– Internetowa Platforma Zamówieniowa eOrder dostępna jest na stronie www.zamowienia.rury.pl – informuje Krzysztof Jedowski z firmy PIPELIFE. – Ten nowy system zamówień online został zaprojektowany przez zespół PIPELIFE Polska i powstał z myślą o naszych nowych oraz dotychczasowych odbiorcach. Naszym celem było stworzenie narzędzia, dzięki któremu komunikacja między sprzedawcą i odbiorcą zostanie ułatwiona i przyspieszona, a sam proces zamówienia stanie się niezwykle prosty i błyskawiczny. Powstanie dedykowanego systemu zamówień online było oczywiście wynikiem potrzeby dostosowania się do aktualnej sytuacji w kraju i na świecie oraz udostępnienia naszym odbiorcom łatwego sposobu komunikacji z nami. Od teraz mogą oni w dowolnym momencie, bez wychodzenia z domu, złożyć zamówienie na towary.

fot. Pipelife

System przyjazny użytkownikowi

Producent systemów rurowych z tworzyw sztucznych PIPELIFE postawił na niezwykłą funkcjonalność systemu zamówień online. Platforma eOrder jest bardzo prosta w obsłudze i nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej ani komputerowej. Wystarczy podstawowa znajomość przeglądarki internetowej. Wyjątkowa przejrzystość strony oraz kategoryzacje pozwolą w łatwy sposób nawigować pomiędzy poszczególnymi produktami oraz ułatwią znalezienie oraz zamówienie wybranej rury, studni, czy też innego systemu z oferty PIPELIFE.

fot. Pipelife

– Klienci mogą w wygodny sposób przeszukiwać bazę danych produktów, która jest podzielona na odpowiednie kategorie – mówi Krzysztof Jedowski. – Co istotne, wspomniane kategorie odpowiadają tym, które klienci znają już chociażby z firmowego cennika. W znaczny sposób ułatwia to w poruszaniu się po naszym nowym systemie zamówień online. Dodane zostały również odpowiednie atrybuty do każdego z produktów, aby klient miał możliwość filtrowania bazy po średnicy, typie, rodzaju czy potrzebnej klasie sztywności.

fot. Pipelife

Kilka minut… i gotowe!

Aby aktywować możliwość zamawiania, należy zarejestrować się w systemie, wypełniając odpowiedni formularz oraz nadając sobie login i hasło. Użytkownik otrzymuje potwierdzenie rejestracji drogą mailową. Teraz wystarczy zalogować się na platformie i od razu można rozpocząć korzystanie z systemu zamówień online eOrder.

fot. Pipelife

– Platforma działa na zasadzie sklepu internetowego, zachowując wszystkie niekwestionowane zalety takiego rozwiązania – dodaje Krzysztof Jedowski. – Po dokonaniu zamówienia, jest ono przyjmowane do realizacji, a następnie przygotowywana jest finalna oferta, w oparciu o indywidualne warunki handlowe klienta, np. stosowane do tej pory rabaty. Co ciekawe, poprzez system zamówień online eOrder, można również składać zapytania ofertowe. Klienci otrzymają w odpowiedzi indywidualne oferty na każde z takich zapytań.

fot. Pipelife

Pomocny Zespół Obsługi Klienta

Dla wszystkich, którzy potrzebują skontaktować się z doradcą, PIPELIFE zagwarantowało możliwość kontaktu z Zespołem Obsługi Klienta. Za pomocą formularza kontaktowego, drogą mailową lub telefonicznie można porozmawiać z doradcą, zarówno na temat produktów, jak też odnośnie działania samego systemu zamówień online.

fot. Pipelife

Błyskawiczna odpowiedź

– Z uwagi na to, że system eOrder jest w 100% procentach zarządzany przez zespół PIPELIFE, nasza firma jest w stanie w bardzo szybki sposób reagować na jakiekolwiek pojawiające się problemy – mówi Krzysztof Jedowski. – Bez problemu możemy szybko zmieniać dane, dodawać nowy asortyment lub usuwać produkty, które zostały wycofane z oferty. Jesteśmy tym samym niezależni od zewnętrznych operatorów i możemy szybciej reagować na potrzeby naszych klientów. Gwarantujemy naszym użytkownikom szybką, miłą i wygodną obsługę za sprawą systemu zamówień online. Teraz każde zamówienie można zrealizować z dowolnego miejsca, o każdej porze, błyskawicznie oraz bezpiecznie!

fot. Pipelife

Wypróbuj już dziś! Internetowa Platforma Zamówieniowa eOrder: www.zamowienia.rury.pl

84-110 Krokowa, ul. Torfowa 4 , woj. pomorskie
tel. (58) 774 88 88 ,