Rew-Ton to producent odbojnic przemysłowych z 34-letnim doświadczeniem. Rozległa wiedza oraz najlepsze materiały i technologie sprawiają, że firma jest w stanie zaoferować klientom nie tylko produkt z najwyższej półki, spełniający aktualne wymagania rynku, ale także fachową pomoc oraz doradztwo w zakresie wyboru, inwestycji, a nawet montażu.

Potrzeba stosowania odbojnic wynika z dobrych praktyk w zakresie oferowania coraz lepszych standardów BHP. Zapewnienie bezpieczeństwa dla pracowników oraz klientów to jeden z najważniejszych celów wielu przedsiębiorstw. Kontrole, wypadki oraz uszkodzenia mienia, spowodowane brakiem odpowiednich oznaczeń oraz barierek ochronnych, może wpłynąć na szkodę całego zakładu. Dlatego właśnie coraz więcej przedsiębiorstw szuka dobrych i sprawdzonych odbojnic przemysłowych. Takich, które będą trwałe, widoczne i dopasowane do różnych potrzeb, np. hali produkcyjnych, magazynowych, stacji paliw, sklepów wielopowierzchniowych. Do warszawskiej firmy Rew-Ton trafia coraz więcej zapytań o odbojnice, co jest efektem dostarczania na rynek produktu bardzo wysokiej jakości.

fot. REW-TON

Odbojnice przemysłowe – producent godny zaufania

Oferowane odbojnice bronią się same, dzięki swojej wytrzymałości oraz trwałości. Zapewniają bezpieczeństwo w wielu miejscach i stanowią podstawę wielu sukcesów inwestycyjnych.

– Oferujemy nasze odbojnice przemysłowe dla bardzo szerokiej grupy klientów – mówi Jan Paszkowski z firmy Rew-Ton. – Są to zarówno nowopowstające obiekty przemysłowe, np. takie jak hale produkcyjne, centra logistyczne, ale także modernizowane stacje benzynowe, warsztaty samochodowe czy też sklepy budowlane. Tego typu odbojnice pełnią funkcje ochronne. Zabezpieczają m.in. maszyny, urządzenia, ściany, naroża i bramy przed uszkodzeniami mechanicznymi, spowodowanymi np. przez wózki widłowe, pojazdy mechaniczne lub manipulacje dużymi elementami.

Odbojnice przemysłowe producenta dostarczane są w szerokiej gamie opcji.

– Oferujemy odbojnice słupowe, narożne, wózkowe, liniowe, wiszące, regałowe, a także modele U-2, U-3, U-4 oraz odbojnice na stacje benzynowe i barierki techniczne – dodaje Jan Paszkowski.

fot. REW-TON

Ochrona filarów i narożników

Odbojnice narożne szczególnie sprawdzą się w wąskich korytarzach, w głównych ciągach komunikacyjnych oraz wtedy, gdy filar potrzebuje dodatkowej ochrony, np. ze względu na prowadzone w nim kable elektryczne lub przewody filtracyjne. Wśród odbojnic narożnych znajdziemy zarówno modele równoramienne, jak też z różnymi ramionami. Długość ramion może wynosić od 400 do 800 mm. Możemy także wybierać spośród różnych wysokości: od 300 do 1200 mm. Dla jeszcze większego zróżnicowania oferty, narożne odbojnice przemysłowe producenta dostępne są w różnych średnicach: 60,3 mm, 76,1 mm. Rew-Ton oferuje także lekkie odbojnice narożne osadzone na trzech nogach. Do zabezpieczania narożników dobrze sprawdzają się też odbojnice regałowe, wykonane z pełnych paneli, które dostępne są w kształcie L oraz U. Bardzo popularne są także odbojnice rurowe U-2 (na 2 nogach), U-3 (na 3 nogach) i U-4 (na 4 nogach).

– Zarówno w przypadku odbojnic narożnych, jak też pozostałych, istnieje możliwość wykonania konstrukcji pod kątem określonych wymagań klienta w zakresie długości ramion, czy też ich wysokości – informuje Jan Paszkowski.

fot. REW-TON

Ochrona przewodów, dystrybutorów i na parkingach

W szerokiej ofercie odbojnic przemysłowych producenta znajdziemy dwa rodzaje wszechstronnych odbojnic słupowych – do przykręcenia oraz wkopania. Stopy odbojnicy mogą być wykonane z blachy o grubości 8 mm i posiadać cztery otwory montażowe (do przykręcenia) lub noga odbojnicy jest przedłużana o 300 mm długości i ta część odbojnicy służy do zabetonowania (do wkopania). Odbojnice słupowe także występują w mnogości wariatów: średnicach 48,3 mm, 60,3 mm, 76,1 mm, 114,3 mm, 193,7 mm, 219,1 mm i wysokościach 300 mm, 600 mm, 800 mm, 900 mm, 1000 mm i 1200 mm.

– W tym przypadku oczywiście także oferujemy odbojnice na specjalne życzenie, pod kątem ich wysokości – mówi Jan Paszkowski.

Ciekawą ofertę stanowi specjalna linia odbojnic na stacje benzynowe. Tutaj dodatkowo, producent oferuje je w kolorze czerwonym.

– W naszej ofercie znaleźć można odbojnice na dystrybutor w różnych kształtach, a także krawężniki – dodaje Jan Paszkowski. – Zarówno na stacjach, jak też w zakładach niezwykle pomocne i coraz częściej poszukiwane są odbojnice wiszące, które zabezpieczają kable, rury i przewody i informują pracowników i klientów o ograniczeniu związanym z wysokością.

fot. REW-TON

Odpowiedni materiał i przebadana konstrukcja

W swojej produkcji Rew-Ton stawia na najwyższą jakość.

– Oferujemy elementy zabezpieczające, stąd skupiamy się w dużej mierze na funkcji wytwarzanych odbojnic – wyjaśnia Jan Paszkowski. – Mają one dobrze służyć naszym klientom i wpływać na poprawę warunków BHP. Nasze odbojnice produkujemy z rur i kształtowników stalowych cynkowanych ogniowo. Wykańczamy je lakierowaniem proszkowym.

Oferowane przez producenta odbojnice przemysłowe dostępne są w kolorze żółtym, a dodatkowo na ich powierzchni zastosowano czarne odblaskowe pasy. Zapewnia to dobrą widoczność w każdych warunkach i przez cały rok – zarówno zimą, podczas śnieżycy na stacji benzynowej, jak też nocą na słabo doświetlonej hali magazynowej. Pracownicy i klienci bez problemy zauważą zastosowane barierki.

fot. REW-TON

– Dla jeszcze większej pewności, że oferowany przez nas produkt spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa, poddajemy nasze odbojnice stałym kontrolom przez niezależne jednostki badawcze i certyfikujące – mówi Jan Paszkowski. – Wszystkie wytwarzane przez nas odbojnice zostały poddane badaniom wytrzymałościowym przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego Laboratorium Badań Maszyn Roboczych i Górniczych.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.rew-ton.eu

02-202 Warszawa, ul. Drawska 10A / 1 , woj. mazowieckie
tel. +48 606 113 668,