Moc bezpieczeństwa. Ukryte kontaktrony w kolekcji Reveal

Mówi się, że najbardziej skuteczna jest czujność życzliwego sąsiada, ale my jesteśmy zdania, że niezastąpionym strażnikiem dobytku mogą być antywłamaniowe drzwi i niezawodne, wysokiej jakości okna. Wzmocnione pakiety szybowe oraz mechanizmy chroniące przed podważeniem skrzydła to jedno, ale całość warto wzbogacić o nowoczesne technologie, które zaalarmują nas o ewentualnej próbie dostania się złodzieja do domu, nim ten postawi stopę na podłodze. Tu z pomocą przychodzą kontaktrony – niewielkie, magnetyczne czujniki zintegrowane z domowym systemem alarmowym.

– Dziś możemy pochwalić się naszym autorskim projektem kontaktronów, dedykowanych kolekcji Reveal, które zostały w całości ukryte w ślusarce – mówi Ewa Zarychta, ekspert marki OknoPlus
Cała elektronika jest zamaskowana w profilu centralnym okien Reveal, co nie tylko eliminuje potencjalny problem odklejania się „zwykłych” czujników, ale ma ogromny wpływ na estetykę okna. Wraz z wprowadzeniem nowych kontaktronów, producent pomyślał o pragmatycznym wydłużeniu kabla zasilającego do 2 metrów.

fot. OknoPlus 

Nowy standard przeszkleń o grubości 56 mm

Mówiąc o pakietach szybowych, liczy się nie tylko ilość szkleń, ale również grubość tafli. Im grubsze szkło zamontujemy w naszym profilu, tym lepsze parametry całości uzyskamy. Mowa tu głównie o energooszczędności, ale nie bez znaczenia pozostają również cisza i bezpieczeństwo.
Wychodząc naprzeciw tym, którzy cenią sobie ekologię, ekonomię oraz wymiar estetyczny wybieranych rozwiązań, 48-milimetrowe pakiety szybowe w kolekcji Reveal zostały zastąpione taflami o grubości 56 milimetrów. Korzyści widać jak na dłoni. Im mniej ciepła ucieknie z czterech ścian, tym mniejsza potrzeba dodatkowego dogrzewania, a to przełoży się bezpośrednio na wysokość rachunków. Dodatkowo, dzięki nowemu szkleniu, listwa przyszybowa stała się cieńsza, a samo okno zdaje się być większe i jeszcze bardziej imponuje swoim wzornictwem.

fot. OknoPlus 

Suw pod kontrolą. Co do milimetra

Czy monumentalne, wielkogabarytowe skrzydło systemu HST może chodzić lekko, cicho i precyzyjnie? Może, a nawet powinno!

– Tam, gdzie estetyka spotyka funkcjonalność nie ma miejsca na żadne kompromisy. Współczesne projekty i rozwiązania powinny bowiem gwarantować efekt WOW na każdym możliwym poziomie – tak wizualnym, jak i technologicznym – mówi Ewa Zarychta, ekspert marki OknoPlus. – Od dziś nasze drzwi przesuwne HST można wzbogacić o hamulec SilentClose oraz mechanizm StopUnite. Pierwszy z nich to system montowany od strony zamka, którego zadaniem jest wyhamowanie i ciche domknięcie skrzydła drzwi przesuwnych. Mechanizm StopUnite ma zaś za zadanie wyhamować otwierane skrzydło – dodaje ekspert.

fot. OknoPlus 

Oferowane innowacje sprawią, że obsługa nawet monumentalnych, ciężkich konstrukcji będzie niezwykle lekka i prosta.

Nowe… otwarcie – klamki bezrozetkowe

Wybierając idealne okna, liczy się każdy, nawet najmniejszy detal. Aby możliwości były jeszcze bardziej… otwarte OknoPlus wzbogaca ofertę klamek o trzy nowe warianty bezrozetkowe. Aria, Kora oraz Slim mogą przybrać dowolny kolor z palety SoEasy lub Aliplast, stając się nie tylko elementem funkcjonalnym, ale piękną ozdobą całej konstrukcji.

Doświadczeni Doradcy, którzy chętnie zaprezentują pakiet nowości i opowiedzą o możliwościach rozwiązań, czekają w salonach sprzedaży OknoPlus na terenie całego kraju.

30-444 Kraków - Libertów, ul. Zgodna 55, woj. mazowieckie
tel. 12 27 75 700,