Kolejna premiera w OknoPlus: Reveal Hide – nowa odsłona ukrytego skrzydła

Powiększa się rodzina Reveal – aluminiowych konstrukcji okiennych, bazujących na nowatorskich profilach Decalu. Tym razem do innowacyjnej, designerskiej i ekologicznej oferty OknoPlus dołącza Reveal Hide – okno z ukrytym skrzydłem.

To produkt idealnie wpisujący się w nowoczesną estetykę minimalistycznej bryły budynku. Skrzydło okna jest całkowicie ukryte za ościeżnicą, dlatego z zewnątrz – mimo że oczywiście można je normalnie otwierać – wygląda jak stałe szklenie w ramie, co nadaje fasadzie bardziej surowy wygląd. Reveal Hide to efekt wyjątkowego zestawienia technologii i designu oraz proekologicznego podejścia do projektowania okien. – Jarosław Prywałko, OknoPlus

fot. OknoPlus

Okno, które zaskakuje…

Reveal Hide zaskakuje swoją nowatorską konstrukcją, futurystycznym wyglądem, a także najlepszymi parametrami termoizolacyjnymi. Na tym jednak nie koniec. Klienci są również miło zaskoczeni krótszym czasem oczekiwania na realizację zamówienia i atrakcyjną ceną – podobnie jak w przypadku Reveal czy suwanki Reveal Slide. To okna zaprojektowane i wykonane w opatentowanej technologii So Easy, dzięki czemu składają się z o połowę mniejszej liczby elementów, niż wszystkie inne. To przyspiesza i upraszcza proces produkcyjny, podnosi poziom funkcjonalności całej konstrukcji, odpowiada za jej elegancki, minimalistyczny design, a także obniża cenę (w porównaniu z innymi aluminiowymi oknami, z którymi Reveal Hide wygrywa również poziomem energooszczędności).

fot. OknoPlus

… komfortem użytkowania

Innowacyjna konstrukcja tego produktu znacznie podnosi wygodę jego użytkowania. Reveal Hide jest oknem łatwym w utrzymaniu. Aluminium nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, a zwykłe mycie okna jest maksymalnie uproszczone między innymi ze względu na zintegrowane z profilem uszczelki oraz okucia z ukrytymi zawiasami. W modelu tym wykorzystano ponadto technologię wklejania szyby, co sprawia, że okno jest jeszcze bezpieczniejsze, a jego statyka pozostaje na najwyższym poziomie. Klejony pakiet szklany jest o wiele bardziej odporny (niż standardowy) na naprężenia i potencjalne uszkodzenia mechaniczne.

fot. OknoPlus

… niezwyczajnym wyglądem

Reveal Hide jest jedną z najbardziej designerskich propozycji spośród dostępnych obecnie w ofercie okien. Perfekcyjna jakość wykonania idzie tu w parze z urzekającym minimalizmem. Za niesamowity efekt wizualny odpowiadają smukłe profile, niewidoczne zawiasy, schowane odwodnienia i wreszcie także… ukryte skrzydło. Reveal Hide jest odpowiedzią na rosnący w architekturze trend, w którym okna – z jednej strony są coraz nowocześniejsze, wygodniejsze w obsłudze, mają coraz lepsze właściwości termoizolacyjne, z drugiej natomiast – stają się „coraz mniej widoczne”. Minimum profilu, maksimum szkła i zero „wizualnych zakłóceń” w postaci elementów czysto konstrukcyjnych. Doskonały mechanizm działania okien (tutaj okucia Select) jest dobrze „zaszyty w środku” – tak, by nic nie psuło designu.

… najlepszymi parametrami

Jak cała rodzina Reveal, również jej najmłodszy członek chroni środowisko i oszczędza energię. Reveal Hide jest produktem ekologicznym, doskonałym do domów energooszczędnych i pasywnych, świetnie sprawdzającym się nawet w najbardziej wymagających warunkach klimatycznych. Współczynnik przenikania ciepła jest równy w tym przypadku 0,7 W/m2K. Okno ma najwyższą odporność na obciążenie wiatrem (C5), najwyższy stopień wodoszczelności (E2400) i najlepsze parametry przepuszczalności powietrza. Jeśli do tego dodać jeszcze… nieosiągalne dla innych okien doświetlenie wnętrza (Lt = 77%) i maksymalne w tej konfiguracji (szeroki pakiet trzyszybowy 60 mm) wykorzystanie energii słonecznej dzięki szybie Eclaz (g = 60%), mamy produkt na ten moment idealny. Reveal Hide to realne oszczędności w rachunkach za oświetlenie i ogrzewanie domu.

***

Nowy produkt dostępny jest w trwającej obecnie promocji zimowej „Niekończące się korzyści od OknoPlus”, w której rabaty na okna sięgają nawet 47%. Więcej informacji o Reveal Hide i promocji w salonach firmowych i u autoryzowanych partnerów OknoPlus.

30-444 Kraków - Libertów, ul. Zgodna 55, woj. mazowieckie
tel. 12 27 75 700,


Liczba odwiedzin: 196 | Data publikacji: 2020-12-03

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


31.05.2021 | Stolarka otworowa
Dynamiczny rozwój wirtualnego doradztwa, wprowadzenie do oferty...
17.03.2021 | Stolarka otworowa
Cytując klasyka: „jak jest zima, to musi...
05.11.2020 | Stolarka otworowa
W tym roku nieco wcześniej niż zwykle...
25.09.2020 | Stolarka otworowa
Okna plastikowe i aluminiowe porównuje się od...
06.07.2020 | Stolarka otworowa
Jak obniżyć temperaturę w domu w słoneczny,...
06.07.2020 | Stolarka otworowa
Okna do nowego domu to poważna inwestycja...
05.03.2020 | Stolarka otworowa
Niskie progi, lekko działające konstrukcje okienne, rolety...
16.02.2021 | Stolarka otworowa
Jeszcze do niedawna wybór był potencjalnie prosty...
16.02.2021 | Stolarka otworowa
Nowy rok – symboliczny czas zmian, oczywiście...
16.02.2021 | Stolarka otworowa
Łokciem, biodrem, w rękawiczce – ostatnie miesiące...
16.02.2021 | Stolarka otworowa
Okna – ich wielkość, rozmieszczenie i funkcjonalność,...
14.01.2021 | Stolarka otworowa
Przy wyborze okien do domu lepiej nie...
14.01.2021 | Stolarka otworowa
Całoroczny ogród zimowy to dziś coś więcej,...
10.01.2021 | Stolarka otworowa
Okna „gospodarcze” były jeszcze do niedawna synonimem...
17.12.2020 | Stolarka otworowa
Szprosy, czy raczej szczebliny okienne, dawniej były...
25.09.2020 | Stolarka otworowa
Kiedyś do wyboru było drewno albo biały...
12.08.2020 | Stolarka otworowa
Ciepło, cieplej, gorąco... Nawet, jeśli tegoroczne lato...
05.03.2020 | Stolarka otworowa
Idzie wiosna, ruszają prace budowlane, najwyższy czas...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. opolskie
woj. śląskie
woj. pomorskie
woj. lubelskie
woj. podkarpackie
woj. wielkopolskie
woj. podkarpackie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. podlaskie
woj. pomorskie

Słowa kluczowe: oknoplus, oknaplus, plus, producent okien, okna, okno, producent stolarki PCV i Aluminium
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy