Odbojnice przemysłowe Rew-Ton

Bezpieczeństwo w cenie

W branży przemysłowej, kojarzonej zazwyczaj z potężną flotą maszyn i zaawansowanymi liniami produkcyjnymi, ogromną rolę grają też detale, elementy o relatywnie niedużych gabarytach, ale o wielkim znaczeniu. Świetnym przykładem mogą być odbojnice przemysłowe, które znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa w magazynach, halach produkcyjnych, a także na parkingach czy w garażach podziemnych, będąc odpowiedzią na coraz bardziej rygorystyczne wymogi BHP. Rozbudowaną gamę odbojnic przemysłowych w korzystnej cenie znajdziemy w ofercie firmy Rew-Ton.

Odbojnice przemysłowe – cena, którą warto zapłacić

Odbojnice przemysłowe: słupowe, narożne, liniowe, wózkowe, bramowe, wiszące – to elementy, na które rzadko zwraca się uwagę, jednak ich rola jest ogromna. Tego typu wyroby muszą być nie tylko doskonale widoczne (również po zapadnięciu zmroku), ale i solidnie wykonane, co zagwarantuje, że swoją funkcję będą pełnić dobrze i przez długi okres czasu.

Równie istotnym elementem jest cena odbojnic przemysłowych. Rew-Ton jako producent może zaoferować wyroby w konkurencyjnej cenie, co jednak nie oznacza najmniejszych ustępstw na rzecz jakości.

– Produkowane przez nas odbojnice przemysłowe zostały wykonane z rur i kształtowników stalowych. Są ocynkowane ogniowo i lakierowane proszkowo na kolor żółty, a ponadto mają czarne pasy z certyfikowanej folii odblaskowej. Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa, wszystkie produkty poddajemy badaniom, a ich wytrzymałość została sprawdzona przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego Laboratorium Badań Maszyn Roboczych I Górniczych – mówi Jan Paszkowski z firmy Rew-Ton.

fot. REW-TON

Odbojnice przemysłowe wykorzystywane są między innymi do ramp załadunkowych, a także w magazynach, zakładach produkcyjnych (do osłony maszyn), na parkingach i w garażach podziemnych, gdzie stosuje się je do wydzielania miejsc parkingowych. W magazynach za pomocą odbojnic przemysłowych można też np. wydzielić strefę ruchu pieszego.

Odbojnice przemysłowe do wielu zadań

W ofercie Rew-Ton najprostszym rodzajem odbojnic są odbojnice słupowe, wykonywane z rur stalowych grubościennych, lakierowane proszkowo na kolor żółty, z naklejonymi czarnymi pasami z certyfikowanej folii odblaskowej. Posiadają one otwory montażowe, co ułatwia instalację ich na miejscu docelowym, a rozbudowany wachlarz wysokości i średnic ułatwia dobór rozwiązania optymalnego w danych warunkach. Tego typu odbojnice przemysłowe produkowane są w wersji do przykręcania i do zabetonowania. W firmie Rew-Ton można się ponadto zaopatrzyć w kotwy stalowe przeznaczone do montażu odbojnic przykręcanych, co jeszcze bardziej usprawnia montaż.

Inną grupą produktów są barierki techniczne z poprzeczką, wykonane z rur. Są one produkowane w wersjach do przykręcania lub do zabetonowania i doskonale sprawdzają się jako elementy do wygradzania ciągów komunikacyjnych czy do ochrony maszyn. Rew-Ton oferuje tego typu odbojnice przemysłowe w wielu średnicach i wymiarach, w wersji narożnej czy z uchylnymi skrzydłami. Ponadto na życzenie może wyprodukować odbojnice na indywidualne zamówienie klienta. Barierki techniczne malowane są na kolor żółty i wyposażone w czarne pasy odblaskowe z folii.

fot. REW-TON

Do zabezpieczania ścian, urządzeń, traktów komunikacyjnych w powierzchniach produkcyjnych, magazynowych i sklepowych przeznaczone są z kolei odbojnice przemysłowe liniowe wykonane z rur o różnych średnicach i lakierowane proszkowo na kolor żółty. Podobnie jak barierki techniczne, mają one naklejone pasy z czarnej foli odblaskowej I-generacji. Posiadają one dwie stopy wykonane z blachy z czterema otworami montażowymi.

Do ochrony narożników dedykowane są odbojnice narożne (równoramienne i z różnymi ramionami). Służą one do zabezpieczenia ścian, urządzeń, traktów komunikacyjnych, słupów w powierzchniach produkcyjnych, magazynowych i sklepowych. Posiadają stopy wykonane z blachy o gr. 8 mm z czterema otworami montażowymi o średnicy 12 mm, a wysokość i długość ramion zależy od potrzeb klienta.

fot. REW-TON

W przypadku konieczności zabezpieczenia rur, a także ścian, słupów i urządzeń przeznaczone są odbojnice U-2 (osadzone na dwóch nogach) oraz U-3 i U-4 (osadzone na trzech lub czterech nogach), przez co można je też stosować na powierzchniach produkcyjnych, parkingowych, magazynowych itp.

Ponadto w magazynach stosuje się też odbojnice przemysłowe regałowe, które skutecznie zabezpieczają słupy regałów średniego i wysokiego składowania. Sprawdzają się też jako ochrona ścian i urządzeń w powierzchniach produkcyjnych czy sklepowych.

Osobną grupą produktów są dostępne w różnych długościach i cenach odbojnice przemysłowe wiszące. Mają one za zadanie ograniczać wysokość np. wjazdów na parkingi. Każda posiada dwa lub trzy uchwyty (w zależności od długości ) do których mocuje się łańcuchy trzymające odbojnice.

fot. REW-TON

Rew-Ton jest też producentem odbojnic na stacje benzynowe. Rozbudowany asortyment obejmuje malowane na dowolny kolor odbojnice na dystrybutory o różnych wymiarach i średnicach, które przeznaczone są do przykręcenia kołkami rozporowymi lub do wbetonowania. Firma wykonuje ponadto odbojnice tego typu pod indywidualne zamówienia klientów. W asortymencie powstałym z myślą o stacjach benzynowych, parkingach czy rampach znajdują się też krawężniki, które są ocynkowane i lakierowane na kolor żółty.

fot. REW-TON

Liczba magazynów, hal produkcyjnych, fabryk, stacji benzynowych rośnie wprost proporcjonalnie z rozwojem oraz nieuchronną rozbudową miast, miasteczek i wsi. Razem z nimi zaostrzają się też przepisy BHP, które precyzyjnie regulują kwestie stosowanych na tego typu obszarach zabezpieczeń. Produkowane przez Rew-Ton odbojnice pozwalają na skuteczną ochronę ścian, narożników, bram, maszyn, urządzeń, regałów wysokiego składowania i wielu innych. Ich atutem jest też solidne, profesjonalne wykonanie z najwyższej jakości komponentów oraz konkurencyjna cena, przez co odbojnice przemysłowe tego producenta doskonale odpowiadają na najwyższe wymagania klientów.

Więcej na stronie: www.rew-ton.eu

02-202 Warszawa, ul. Drawska 10A / 1 , woj. mazowieckie
tel. 228 680 466 , 606 113 668,


Liczba odwiedzin: 999 | Data publikacji: 2020-03-30

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


30.03.2020 | Składy budowlane
Gdzie wyrzucić ogryzek, gdy odpoczywamy w parku?...
07.04.2021 | Składy budowlane
Niezastąpione na halach, w magazynach, na stacjach...
10.10.2017 | Składy budowlane
Coraz częściej przy wyborze sprzętu budowlanego i...
Budowane dziś nowoczesne domy drewniane całoroczne to...
11.01.2021 | Galanteria ogrodowa
Beton drewnopodobny na taras, ścieżkę ogrodową czy...
15.12.2020 | Schody, akcesoria
Nowoczesne schody drewniane marki Brysch Treppen to...
21.02.2020 | Galanteria ogrodowa
W ostatnich latach beton architektoniczny stał się...
Produktem, który w ostatnich latach bezkonkurencyjnie podbił...
08.06.2015 | Galanteria ogrodowa
Drewno pięknie prezentuje się w ogrodzie, jednak...
14.07.2014 | Galanteria ogrodowa
Drewno w zastosowaniach na zewnątrz budynków przy...
Taras drewniany czy kompozytowy – to pytanie,...
Prawdziwe stare drewno, które starzało się powoli,...
23.03.2021 | Domy prefabrykowane
Beton to wyjątkowy materiał: niedrogi, lekki, uniwersalny,...
Drewniane akcenty w architekturze wnętrz znajdziemy najczęściej...
16.02.2021 | Stolarka otworowa
Jeszcze do niedawna wybór był potencjalnie prosty...
08.02.2021 | Galanteria ogrodowa
Beton architektoniczny to rozwiązanie, które cieszy się...
Swoboda projektowa, większe bezpieczeństwo oraz jeszcze lepsza...
Jeszcze do niedawna ogrodzenia betonowe kojarzyły się...
Ekologiczność oraz dbałość o środowisko obecne są...
18.11.2020 | Techniki zamocowań
Co w skrócie charakteryzuje firmę MetalMix Stanisław...
09.11.2020 | Beton
Myślisz o niepowtarzalnym wykończeniu swoich wnętrz oraz...
28.10.2020 | Beton
Jak łatwo zbudować solidne schody zewnętrzne? Odpowiedź...
Coraz doskonalsze wkręty do drewna, jakie możemy...
25.06.2020 | Techniki zamocowań
Jak ułatwić sobie prace montażowe i zapewnić...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. mazowieckie

Słowa kluczowe: rew-ton, rew ton, mała architektura, rewton group, rew-ton group, rew ton group, mała architektura rew ton, obojnice rew ton, balustrady rewton, klatki rewton, blokady parkingowe rewton, donice rewton, kozły budowlane rewton, palety rewton, obsługa budów rewton, odbojnice słupowe, barierki techniczne, odbojnice narożne, odbojnice przemysłowe liniowe, dbojnice przemysłowe regałowe, odbojnice przemysłowe wiszące,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy