Design zaczyna się od okna

Wiosenna promocja oknoplus

Idzie wiosna, ruszają prace budowlane, najwyższy czas wybrać okna do swojego nowego domu. Każdy, kto zrobi to jeszcze na etapie jego budowy, zyskuje podwójnie! Ma większy wybór ciekawych opcji i oryginalnych rozwiązań oraz fachowe doradztwo designerów i produkty OknoPlus z dużym rabatem.

Promocja trwa do 30 kwietnia. Klienci, którzy w tym czasie pojawią się w salonie OknoPlus z planem architektonicznym stawianego właśnie domu, otrzymają szytą na miarę ofertę designerskich okien dopasowanych do stylu inwestycji, jej otoczenia oraz do gustu i wymagań inwestora. Propozycja pakietu produktów do całego domu okraszona będzie sowitymi, indywidualnie wyliczanymi rabatami i innymi bonusami, jak choćby bezpłatne ubezpieczenie szyb.

Co może znaleźć się w wiosennym bukiecie produktów OknoPlus?

Propozycje designerskie i innowacyjne zarazem. Są wśród nich zarówno konstrukcje PVC, jak i okna aluminiowe, profile o różnym wykończeniu kolorystycznym, nowoczesne systemy szklenia, szyby o rzadko spotykanych na rynku właściwościach i okna w wysokiej klasie bezpieczeństwa. Przykładowo…

Modne konstrukcje przesuwne

W nowoczesnym projekcie nie może dziś zabraknąć dużych przeszkleń i przesuwnych konstrukcji okiennych, które tak atrakcyjnie zacierają granicę pomiędzy wnętrzem domu, a jego malowniczym otoczeniem. Jeśli dodatkowo aranżuje się w ten sposób nie tylko jedną ścianę salonu, ale na przykład jego narożnik… No to jesteśmy w domu – i to w designerskim domu!

Jedną z propozycji OknoPlus wpisujących się w ten trend jest narożna konstrukcja HST, która w wiosennej promocji łączy się z prezentem dla klienta w postaci rocznego ubezpieczenia szyb o wartości 5 tys. zł. Doradcy pomagają dobrać styl profilu okiennego do stylistyki domu i/lub planowanego wystroju wnętrza. Przesuwne okna HST dostępne są w wersji PVC i ALU, co oznacza, że mogą mieć dowolne wykończenie (drewnopodobne, w kolorze, gładkie, matowe, z połyskiem, satynowe…). Duży wybór – fachowa podpowiedź jest na wagę złota.

Inne niż wszystkie – szyby ECLAZ

Dobry design lubi przestrzeń, przyjaźni się ze światłem i nade wszystko kocha funkcjonalność. Dlatego szkło spod znaku ECLAZ również jest bohaterem wiosennej, designerskiej promocji OknoPlus. Nie ma lepszych szyb na rynku, jeśli chodzi o przepuszczalność światła naturalnego i doświetlanie wnętrz. W pakietach trzyszybowych, jakie proponuje w swoich produktach OknoPlus, współczynnik przezierności wynosi 77%. Do pomieszczeń wpada dużo promieni słonecznych, a barwa światła nie jest przekłamana, co przepięknie i naturalnie „aranżuje” przestrzeń.
Z oknami ze szkłem ECLAZ w domu jest nie tylko atrakcyjnie pod względem wizualnym, ale także ciepło. Nowoczesne, designerskie przeszklenia zapewniają bowiem również odpowiedni poziom energooszczędności. W przypadku tych produktów to między innymi zasługa najcieplejszej na świecie ramki międzyszybowej Swisspacer. Doradcy z OknoPlus podpowiadają, w co oprawić to niezwyczajne szkło, by jak najlepiej funkcjonowało w nowym domu…

Designerskie i bezpieczne okna

Designerskie rozwiązania kocha się za to, że mają… wszystko, co trzeba mieć. W przypadku okien do domu to atrakcyjny wygląd, odpowiednia przezierność szyb, wysoka energooszczędność konstrukcji oraz… gwarancja bezpieczeństwa. Propozycje OknoPlus mają to wszystko.

Bezpieczne okna to nie tylko specjalne metody szklenia (STV), dzięki którym nie jest łatwo na przykład wypchnąć szybę z ramy, ale także antywłamaniowe okucia w klasie RC1 i RC2, zapewniające domowi doskonałą ochronę przed przypadkowymi intruzami. Doradcy OknoPlus opracowują dla Klienta optymalny w danej sytuacji zestaw zabezpieczeń, bazując na najnowszych technologiach i najlepszych na rynku rozwiązaniach dedykowanych budynkom mieszkalnym.

***
Dobór określonych typów konstrukcji okiennych, rodzaj profilu, wielkość i funkcje szkła, zastosowanie połączeń kolorystycznych etc. mają istotny wpływ na finalny efekt, jeśli chodzi o wygląd domu, a także aranżację jego wnętrza – mówi Mariusz Kudas, doradca klienta OknoPlus. Okna mogą atrakcyjnie nawiązywać do lokalizacji budynku, eksponować bryłę domu na tle otoczenia, zmieniać styl i charakter poszczególnych pomieszczeń, postrzeganie przestrzeni, a nawet samopoczucie domowników. Od designu wiele zależy… a ten zaczyna się od okna.

30-444 Kraków - Libertów, ul. Zgodna 55, woj. mazowieckie
tel. 12 27 75 700,


Liczba odwiedzin: 198 | Data publikacji: 2020-03-05

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:


Podobne artykuły


06.07.2020 | Stolarka otworowa
Jak obniżyć temperaturę w domu w słoneczny,...
06.07.2020 | Stolarka otworowa
Okna do nowego domu to poważna inwestycja...
05.03.2020 | Stolarka otworowa
Niskie progi, lekko działające konstrukcje okienne, rolety...
12.08.2020 | Stolarka otworowa
Ciepło, cieplej, gorąco... Nawet, jeśli tegoroczne lato...
29.07.2019 | Stolarka otworowa
Klasyczny model okna rozwieralno-uchylnego, do wysokości 1,5...
19.06.2019 | Stolarka otworowa
To one nadają bryle budynku charakter i...
30.05.2019 | Stolarka otworowa
Mały element, którego nie zauważamy – oczywiście...
28.03.2019 | Stolarka otworowa
Dzięki nowoczesnym technologiom w produkcji skrzydeł zewnętrznych...
02.12.2016 | Rusztowania
Obiekty budowlane o nieregularnym kształcie, w których...
17.08.2020 | Stolarka otworowa
Jakie kwestie powinniśmy uwzględnić, wybierając drzwi tarasowe...
Jak zbudować samodzielnie dom jednorodzinny w ekspresowym...
Coraz doskonalsze wkręty do drewna, jakie możemy...
22.07.2020 | Energia ekologiczna
Fotowoltaika Bruk-Bet Solar to rozwiązanie dla klientów...
24.06.2020 | Stolarka otworowa
Drzwi VASCO DOORS to nowoczesne drzwi wewnętrzne...
27.05.2020 | Stolarka otworowa
W tradycyjnym budownictwie straty ciepła przez otwory...
Fakt, że słowo energooszczędność jest dziś jednym...
Rozważając kwestię, jaki klimatyzator do mieszkania w...
07.04.2020 | Energia ekologiczna
Fotowoltaika na dachu, jeszcze niedawno kojarzona raczej...
07.04.2020 | Chemia budowlana
Działanie deszczu i śniegu, wahania temperatury –...
09.03.2020 | Domy drewniane
Istnieje wiele sposobów na postawienie własnego domu....
20.02.2020 | Stolarka otworowa
Drzwi wejściowe do mieszkania to newralgiczny punkt...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. śląskie
woj. pomorskie
woj. pomorskie
woj. małopolskie
woj. mazowieckie
woj. podkarpackie
woj. wielkopolskie
woj. podkarpackie
woj. wielkopolskie
woj. lubelskie
woj. mazowieckie
woj. pomorskie

Słowa kluczowe: oknoplus, oknaplus, plus, producent okien, okna, okno, producent stolarki PCV i aluminium, wyprzedaż, wyprzedaż wiosenna, wiosenna promocja,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy