Jakość, bezpieczeństwo i design – korzyści dla Twojego domu, obok których nie możesz przejść obojętnie – tak najprościej w kilku słowach opisać moc profitów czekających na klientów decydujących się na zakup stolarki między 14 listopada a 30 grudnia. A że zimowa promocja zbiega się z tegorocznym jubileuszem 25-lecia marki, producent zdecydował się na niemałe zaskoczenie. Początek akcji to bowiem dzień premier dwóch absolutnych nowości, które dołączają do rodziny rozwiązań REVEAL.

fot. OknoPlus 

• Powiedzieć o nim rewolucyjne i unikalne, to jak nie powiedzieć nic. – Z ogromną dumą oddajemy
w Państwa ręce kolejnego przedstawiciela kolekcji REVEAL – mówi Dawid Mickiewicz, ekspert marki OknoPlus. UNIQUE to innowacja, którą OknoPlus dołącza do oferty jako pierwszy w Polsce. To jedyne okno aluminiowe w branży, które dzięki autorskiej technologii DSB (double static base) ma pakiety szybowe wklejane na taśmie na sucho!

fot. OknoPlus 

• Czym byłby surowy styl industrialny bez monumentalnych przeszkleń i światła, które wypełnia wysokie pomieszczenia? Kolekcja Reveal nie byłaby kompletna, gdyby nie miała w swoich zasobach propozycji dedykowanej budownictwu nowoczesnemu, postindustrialnemu, a także niezwykle klimatycznym kamienicom. Reveal Loft to kolejna nowość w ofercie OknoPlus, którą na tle konkurencji wyróżnia unikatowy, zewnętrzny krój skrzydła.

Obie propozycje to 20% więcej gazu izolacyjnego w szybach, pakiet 56 mm w standardzie, ciepła ramka Swisspacer docinana w narożach pod kątem prostym, Uw poniżej 0,7 oraz niskie złożenie skrzydła z ramą, dzięki któremu mamy 9% więcej szyby w konstrukcjach – takich propozycji na rynku jeszcze nie było.

• Zimowa promocja otwiera… nowe możliwości w personalizowaniu drzwi zewnętrznych Reveal. Do szerokiego wachlarza designerskich paneli dołączają nowe warianty inspirowane drewnem, betonem oraz fakturą rdzy.

Rabaty oferowane przez producenta mogą sięgać nawet 47%!

fot. OknoPlus 

A to nie wszystko!

Dodatkowe korzyści

Czy można udoskonalić… doskonałe? Można! Z oknami ze szkłem ECLAZ w domu jest nie tylko atrakcyjnie pod względem wizualnym, ale także ciepło. Nowoczesne, designerskie przeszklenia zapewniają bowiem również odpowiedni poziom energooszczędności. W przypadku tych produktów to między innymi zasługa najcieplejszej na świecie ramki międzyszybowej Swisspacer. Zakup konstrukcji z tymi pakietami będzie premiowany bonem o wartości 99 zł do wybranego sklepu: IKEA, Douglas, Empik. Sprzedaż należy zarejestrować w specjalnym formularzu na stronie www.oknoplus.com.pl, po wpisaniu adresu wysyłki, bon będzie wysyłany do klienta przez OknoPlus.

Bezpieczeństwo przede wszystkim, dlatego biorąc udział w promocji zimowej, klienci zyskują ubezpieczenie szyb na sumę 5000 zł na wypadek stłuczenia, pęknięcia, rozbicia. Warunkiem skorzystania z oferty jest wybór konstrukcji ALU, dodanie do zamówienia PVC aluminiowych konstrukcji przesuwnych lub zakup okna narożnego całoszklanego.

Promocja zimowa trwa do 30 grudnia 2022 roku.

30-444 Kraków - Libertów, ul. Zgodna 55, woj. mazowieckie
tel. 12 27 75 700,