Łatwo i szybko, czyli zasady promocji

Dzięki aktualnej promocji korzystanie z aplikacji BOSCH PRO360 to nie tylko wygoda, ale także możliwość zdobywania nagród. Od teraz rejestrując nowe elektronarzędzie akumulatorowe Bosch Professional klasy napięcia 18V w aplikacji Bosch PRO360, użytkownik otrzyma 100 punktów.

Punkty można następnie wymienić na atrakcyjne nagrody:

200 punktów można wymienić na walizkę L-BOXX z wkładką piankową
300 punktów na akumulator GBA 18V 4 Ah
400 punktów na akumulator GBA 18V 4.0 Ah + GAL 1880 CV

fot. Bosch Professional

Promocja trwa od 7 lutego 2023 do 31 sierpnia 2023 roku. W okresie trwania kampanii można zebrać maksymalnie 1000 punktów, co jest równoznaczne z rejestracją maksymalnie zestawu 10 elektronarzędzi akumulatorowych Bosch Professional o klasie napięcia 18V. Aby zebrać punkty, należy zeskanować tabliczkę znamionową lub wprowadzić dane elektronarzędzia ręcznie. Następnie w aplikacji wystarczy dodać zdjęcie faktury lub dowodu zakupu, na którym znajduje się data transakcji i nazwa rejestrowanego elektronarzędzia. Punkty zostaną naliczone po sprawdzeniu poprawności dodanego dokumentu i można je wykorzystać do 07.09.2023 roku. Za rejestrację pozostałych, między innymi sieciowych elektronarzędzi Bosch Professional oraz ładowarek i akumulatorów użytkownik dalej otrzymuje przedłużoną 3-letnią gwarancję.Szczegółowe informacje dostępne są na stronie:

www.bosch-professional.com

Zestawy narzędzi akumulatorowych Bosch Professional 18V – co znajdziemy w ofercie?

Bosch Professional produkuje od lat różnorodne elektronarzędzia klasy napięcia 18V, z czego są one w danej klasie napięcia w pełni kompatybilne z akumulatorami i ładowarkami litowo-jonowymi produkowanymi od 2008 roku. Wśród modeli Bosch Professional klasy napięcia 18V znajdziemy między innymi: wiertarko-wkrętarki, szlifierki kątowe, wkrętarki udarowe, wyrzynarki, zakrętarki, pilarki tarczowe, młoty udarowo-obrotowe, młotowiertarki, strugi, szlifierki proste a nawet kojarzone głównie z modelami sieciowymi: ukośnice, czy piły stołowe.

Więcej informacji o promocji można znaleźć na stronie: www.bosch-professional.com