect Ceiling, w połączeniu z platformą do zarządzania transmisją audio i wideo – jak QSC Q-SYS – oferują najlepsze możliwe doświadczenia podczas udziału w spotkaniach.

Z całą ofertą firmy Sennheiser można zapoznać się na stronie: www.sennheiser.pl

05-092 Łomianki, ul. Graniczna 19, woj. mazowieckie
tel. +48 22 751 42 39,