W dzisiejszych czasach niemal każdy inwestor pracuje w pośpiechu, a swoją pracę opiera na nowoczesnych technologiach i rozwiązaniach mobilnych. Prawie każdy użytkownik komputera czy telefonu ma w nim dostęp do Internetu. Urządzenia te to często jego podstawowe narzędzia pracy. Służą także do załatwiania powszednich spraw, np. płacenia rachunków czy robienia zakupów. Zamawianie przez Internet to obecnie powszechna forma nabywania produktów. Kupujemy wiele rzeczy jak choćby ubrania, zabawki, produkty spożywcze. Dlaczego nie moglibyśmy zatem zamawiać materiałów budowlanych, np. stropów?

 

stropy.pl

 

Co jest istotne przy wyborze stropu?
Wybierając strop musimy zwrócić uwagę na jego funkcję przenoszenia obciążeń – własnego oraz ścian działowych. Strop nie może być zbyt ciężki. Jego ciężar będzie miał wpływ także na montaż – w zależności od niego należy zorganizować odpowiedni sprzęt i ilość pracowników potrzebną przy zamontowaniu konstrukcji.
Dobry strop to wytrzymały strop. Najlepsze są w stanie przenosić ciężar od 500kg do 4t na jednym m². Gwarantuje to bezpieczeństwo budynku i przebywających w nim osób.
Ponadto, istotny jest czas montażu i to, kiedy po zainstalowaniu stropu, będzie można rozpocząć kolejny etap prac budowlanych.
Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na takie parametry jak izolacyjność akustyczna oraz termoizolacja. Wysokiej jakości strop zapewni nam komfort akustyczny, nie pozwalając na przedostawanie się dźwięków z zewnątrz do wnętrza domu oraz między kondygnacjami budynku. Blokowanie hałasu jest niezwykle istotne nie tylko gdy mieszkamy przy ruchliwej ulicy, ale także nocą, gdy w domu panuje cisza i słychać pracę urządzeń instalacyjnych, np. szum klimatyzatora. Dlatego tak ważne jest, aby stropy skutecznie ograniczały przenoszenie się dźwięków. Dobry strop zatrzyma także ciepło w budynku, niwelując jego straty i zmniejszając jednocześnie koszty ogrzewania. Ilość ciepła, która „ucieka” z domu może wynosić nawet 30%. Dlatego inwestorzy poszukują rozwiązań energooszczędnych, które polepszą klasę energetyczną budynku. Odpowiednio dobrany strop o wysokiej termoizolacyjności, będzie rozwiązaniem efektywnym i ekonomicznym, gwarantując komfort cieplny przy minimalnych kosztach.

Porównaj produkty i wybierz najlepszy
Stropy.pl to pierwsza w Polsce strona internetowa, która oferuje swoim klientom dobór odpowiedniego stropu, a także jego wycenę i zamówienie. Każdy rodzaj stropu jest szczegółowo opisany, a opisy są opatrzone fotografiami, aby potencjalny klient mógł zobaczyć jak wygląda produkt – również w trakcie montażu.
Sam opis produktu i zdjęcia nie byłyby jednak wystarczające i dlatego twórcy strony poszli o krok dalej. Dzięki takiej zakładce jak Porównywarka stropów mamy możliwość analizy produktu pod kątem m.in. czasu montażu, wysokości konstrukcji, zawartości związków promieniotwórczych czy redukcji błędów wykonawczych, a następnie porównania go z innymi i wybrania najbardziej nam odpowiadającego.
Użytkownicy mają ponadto możliwość bezpośredniego porozumienia się z producentem, który działa w ich okolicy i złożenie zapytania o wycenę materiałów oraz natychmiastowego zamówienia ich.

 

stropy.pl

 

Zapytaj doradcę
Dostępny na stronie Wirtualny doradca pomoże nam wybrać odpowiedni strop, kiedy sami będziemy mieli z tym kłopoty. System przeprowadza użytkownika przez 12 pytań. Udzielając na nie odpowiedzi, poszukujący określa, co jest dla niego istotne w związku z kupnem, montażem stropu i przeprowadzeniem wszelkich prac budowlanych. Kiedy odpowiemy na wszystkie pytania, otrzymujemy propozycje stropów, które najbardziej odpowiadają naszym wymaganiom. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia konsumentowi podjęcie decyzji.  

Śledź to, co się dzieje w branży
Stropy.pl to także wiadomości z branży. Nowinki, ciekawostki i porady, dzięki którym odwiedzający mogą być na bieżąco z tym, co dzieje się aktualnie w sektorze produkcji i dystrybucji stropów. Czytelnik otrzymuje informacje o najciekawszych wydarzeniach z branży (targach, konkursach, projektach), a także zmianach w prawie budowlanym.

Prosto i przejrzyście
Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby pozwolić użytkownikom skupić się na tym, co jest najistotniejsze – na treści, parametrach i właściwościach poszczególnych stropów. Prosta, minimalistyczna szata graficzna pozwala na spokojne przeglądanie zawartości platformy, nie rozpraszając uwagi czytelnika – ilość zakładek została zredukowana do minimum. Dzięki przejrzystemu układowi z łatwością będziemy poruszać się po stronie i szybko odnajdziemy to, co nas interesuje.

Dzięki platformie stropy.pl klient nie musi już podróżować do biura sprzedawcy, aby zasięgnąć porady fachowców. Dokładnie takie same informacje uzyska siedząc przed ekranem własnego komputera. Taka forma jest niezwykle komfortowa dla inwestora. Dostępna na wszystkich urządzeniach mobilnych – tabletach i smartfonach, znacznie skraca czas poszukiwań niezbędnych materiałów. Formy doradztwa jak tabela porównawcza czy Wirtualny doradca dodatkowo skracają cały proces decyzyjny, pomagając w kupnie najwłaściwszego dla naszego domu stropu.