Firma MPPOLRAJ z Wielkopolski produkuje ozdobne ogrodzenia z betonu od 1997 r. Właściciel firmy zauważa, że w zakresie ogrodzeń wciąż wzrasta zainteresowanie produktami, które zapewniają klientom szybkość montażu, kompleksowość i konkurencyjną cenę. Nie bez powodu konsumenci zwracają również uwagę na atrakcyjny wygląd ogrodzenia, przecież jest ono wizytówką posesji.

 

alternatywne ogrodzenie posesjifot. MP Polraj

 

Podejmując decyzję o zastosowaniu na własnej działce ogrodzenia betonowego mamy pewność, że w szybkim czasie będziemy cieszyć się sprawnie ustawionym i efektownym płotem. Firma MPPOLRAJ proponuje produkt, który jest alternatywą dla typowych ogrodzeń drucianych czy stalowych, które wymagają więcej uwagi w zakresie renowacji. Jest to niewątpliwie kłopot dla użytkowników, którzy nie mają czasu na odnawianie terenu swojej posesji.  Jednocześnie ozdobne ogrodzenie betonowe, składające się z niezależnych modułów jest tańszym odpowiednikiem stalowych elementów ozdobnych.

 

alternatywne ogrodzenie betonowe ploty betonowe mppolrajfot. MP Polraj

 

Klient ma nie tylko szansę na wybór wśród szerokiej palety wzorów, ale również sam może kreować własne ogrodzenie poprzez możliwość malowania go dla wzmocnienia efektu, czy też ozdobić obrastającą roślinnością. 

Ogrodzenia MPPOLRAJ cechują się solidną konstrukcją i odpornością na uszkodzenia. Jednak w przypadku, gdy dojdzie do uszkodzenia danego elementu wystarczy wymienić moduł na nowy.

 

Płoty betonowe są produktem bardzo wszechstronnym, wygodnym, który sprawdza się praktycznie w każdych warunkach, w ogrodach, mniejszych i większych posesjach, ale też na terenach firm, gdzie takie ogrodzenie może chronić przed ingerencją z zewnątrz.  Paradoksalnie beton może zapewnić spokój i prywatność właścicielom wiejskich posesji, którzy uciekają przed nim z zatłoczonych miast. Ogrodzenia betonowe zapewniają skuteczną osłonę przed ciekawskimi sąsiadami, izolują akustycznie i zapewniają prywatność.

 

wzory betonowe na ogrodzeniu producent ogrodzen betonowychfot. MP Polraj

 

Obecnie firma MPPOLRAJ pracuje nad rozszerzeniem asortymentu i zapowiada, że w najbliższym czasie zaprezentuje nowe ogrodzenie z wzorem dwustronnym. Na dzień dzisiejszy największym atutem firmy jest szeroki wachlarz wzorów oraz kompleksowa usługa instalacji ogrodzenia. Operacja montażu odbywa się bardzo szybko. Ekipa wykonuje otwory pod słupki ogrodzeniowe za pomocą wiertnic a ich osadzenie odbywa się za pomocą suchego betonu. Dziennie ekipa montażowa jest w stanie postawić 35 m płotu o wysokości 2 m. Najważniejszym atutem ogrodzeń betonowych jest oszczędność czasu, którego ciągle brakuje w życiu codziennym. W stosunku do tradycyjnych rozwiązań, stosując ogrodzenia betonowe na montażu można zaoszczędzić go ponad trzy krotnie.

 

system ogrodzen polraj ogrodzenia modulowe betonfot. MP Polraj

 

Dlaczego warto zdecydować się na ozdobne płoty betonowe:

– bardzo trwałe;

– szybkie w montażu;

– nie wymagają konserwacji;

– łatwo dostępne moduły zamienne;

– neutralny kolor;

– bogaty wybór wzorów;

– możliwość nakładania koloru;

– skuteczna izolacja akustyczna i wizualna.

 

Aby skontaktować się z firmą zajrzyj na www.mppolraj.pl

 

62-081 Przeźmierowo, Chyby, ul. Szamotulska 6a, woj. wielkopolskie
tel. 612914426, 604458646,