Odkurzacz miejski nie tamuje ruchu

To doskonała alternatywa dla ciężkiego sprzętu i tradycyjnych zamiatarek. Zwłaszcza, że ich duże gabaryty wpływają negatywnie na płynność ruchu i tzw. przepustowość dróg. Nic dziwnego że odkurzacz akumulatorowy opinie zbiera bardzo dobre – także wśród kierowców.

Odkurzacz miejski akumulatorowy - opinie są pozytywne w całej Europie

Tych niewielkich i zwrotnych maszyn używa ponad 5 tysięcy miast na świecie. W tym 3,5 tys. na kontynencie europejskim. Przykładowo w Belgii 90 proc. aglomeracji ­ o liczbie mieszkańców przekraczającej 10 tys. osób –wykorzystuje je codziennie do zadań porządkowych. Dlaczego zyskały tak dużą popularność?

fot. TICAB

Odkurzacz uliczny jest również ekologiczny

Działa na akumulatorach elektrycznych, które zapewniają mu możliwość wielogodzinnej autonomicznej pracy. Przykładem może być tutaj samojezdny, obsługiwany jedną ręką CityAnt Electro. Pojemność jego baterii gwarantuje aż 9 godzin efektywnej pracy. Nie ma mowy o niepotrzebnych przerwach, a akumulatory ładuje się w nocy. Wystarczy zwykłe podłączenie do sieci, ponieważ ładowarka jest wbudowana w urządzenie.

Skuteczność też ma znaczenie

Odkurzacze tego typu są skuteczne w usuwaniu: niedopałków papierosów, puszek, butelek, a nawet odchodów zwierzęcych oraz liści. Poradzą sobie dosłownie ze wszystkim – nawet stalą i tekstyliami. Wymiana worka śmieciowego w pojemniku zajmie od dwóch do trzech minut, pomimo że standardowy kontener to pojemność nawet 240 litrów. Odkurzacze uliczne, takie jak CityAnt Electro, wyposaża się w filtry oczyszczające o silnej mocy. Powietrze wylotowe jest czystsze niż to, którym oddychają przechodnie. I co równie istotne maszyny te nie generują dodatkowego hałasu. To ważne zarówno dla obsługującego je pracownika, jak i osób postronnych. Ulice miast i tak nie są oazą spokoju.

fot. TICAB

Sprzątanie trudno dostępnych miejsc

Odkurzacz miejski akumulatorowy ma opinie tego, który dotrze wszędzie. I nie tylko dotrze, ale też skutecznie wykona swoje zadanie. Zrobi to sprawnie i bezpiecznie nie niszcząc nawierzchni oraz nie powodując żadnych innych uszkodzeń. CityAnt Electro dysponuje elastyczną rurą ssąca o średnicy 125 mm i długości 2,5 m. Posiada również lampą roboczą i hamulec parkingowy. A co najważniejsze ma szerokość zaledwie 70,0 cm, co pozwala mu pracować wszędzie. Bez problemu zmieści się w zwykłe drzwi.

fot. TICAB

Nie sposób pominąć jeszcze jednego aspektu dotyczącego eksploatacji CityAnt Electro… Urządzenie to nie zawiedzie przy utrzymywaniu czystości miejsc zabytkowych. Gdzie bezpieczeństwo i zachowanie integralności czyszczonych powierzchni oraz otaczających je obiektów jest równie istotne, jak sama ich estetyka.

Więcej informacji o odkurzaczach ulicznych CityAnt Electro i wyjątkowej ofercie cenowej znajdą Państwo na stronie www.ticabltd.com

 

 

30-081 Kraków, Królewska 65A/1, woj. małopolskie
tel. ‎+48 123 966 438, +48 534 206 258,