Reveal Unique – rozwiązanie, którego branża jeszcze nie widziała

Czy nowoczesne okno aluminiowe może dziś zaskoczyć czymś więcej niż monumentalnym formatem lub jeszcze doskonalszą termiką? Może, a nawet powinno, czego doskonałym przykładem jest Reveal Unique, którego nazwa nie jest bynajmniej na wyrost. – To prawdziwa rewolucja w dziedzinie profili ALU i niespotykana technologia, którą dołączamy do oferty jako pierwsi w Polsce – mówi Dawid Mickiewicz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu marki OknoPlus. – Po miesiącach szczegółowych testów i niezwykle zaawansowanych badaniach, wprowadzamy na rynek autorską technologię DSB (Double Static Base) pozwalającą korzystać z zalet szklenia statycznego w rozwiązaniach aluminiowych. To innowacja, której w Polsce nie oferuje jeszcze nikt – dodaje.

fot. OknoPlus

Technologia STV, używana przy produkcji wielkoformatowych okien PVC, nie tylko zwiększa statykę megaformatowych przeszkleń, ale pozwala tworzyć panoramiczne okna, którym niestraszne będą nawet najbardziej śmiałe wizje projektowe. Dziś, dzięki innowacji OknoPlus, niemożliwe jest na wyciągnięcie ręki.

Choć funkcjonalność ewoluuje, ulega zmianie, parametry pozostają niezmiennie wysokie. Uw – 0,7 W/m2K, wodoszczelność w klasie premium, podwyższona odporność na wiatr, sprawiają, że te nowoczesne okna staną się niezawodnym uzupełnieniem domów energooszczędnych oraz pasywnych. O spokojny sen domowników zadbają również szyby wklejane na taśmie, najwyższej jakości zaczepy antywyważeniowe oraz okucia Select.

Reveal Loft – minimalizm na miarę XXI wieku

Są takie projekty, w których nie ma miejsca na żadne kompromisy – zarówno w kontekście wizualnym, jak i funkcjonalnym. Wiekowe kamienice, zabytki, budownictwo postindustrialne lub inspirowane nimi nowoczesne wnętrza oraz bryły wymagają rozwiązań z duszą. Takich, w których innowacje i zdobycze technologiczne tworzą spójną całość z wyjątkowym wzornictwem, nawiązującym do minionych wieków.

fot. OknoPlus

Taka właśnie jest druga nowość OknoPlus – Reveal Loft. To, co czyni Loft oknem wyjątkowym to nie tylko unikatowy, zewnętrzny krój skrzydła, ale również niezwykle niskie złożenie skrzydła i ramy – zaledwie 97 mm! Dzięki temu zyskujemy w naszym oknie aż 9% więcej szyby, a co za tym idzie o wiele więcej naturalnego światła.

Reveal Unique oraz Reveal Loft to również 20% więcej gazu izolacyjnego w szybach, pakiet 56 mm w standardzie, ciepła ramka Swisspacer docinana w narożach pod kątem prostym. Ot, okna aluminiowe w najlepszym możliwym wydaniu.

A to nie koniec niespodzianek!

Nowe panele drzwi Reveal – możliwości jeszcze bardziej otwarte

Gdy mowa o nowościach, OknoPlus nie zwalnia tempa – do szerokiego wachlarza paneli aluminiowych drzwi Reveal dołącza 8 zupełnie nowych propozycji inspirowanych pięknem naturalnego drewna, surowością betonu oraz prawdziwy hit – skrzydło doskonale imitujące fakturę rdzy.

Wszystkie premiery oraz cała kolekcja Reveal objęte są atrakcyjnymi rabatami w ramach Zimowej Promocji. Zniżka przy zakupie do 30 grudnia może wynieść nawet 47%!

30-444 Kraków - Libertów, ul. Zgodna 55, woj. mazowieckie
tel. 12 27 75 700,