Funkcjonalne, ale i efektowne ogrodzenia są niezbędne, aby nadać domowi charakter już od momentu, gdy pojawia się on na horyzoncie. Ogrodzenie zapewnia nieruchomości nie tylko bezpieczeństwo, ale jest również wizytówką zamieszkujących ją osób. Mnogość dostępnych dziś opcji i producentów ogrodzeń powoduje, że warto zdać się na zdanie specjalistów i skorzystać z usług doświadczonej firmy.

fot. JONIEC

Ogrodzenia łupane JONIEC® – klasyka czy awangarda?
Do najważniejszych i najciekawszych produktów firmy JONIEC® zaliczyć można ogrodzenia łupane. Jedną z ich największych zalet jest to, z jaką łatwością komponują się zarówno z przydomowymi terenami zielonymi, ogródkiem czy sadem, jak i z architekturą samego domu, zwłaszcza jeśli utrzymany jest on w stylu tradycyjnym. Klimatyczne bloczki ogrodzeniowe swój charakter zawdzięczają nietypowej powierzchni, która zdaje się zrobiona z naturalnego kamienia.

„Kamienny” mur oddzielający przestrzeń prywatną od ulicy może mieć przeróżne barwy. Od tego, czy wybierzemy klasyczną czarną, piaskową lub kremową kolorystykę, pasującą do stonowanych elewacji, czy też bardziej odważne warianty kolorystyczne, takie jak magiczny piryt, pobudzający cytryn czy kojarzący się z zamkowym mrokiem odcień o nazwie onyx lub lava, zależeć będzie charakter całości aranżacji zewnętrznej części naszego domu.

fot. JONIEC

Niepowtarzalne i niezawodne
Ogrodzenia łupane firmy JONIEC® pasować będą do każdej stylistyki, a szeroka oferta pozwala na dobranie produktu odpowiadającego indywidualnym potrzebom każdego klienta. Firma JONIEC® stara się, by każdy jej klient był na tyle zadowolony, by po latach skorzystać z jej oferty ponownie, ufając w jakość i solidność oferowanych przez nią produktów – dlatego ogrodzenia łupane są nie tylko estetyczne, ale i trwałe. Ich struktura odporna jest na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu mogą służyć przez długie lata. Warto wspomnieć, że ogrodzenia łupane to jeden z popularniejszych modeli produkowanych przez firmę JONIEC®, a model GORC® istnieje na polskim rynku już od 2003 roku. Model ten aż trzykrotnie otrzymał europejski certyfikat JAKOŚĆ ROKU® w kategorii PRODUKT, a w roku 2018 Certyfikat HOME ZONE w kategorii Jakość i Niezawodność.

Ogrodzenia betonowe GORC® charakteryzują się niepowtarzalną estetyką. Model de Luxe ma unikalne pionowe i poziome spoiny widoczne na powierzchni łupanych bloczków. System składa się z dwuelementowych bloczków na słupki oraz bloczków na murki. Krawędzie bloczków są fabrycznie łupane, co eliminuje potrzebę fugowania, a jednocześnie powoduje istnienie naturalnych i niepowtarzalnych wyłamań, dzięki którym bloczki wyglądają znacznie szlachetniej i przypominają naturalne piaskowce.

 

fot. JONIEC

Zalety ogrodzeń modułowych JONIEC®
Wyjątkowa łatwość montażu powoduje, że ogrodzenia modułowe są rozwiązaniem dostępnym dla każdego. Możliwość szybkiego i prostego połączenia wszystkich modułów nie tylko skraca czas budowy, ale i obniża jej koszty. Dodatkowo poszczególne elementy ogrodzeń można składać na różne sposoby – modułowość pozwala zbudować zarówno pełen mur, który będzie możliwie szczelnie zasłaniać całą posesję od docierających z zewnątrz uciążliwych obiektów czy dźwięków, jak i samą niską podmurówkę i wąskie słupki uzupełnione o przęsła. Ogrodzenia modułowe występują w trzech różnych wariantach (ROMA, MODYŃ), które umożliwiają dowolne łączenie komponentów i dopasowanie ich w zależności od charakteru posiadłości.

Jedną z najnowszych propozycji firmy JONIEC® wśród ogrodzeń modułowych jest model ROMA Classic. To proste i eleganckie ogrodzenie betonowe świetnie pasuje do nowoczesnego budownictwa. Bloczki ogrodzeniowe ROMA Classic dzięki swojemu klasycznemu kształtowi i prostocie mogą pełnić funkcję nie tylko ogrodzenia, ale i samodzielnego elementu ozdobnego. Można ich użyć np. jako elementów małej architektury ogrodowej: donic, obramowań klombów czy innych elementów dekoracyjnych. Wyjątkowy design ogrodzenia ROMA Classic doczekał się specjalnego wyróżnienia – na Targach DOM Kielce 2016 produkt otrzymał medal, a także Znak Jakości HOME ZONE 2016 i Złoty Medal na Międzynarodowych Targów Poznańskich 2018. Dla najbardziej wymagających klientów polecane są również ogrodzenia modułowe ROMA Horizon, szczególnie polecane fanom nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.

Nowe granice w praktyce, czyli o technologiach i ich użyteczności
Strategia firmy JONIEC® to: „Wyznaczamy nowe granice” – i nie są to puste słowa. Sztab fachowców ciężko pracuje nad tym, by co roku w ofercie pojawiały się nowe produkty, w których wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie. Każda z nich ma wpływ na jakość i wygląd zarówno łupanych, jak i modułowych ogrodzeń z bloczków betonowych. Technologia Vibro polega na zagęszczaniu betonu, dzięki czemu finalny produkt charakteryzuje się niewielką nasiąkliwością, staje się mrozoodporny, a jednocześnie pozostaje wytrzymały na ściskanie. Z kolei dzięki Splitting Technology możliwe jest uzyskanie takiego rodzaju betonu, który wiernie imituje kamień. Imitacja kamienia powstała w wyniku łupania betonu jest elegancka i stylowa, a jednocześnie solidna i trwała. Dzięki technologii MULTI-COLOR® produkowane przez firmę JONIEC® ogrodzenia z bloczków betonowych przypominają prawdziwe kamienie o zmiennych odcieniach i przenikających się wzajemnie barwach. Niezależnie od tego, czy wybierzemy ogrodzenia łupane czy modułowe, otrzymamy produkt wysokiej klasy, cechujący się niebanalną estetyką i stworzony przy użyciu najnowszych technologii.

 

fot. JONIEC

JONIEC® – świetne produkty i jeszcze lepsze praktyki biznesowe
Firma JONIEC® to polski producent, który od ponad ćwierć wieku specjalizuje się w produkcji ogrodzeń betonowych, a także elementów małej architektury ogrodowej. Zaczynała w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku od produkcji łupanych płytek elewacyjnych – dziś stawiają na własne projekty, kładąc nacisk przede wszystkim na innowacyjność i nowoczesność. JONIEC® od początku swojego istnienia otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia za swoje produkty, ale także za sam sposób, w jaki firma jest prowadzona. Niemalże co roku firma otrzymuje wyróżnienie przyznawane przez Fundację Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych, otrzymała też tytuł Lidera Biznesu Powiatu Limanowskiego.

Jednak najwięcej nagród i wyróżnień otrzymały i z pewnością nie raz jeszcze otrzymają poszczególne produkty firmy JONIEC®. Wśród nich wymienić można te, w których produkcji firma specjalizuje się w największym stopniu, czyli: podmurówki prefabrykowane, gazony, palisady, bloczki elewacyjne, ale przede wszystkim ogrodzenia łupane i ogrodzenia betonowe modułowe. Każdy z tych produktów tworzony jest ze szczególną starannością i troską o sprostanie wymaganiom najbardziej wymagających klientów krajowych i zagranicznych. Producent nie ustaje w dążeniu do znajdywania wciąż nowych, efektywnych i innowacyjnych rozwiązań. Dlatego właśnie poszukując ogrodzeń łupanych czy modułowych, nie powinno się długo zastanawiać, a warto byłoby postawić na produkty właśnie tej firmy.+

Więcej informacji na stronie producenta: www.joniec.pl

34-650 Tymbark, Tymbark 109, woj. małopolskie
tel. 18 332 53 90, 602 539 182,